Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена Шведчикова
Так мають перейти на дистанційне навчання. Здоров’я дітей і вчитилів важливіше. Всі вчителі в зоні ризику, а особливо в початкових класах.
Анонімно
Коли червона зона потрібно робити карантин і непитаючись ніколи тому що саме в червоній зокі великий захворювання.Це не дуже добре що зараз червона зона ходить в школу.Це чисто моя думка
Анонім
Для Анонімно: моє місто в жовтій зоні, при тому половина вчителів хвора, половина дітей теє інфіковані. Це нормально?!
Коментувати
Ксюша
Как мама ребёнка который ходит в 1-й класс, считаю, что дети с 1 по 4 клас это та категория детей которые более всего "хватают болячки" поэтому я за дистанционное обучение с 1-го класса!
Світлана
Для Ксюша: Шановна, пишіть заяву в школі і отримуйте собі на здоров’я дистанційне навчання. На щастя, зараз можливий і такий варіант.
Ксюша
А вы думаете ваш ребёнок не заболеет, вы думаете он особенный?! Категория детей которая больше всего подверженна заболеваниям это д/сады и дети с 1 по 4 классы! Значит эти детки не заболеют да??? А с 5 по 11 клас зона риска?!! Вы думайте немного!
Коментувати
Елена
Мені так дивно, коли люди пишуть, що діти ходити в школу, вони повинні отримувати знання, для них важлива соціалізація і всяке таке. Неначе здоров’я дітей значення не має. Я вже не кажу про те, що здоров’я батьків, бабусь і вчителів їх взагалі не хвилює. Я мама 5-ти класника і я повне дистанційне навчання.
Ксюша
Для Елена: Полностью согласна!
Коментувати
Тетяна Редько
Діти повинні вчитися в школі. Це незамінний досвід отримання знань, соціалізації особистості, шкільної дружби і пізнання життя. Ми прагнемо до Європи, то берімо з них приклад. До прикладу, в Ірландії локдаун, а школи і дитячі садки працюють. Тим паче, що діти хочуть до школи, до однолітків. Дайте, будь ласка, дітям отримати належну освіту!
Світлана
Для Тетяна Редько: Все це вони отримають після пандемії. А зараз потрібно зберегти ЖИТТЯ! І так як ви говорять люди, які ніколи не стикалися з серйозними хворобами!!!
Тарас
Для Світлана: дебільним редькам не докажеш
Олег
У мене теж так всі говорили. За 2 місяці навчання половина учнів хворі, половина вчителів хворі, і половина з цієї половини хворі саме на ковід! У дітей температура 37,8 , 38,9, а батьки говорять, що це нормальна температура, і пускають до школи. Перепрошую, питання, ВИ ХОЧЕТЕ СМЕРТІ СВОЇМ ДІТЯМ? Батько моєї однокласниці в важкому стані в лікарні з ковідом! А вона до школи ходить! Абсурд!
Коментувати
Андрій
Вчителів, кому за 50, мабуть чекає доля мамонтів. І це, на превеликий жаль, є реальністю.
Галина
Не тільки школи а і університети на онлайн навчання! Я як мама студентки хвилююсь за її здоров’я.
Наталія
Зазвичай усім бажають здоров’я, однак і це не головне.Одна людина доповнила це жартом, в якому йдеться, що поросятко було здорове, але його зарізали, бо не мало щастя. Я веду до того, що на все Божа Воля. Можна закритись в квартирі і достатньо один раз проїхатись у ліфті, де ціла купа в вірусів, бактерій, (це говорила лікар, ще до того , як ми почули про ковід) і одразу захворіти на той ж вірус, бо немає гарантії, що там не перебував носій захворювання. Можна бути здоровим, і стоячи на зупинці нібито у безпечному місці, загинути від наїзду авто і так можна багато прикладів навести. І тим більше ковід не зникне за місяць чи два , він ще довго буде інфіковувати , і рано чи пізно, всеодно є ризик заразитись. То ж діти не можуть стільки часу сидіти вдома і вдавати ,нібито вчаться ( не хочу образити тих , які старанно вчаться, бо і їм і батькам це нелегко). Страх - це велика , страшна сила! Минулого року я так переживала за хворого синочка, що страх, паніка просто дусили мене, а ж до болю. Зараз це смішно. Але я веду до того , що не потрібно давати цим пристрастям оволодіти собою. Мені допомогла молитва, Бог і священник, який помолився за сина , коли я була безпорадна. Ще раз повторюсь, що на все Божа Воля!
Коментувати
Альона
Нерозумію сенс змішаного навчання?Або ходити повноцінно дошколи або переходити на дистанційне навчання.Діти добираються до школи,сидять 4 уроки,а останні 2 дистанційно.Я вважаю це безглуздо.А з цією ситуацією що склалася,то тільки дистанційне!
Наталія
Вибачте, хочу доповнити. Бог нікому не бажає зла. Все погане, що трапляється з нами , то лише через нас самих. Якщо ми надіємось, що карантин, дез. засоби, маски вбережуть нас від зараження, і в той час забуваємо, що лише Бог може нас вберегти , то тоді Господь відходить в сторону , коли ми хочемо впоратись самі.
Коментувати
олександра
Головне питання-школи йдуть на дистанційне навчання на скільки часу???? На тиждень, місяць--що це дасть? Чи ми переходимо назавжди і деяким дітям наймають багаті батьки репетиторів, інші вчаться по 4-5 дітей у приватній школі по 800-1000дол за м-ць.а ще інші кидають школу і йдуть працювати.?
2
Для олександра: если есть желание учится то нынче открыты все дороги...
Світлана
Я хотіла б побачити, яке у вас було бажання вчитися і відкривати "всі дороги" в 7-9 років. Не пишіть нісенітниці. Деколи в лобів і в 20 років розуму не вистачає на те, щоб зрозуміти для чого йому освіта, що тоді казати про молодших...
Анонім
Нічого, що вчителі проводять онлайн-уроки? У мене однокласниця за все дистанційне навчання навесні не росказала батькам про онлайн-уроки, і не ходила на них. А потім батьки влаштували скандал, чому їхніх дітей не навчають? Спочатку добре подивіться, чи хочуть ваші діти вчитися, а тоді влаштовуйте скандали, шановні яжематері.
Коментувати
Я
Що вони таке пишуть, весь світ на дистанційному навчанні,тільки Україна " наймудріша". Та в магазині важче заразились ніж в школі, бо в магазин зайшов і вийшов, а в школі повно людей,висока концентрація вірусу і в цьому всьому вчителі і діти сидять більшу половину дня, тому шансів не підхопити практично нульові.
Світлана
Для Я: Про що ви кажете? Яке зайшов-вийшов в супермаркеті? А коли всі масово у відпустки літом їхали на моря-океани, то нікого тоді не хвилювало питання про розповсюдження хвороби? А тепер дітям в школу зась? В мене таке враження, що за дистанційне навчання тут пишуть лише ті, в кого дітей немає. Бо я добре пам’ятаю, як нам з донькою "добре вчилось" на дистанційному навчанні, а ми тільки 1 клас тоді були. А що казали про хімії, фізики і т.д.
Коментувати
Ірина
Вчителів кидають на амбразуру. Самі поховались по кабінетах і видають недолугі рекомендації. А вчителів, а їх більша частина в групі ризику, змушують заходити в тісні класи, де чхають та кашляють більш ,ніж 30 дітей...
Вчителька
Ви думаєте, карантін залежить лише від розповсюдження вірусу? Ні. У нас обласний центр в червоній зоні, а райони ні. Але нас переводять на дистанційне навчання, тому що у місцевої влади немає грошей на опалення шкіл. І ми будемо до нового фінансового року працювати з дому. Мені цікаво, як ці кошти виділяють, та куди вони діваються. Наша школа завжди в боргах, директор ходить по тих засіданнях як жебрак просить грошей на бензін для автобусів, що підвозять дітей; на опалення школи; на вогнегасники тощо. Він каже, місцеві чиновники перехрестилися, що можна на дистанційку перейти. Це ж така економія.
Тарас
Для Вчителька: радій що живою залишишся
Коментувати
Ілона
Проблема в тому, що хворіють вчителі, а це, окрім ,проблем із здоров’ям ще організація замін протягом довгого часу.
Оксана Коломейцева
Здоровье на первом месте,сейчас сетуация уже очень опасная,неконтролируемая.Учителей много болеет,заменить некому,дети ходили и на 2 урок,и уходили раньше.Это тоже не выход из положения.Знаний меньше чем на дистанционном обучении.Против те у кого нет технических возможностей.