Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Директор
Від ДПА у формі ЗНО страждають медалісти. Усім іншим це по цимбалах. ДПА ДАВНО НІЧОГО НЕ РОКАЗУЄ-Ц Е ПЕРЕЖИТОК МИНУЛОГО!!! БО НАСЛІДКІВ ВІД НЬОГО- НУЛЬ! Якщо медаліст має з предмету 10 , а здає ДПА на 9- це цілком природно, але чинуші від освіти на основі цього втоптують у грязь школу, особливо сільську, і вчителя!!! ДПА об’єднали зі ЗНО тільки з двох причин: 1) щоб у черговий раз показати, що вчителі нічого не роблять; 2) щоб школи відповідали за доставку дітей до ЗНО. МИНУЛОГО РОКУ ВСІ ВСЕ ПОБАЧИЛИ- НА ПУНКТИ ТЕСТУВАННЯ НЕ З’ЯВИЛАСЯ ТРЕТИНА ЗАРЕЄСТРОВАНИХ ВИПУСКНИКІВ, А ЩЕ ТРЕТИНУ ТУДИ ЗАСТАВИЛИ ПРИЙТИ БАТЬКИ....ОЦЕ І Є РЕАЛЬНИЙ СТАН СПРАВ В УКРАЇНСЬКІЙ ОСВІТІ!!! Та і не треба усім здавати ЗНО. ЦЕ БУЛО ЗРОБЛЕНО ДЛЯ ПОДОЛАННЯ КОРУПЦІЇ У ВИШАХ. ВОНО ІДЕАЛЬНО ПРАЦЮЄ!!! ТОМУ ЗНО НЕХАЙ ЗДАЮТЬ ТІ, ХТО ПОСТУПАТИМЕ ДО ВИШУ! А ЩОБ НЕ БУЛО КОРУПЦІЇ У ШКОЛАХ МЕДАЛІ ТЕЖ ДАВНО ПОТРІБНО СКАСУВАТИ! ВОНИ НІКОГО НЕ ЦІКАВЛЯТЬ.
Цукеннг
Для Директор: дурік ти , директ, в житті мусить бути стимул!! Тебе жаба даве?? Хай отримують ті медалі.
Ганна
Мені завжди було цікаво, що дають ті медалі? Може зараз якось по-іншому? Моїй однокласниці більше 20 років тому купили ту медаль. Я разом з нею так само вступила до університету, разом закінчили. Тепер працюємо. До чого ті медалі? Для самоствердження? Купив ту медаль, але ж інституті ще потрібно вчитися, знання потрібні. На роботі тим більш.
Для Директор:
Від ДПА у формі ЗНО страждають не медалісти, а липові преденденти на медалі, яких плодять такі директори, як ви.
Коментувати
111
ДПА - школе. ЗНО - на вольные хлеба. Пусть диточки сами проходят все процедуры поступления. Без регистрации, поездок, инструктажей и прочей помощи шкалки.
Родители
Только после того, как в школах будут учить детей надлежащим образом и дети перестанут ходить к репетиторам.
Олена
Для Родители: спробуйте навчити 36 учнів за 45 хв ...грамотяки...голосую проти ДПА...ХОЧА і вчитель, і репетитор...принципово не займаюсь зі своїми учнями...
Родители
Ви знали, коли обирали професію! Грамотяка, підіть, попрацюйте фізично, добово!
Скрипач не нужен
Для Родители: Физический труд всегда лучше потому, что сразу видно результат роботы. А если он еще и индивидуален, так вообще сказка. Работать лопатой > работать с кучкой имбецилов. По факту идиотов которые не хотят учить/учится нужно увольнять/исключать из школы и тогда настанет царство божье на земле.
Коментувати
Анна
"За" голосуют репетиторы - 100%!
))
Для Анна: ну да, которые не платят налоги, не учат детей на уроке, а только дома за деньги)).
Вчитель і репетитор
Для Родители: Щоб діти не ходили до репетиторів, потрібно з початкової школи. а то і раніше привчати дітей працювати - вчити вчитися. Дитина має до середніх класів бути свідомою того, що уроки потрібно виконувати. виконувати регулярно і добросовісно. А цього мали б навчити батьки. А на практиці, в більшості випадків, батьки швиденько допомагають дитині, щоб швидше справитися, а в результаті дитя знає, що батьки зроблять самі. А вже 5-6 класі багато хто з батьків не завжди можуть зробити з дитиною уроки. От і починається ходіння до репетиторів. І вже новий виток медвежої послуги - навіщо дитяті напружуватися, якщо зразу з уроків до репетитора виконувати домашнє завдання. навчання - то важка праця і не кожна дитина , далеко не кожна може докладати зусилля, щоб опанувати навчальний матеріал. До того ж, діти привикли все отримувати і вже зараз. Тож батьки, докладайте і ви зусиль, щоб ваша дитина гідно навчалася в школі.
))
Иди работай, репетитор! Развелось вас. Все хотят лёгких денег.
Коментувати