Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Саша
Якщо хочете скоротити кількість неефективно використаних коштів - уріжте собі зарплату
Оля
Школи нівякому разі не можна закривати. Це приведе до знищення сіл, культури, української держави вцілому. Держава повинна дбати про рівень знаннь всіх українуів.
Олег
Зверніть увагу на фото школи. Можу поспорить, що будівля збудована в кінці 19 ну максимум початок 20 століття і мабуть є пам’яткою архітектури. Вже тоді царський уряд дбав про освіту. Заробітня плату в учителя в ті роки становила набагато більше. Вчителі були елітою !!! Зараз школи в селах не потрібні. Потрібна лише земля. І влада все робе для того щоб з України люди виїзджали. Освіта за кордоном вже стає доступніша чим в рідній ненькі. Щоб вчитель жив як президент, а президент як вчитель.
Роман
Для Олег: Абсолютна правда! Про дітей тут взагалі мова не йде! Зараз місцеві князі,які захапали землі в оренду, звільняють їх від біосміття. Тому і школи закривають з думкою, що поступово населення вимре-виїде туди, де ці школи є. Це стратегія, сплановано наперед. Так що розмови про те, де дітям краще - ні до чого.
Світлана
ПОВНІСТЮ з вами згодна, потрібна наша земля, а люди, які в селах живуть заважають. Закриваючи школи людям роблять несприятливі умови для виживання.
Коментувати
Людмила Зозуля
Менші школи дають кращі знання, аніж великі, бо кожній дитині можна приділити увагу. Мінфін, схаменіться!
Марина
Ні не потрібно закривати, маленькі школи дуже зручні і діти більш під наглядом. Там де є мало учнів на дитину вчитель мае більше часу
Мама
Давайте не забувати, що учні з сільських шкіл ідуть на ЗНО з тими знаннями, які отримали в школі а не у репетиторів. Чи зможе дитина після півгодинної їзди по поганих дорогах повністю віддатися навчанню? Чи комфортно бути в класі де 30 учнів? ( Є за ким сховатися). Якщо дитина вмотивована до навчання з сім’ї та вчителем, то вона буде навчатися будь-де. Шкода, що розуміння цього хибного кроку прийде, але буде дуже пізно...
Ярослав
Питання тяжке і болюче. Закриття шкіл у селах - це не процес, а РЕЗУЛЬТАТ знищення сіл. Школи закриваються не тому, що їх закривають, а через те, що нема у людей роботи у селі. Тепер щодо загального розвитку дітей із малокомплектних шкіл. Коли в класах нашої школи було по 10 -- 15 учнів( навіть по 5 - 8), ми могли виставляти команди на футбол, легку атлетику, волейбол, учні брали участь у різних районних конкурсах... Школа - це не тільки знання, а загальний розвиток. Цього літа в районному чемпіонаті з футболу усього два села виставили свої команди. І не тому, що нема молодих хлопців, а тому, що вони банально не вміють грати у командні ігри( як навчишся цьому у класі із чотирьох учнів)
Директор
У моїй сільській школі працює вчитель , учениця якого виборола призове місце від усієї області з хімії в МАН, вчитель-методист з математики є членом журі Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року", в минулому навчальному році всі учні здали гідно ЗНО. І це відставання на 2 роки? По яких критеріях рахували?
Світлана
В сільській школі, теж є хороші можливості вчити:є Інтернет, мультимедіа, мало діток. Я з сільської школи, а вчилася в універі краще міських
гідність...
Методисту. Ви що забули ,що Вас після закінчення ВНЗ,як спеціалістаматематик... и,фізики,хімії,ін.яз....... було направлено до сільської школи.На в ас чекала дітвора. А ви,попрацювавши місяць. думали про тепле містечко в місті. і його знайшли..
Олена Лахтадир
Люди схаменьтся, не вбивайте остаточно села. Село без школи не буде розвиватися і через певний період часу просто перестане існувати. Знайдіть механізми і не робіть таких невиправданих дій. Я виросла і живу постійно в селі, мій дорослий син також навчався в селі, а зараз ходить до школи мій молодший син. Я не хочу щоб моя дитина, як я в дитинстві ща 7 км добиралася до школи, я хочу бачити як росте моя дитина, опікуватися закладом освіти який функціонує у нас на селі. Я пишаюся вчителями які в селах працюють і дають можливість нашим дітям здобувати освіту за місцем їх проживання. Закрита школа - це знищення села владними руками. Не можна усім бути жителями міст, ми також є громадянами України і маємо право на освіту. Дослухайтеся і зрозумійте, що закрити можна мабуть багато чого, але є межа, за яку переходити- зась. Ні! Ні! НІ! Це хибний шлях і він приведе до непоправимих наслідків. Тому я дуже хочу щоб здоровий глузд переміг і наша влада повернулася обличчям до Шкіл та людей на селі...
Галина
Для Олена Лахтадир: Як гарно ви написали ! Справді,посадовці ,від яких залежить доля сільських шкіл , повинні думати не тільки про економію бюджету ( повірте , у нас є на кому і на чому зекономити , не тільки лиш на учителях та учнях), а й про долю та майбутнє дітей.
Коментувати
Тоня
Дурниці, хто хоче вчитися тому не потрібні великі школи. Моя донька навчалась у сільській школі, закінчивши її поїхала вчитись у місто. На медаль тягне, потрапила у 10 обдарованих дітей. Якщо нічого, пан міністр не знає про сільські і малокомплектні школи , то краще хай мовчить. Краще у ВР міністрів відсіяти, а то окрім того що кармани набивають і сплять на робочих місцях, більше толку від гих нема.
Руслана
Зараз держава думає лише про гроші, не про людей, не про села. Немає школи - немає села. Нехай їх діти та онуки поїздять не машиною-іномаркою, а старим автотобусом по розбитих дорогах в заметіль і слякоть до школи.
Мама сільського учня
Що ви пристали до сільських шкіл. Школа школі не рівна. Є прекрасні сільські школи, де діти здобувають гідну освіту. І не треба всіх рівняти. І випускники звичайної сільської школи добиваються вагомих результатів. Все залежить від вчителів, які викладають. Якщо вчитель на своєму місці, то й діти вчать той предмет, який він викладає.
гідність...
...своїми висловлюванням ви принижуєте гідність сільської дитини,людей. І в місті, і в селі є діти різних обдарованостей. Є статистика, що сільська школа дала найбільш відомих вчених, а міська-олігархів. Сьогодні на школі зекономим копійку,а завтра вратимо гривню. Економим гривню, втрачаємо більше. Села давали робочу силу для міста.Це ми відчуємо років ч ерез 10
Методист
Повністю підтримую закриття таких шкіл, бо учень не може отримати якісні знання від учителі, який викладає і фізкультуру, і іноземну, і хімію ... Давайте дивитись правді в очі, в таких школах працює майже 70% пенсіонерів, яким всерівно як пройшов, аби запралату отримати.... І ніхто там не переживає за якість освіти!
Для Методист:
Хто тебе, такого дурного, поклав методистом. Це можна пояснити лише тим, що до реальної роботи ти виявився непридатним.
Вчитель, що викладає у сільській шк
Для Методист: Назвіть поіменно: яка то така школа, де один вчитель перелічені вами предмети викладає? Просто цікаво, чи в дійсності таке є... І пенсіонерів у школі обмаль, з ними договори на 1 рік заключили... Пишіть перевірену інформацію або конкретизуйте!!!
Коментувати
Микола
ви за цифрами не бачите дітей, а діти це майбутнє країни, а так і ваше пани можновладці. Закриваючи школи будуть і надалі зникати села. Європа запрошує українців на роботу, і недалекий той час коли ви будете запрошувати узбеків і китайців.
Мікола проснись
Для Микола: В Китае минимальная зарплата в три раза больше чем в окраине. Проснись Ержан ты живешь в государстве типа Сьерра-Леоне.
Коментувати