Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
Хвороби були та будуть завжди, але чомусь тiльки зараз так напористо по телебаченню впарюють про Covid, так, берегтися обов’язково треба, i вчитися у школах та у вищих навчальних закладах треба також!!! А вельмишановнi вчителi, при дистанцiйному навчаннi, просто кидають завдання , коли згадають!!!! Нiхто i нiчого дiтям НЕ ПОЯСНЮЕ. I звiдки ж в нашiй державi з’являться гарнi фахiвцi. ??
Василь
Для Тетяна: Доброго дня. Вчитися треба очно, а не заочно це правда, але що робити коли хворіють вчителі. У нашому ліцеї хворіли вчителі та були інші які ішли на заміні, а ото у сусідньому ліцеї з 15 вчителів захворіли 10 і ліцей були змушені закрити на 3 тижні + канікули тобто місяць не було навчання. То що в таких випадках робити?
Надія
Для Тетяна: Гарні фахівці є, їх чимало. Моя дитина у 9 класі, два тижні вчились дистанційно. Всі уроки вчителі проводили у zoom, згідно шкільного розкладу. Завданнями ніхто дітей не ’’закидував’’, всі теми ПОЯСНЮВАЛИ. Лише домашнє завдання дитина виконувала самостійно, але без жодних проблем
Коментувати
LANA
І НЕ ТІЛЬКИ ШКОЛИ , А Й ДИТЯЧІ САДКИ !!! ТАК МАЮТЬ !!!ТІЛЬКИ ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ , БО ВИХОВАТЕЛІ ДОШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ХВОРІЮТЬ , З ТАКИМИ МАЛИМТ МАЛИМИ ЗАРПЛАТАМИ НЕ ВИСТАЧАЄ НА МЕДИКАМЕНТИ!!!
Марина
Тільки дистанційне навчання,діти несуть додому всю заразу зі школи. Хто хоче навчитись чомусь,той навчиться сам і без вчителів!
Ілля
Так дистанційне навчання мало дає знань але якщо діти підуть до школи тоді будуть ще більше заражених та смертей це надто ризиковано підлягати ризику невинних дітей та вчителів у яких також є сім’ї. Якщо ми хочемо пережити зиму цього року і я впевнений що вона буде важка потрібно зробити дистанційне навчання так це важко вчитися але життя та здоров’я дітей та вчителів залежить від цього.
Виктория
Считаю, что дети в школе должны учиться дистанционно, здоровье и жизнь Важнее!!!
Інна
Я поважаю всіх... Але ви говорете чи вчителів думаєм. Думаєм за всіх. А ви за медиків думаєте коли знаєте що маєте симптоми вірусу і приходить без маски. Діти обов’язково повинні ходити до школи.
Так тонко, что даже толсто
Для Інна: Кто это "вы"? Кто это приходит к докторам без маски? Ты зачем это несешь?
Коментувати
Алла
В інших регіонах іде мова закривати/не закривати школи, а в нашому ВИДАЛИ ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ОЛІМПІАД! як вам таке? Якщо у власній школі ковід не підчепиш (а випадки були), то гайда в сусідні школи! А у вашому регіоні плануються олімпіади?
Andrew Brown
Для Алла: Так, за графіком. В аудиторіях буде не більше 10 учнів, тому це не проблема.
Алла
А підвіз як організується? Не у всіх школах є автобуси, маршртуками їздити? В нас зоб доїхати в місце проведення олімпіади, потрібно їхати на двох маршрутках по пів години, і це зранку, коли всі люди їдуть на роботу в райцентр
Ганна
Для Andrew Brown: Проблема в тому, що ці 10 учнів з різних шкіл. Невідомо, що з собою принесуть. А в 10 класах по 10 - це вже 100 з різних шкіл.
Коментувати
гість
Я вчитель. З 20 вересня майже чотири тижні хворіла. Ковід із пневмонією. Це жах. І тепер із жахом думаю про те, що в понеділок виходити в клас. Лікар сказав, що від повторного зараження ніхто не застрахований. У нас хворіло 11 вчителів, крім мене. Трое - під апаратами були. Ці мамочки, які тут волають про соціалізацію діточок - хай Бог вас милує пережити те, що пережили ми. Ви просто нахабні егоїстки. Вчителі кам"яні? До речі, нашу школу при такій кількості хворих учителів не закривали! А тепер, мамочки, увімкніть мізки: скількох ваших діточок було заражено? Чому влада про це мовчить? Чому робиться вигляд, що все добре?
Віка
Для гість: Не бійтеся!!!Вам більшість всього збрехали!У вас могла бути пневмонія.Але вам ще й ковід приписали.І все.Ще одна людина в брехливу статистику про ковід є.Людей настільки залякали ,що вони готові на все!Це все йде до чіпізування!До повного контролю над людьми.А ще є випадки коли зробив тест,ти був здоровий,а тест заражений,і ти вже хворий на ковід!Зараз нікому не можна довіряти.Ви не можете бути впевнені що це ваш тест.Ви ніколи не думали чому ковід появився в Китаї??А я скажу.Тому що ковід створений штучно в лабораторіях.І випущений в Китаї.Тому що там багато людей і ця зараза швидко розмножилась.Всім міцного здоров’я !!!
Інна
Для Віка: Боже, що воно меле... Чи тебе вже заразили "зараженим" тестом, чи "чіпізували"? Нікому не можна довіряти, крім такої як ти всезнаючої. Всі брешуть, одна ти безгрішна правду городиш.
Коментувати
Вікторія
Окрім КОРОНА ВІРУСУ є інші хвороби, від яких може кожного дня гине більше людей, але люди зхаменіться, інші хвороби не інфекційні, вони не "заразні", і не передаються від людини до людини. Тому тільки дистанційно і для 1 - 11 класів. Здоров’я дітей на першому місці.
Оксана
Люди подуріли. Не буду сперечатися, що коронавірус не є страшніший за сезонну застуду і що скоріше також були пневмонії - яжемам, які сидять вдома і не мають чим зайнятися, однаково не перекричиш. Але скажіть: чому моя дитина має страждати через придурків? Якщо хтось так боїться, що дитина захворіє, може оформити дистанційне навчання, закон це дозволяє. Ні, їм так - сам не гам і другому не дам. Якщо я хочу, щоб моя дитина сиділа вдома - хай і твоя сидить вдома, хочеш ти того чи ні примусимо. А я не хочу, щоб моя дитина псувала собі очі перед комп’ютером, дичавіла без друзів, спалила чи затопила хату, коли я на роботі, щоб її боліла голова без свіжого повітря в чотирьох стінах. Дивна турбота про здоров’я дитини!
Вікторія
Для Оксана: а ви знаєте, що чоловіки які перетворюють стають безплідними, якщо у вас син, що тоді? Як так сидіти постійно в екранах, так нічого страшного, а як вчитися, то зразу зір портять.
Местный
Для Оксана: а вы про учителей подумали?
Учитель
ДляОксана. Створіть собі робота, нехай навчає вашу дитину! Ви що,глуха чи сліпа? Вам кажуть,що вчителі хворіють.Вчителі- люди!!! Не розумієте? Діти переносять інфекцію додому. Ви не боїтесь захворіти?. Ушколі моєї дитини хворіло 20 вчителів.Не було багатьох предметів. Діти сиділи у класі. були заміни. Але це ж не те. Розумні батьки дітей вже до школи не відправляли. Навіщо?
Коментувати
Анастасія
Дистанційне навчання. Дуже багато хворих . Ддддддддддддуууууужжжжжжжееееееее ппппоооотттррррііббббнннноооо дддиииссттааннццііййннее нннааавввчччааннняяя
Валентина
Для Анастасія: та статистика яку нам показують НЕ ПРАВДИВА
Так тонко, что даже толсто
"На ЧАЭС им. В.И.Ленина произошла авария. Двое человек пострадало. Создана правитественная комиссия."
Допоможи собі сам
Для Валениина:так,статистика неправильна-хворих у 3-4 рази більше,ніж нам подають ЗМІ.Сама це побачила,коли стикнулась з ковідом.
Коментувати
Апофеозій
Так так, потрібне дистанційне навчання, а ще потрібні стерилізація та кастрація всіх поголовно!!!! На який хрен нам розмножуватись!? Якщо ми нація ідіотів - вибори показали!!!!
Олена
В нашій школі немає жодної хворої дитини!! Дистанція виходить лише від навчання, а не від хвороби. Обоє батьків на повному робочому дні, бабусь поруч немає. Може в когось діти розуміють, яка на них покладена відповідальність і сумлінно вчаться самостійно. В нашому 5 класі, на жаль, всі батьки констатують зворотнє.
Василь
Для Олена: ага, в моїй школі теж не було. А зараз однокласник хворий на ковід, нас не закривають. Пів класу в лікарні з запаленням, або пневмонією. І всім байдуже. Коли 1 людина хворіла на ковід - то всі боялись, позакривали школи. А зараз по 120 людей в день помирає, по 7000 кожної доби хворіє, а ви, яжемамочки, говорите що все нормально. А потім кажете лікарям, що вони все придумують і з вас гроші здирають. Жах!
Оксана
Слухай, Василь, оформляйся на дистанційку сам і не розводь паніку в кожнім коментарі! Можеш сидіти на дистанційці хоч і до кінця життя, а дітям треба нормально жити
Местный
Для Оксана: многие люди думаю так же, как и Вы...до тех пор, пока не столкнутся с бедой.
Коментувати
Юлия
Здоровья детей важнее всего. И пока не пойдёт на спад болезнь дети должны учиться дома! ВСЕ С 1-11 КЛАСС.Это в первую очередь здоровье детей и здоровье учителей. В школах очень большая возможность заболеть и ещё перенести эту болезнь домой. Когда был 1 человек болен на корона вирус школы закрыли а когда 7000 больных то в школы можно ходить? Это что за бред
Ніна
Для Юлия: це не тощо брєд це просто всі представники здуріли! Ви праві я тільки за це
Коментувати
Олександра
Я підтримую дистанційне.Діти додому несуть вірус, вчителі теж заражаютьсяч. До лікаря неможливо попасти,лікує ся як хочеш.Краще нехай діти вдома вчаться
Василь
Для Олександра: у мого друга в школі спочатку взагалі ніхто хворий не був, і все нормально було, а зараз 20-30 дітей хворі на ковід. У мене однокласник хворий на ковід, але нас чомусь не закривають. Пів класу в лікарні з температурою і запаленням, навіть чимось схожим на вневмонію. І? Я тільки за дистанційне навчання, поки хвороба не піде на спад.
Ірина Михайлівна
Чому ніхто не згадав,що вчителі також живі люди,які страшенно ризикують своїм здоров’ям і здоров’ям своїх рідних.Чому влада нас не чує ,чому ми всі мовчимо? Чи влада реагує лише на протести зухвалих мамочок,які волають,що вчителі нічого не роблять.Хай самі спробують провести 6-7 уроків онлайн ,а потім ще до вечора розписувати пояснення на шкільній платформі.
Валентина
Тільки за дистанційне.Ми його сумлінно проводимо онлайн ,а кого не влаштовує -хай сам навчає.
Коментувати
Аналітик
Чим старші учні, тим сумніша статистика. При всій повазі до ВООЗ. Ваші висновки це повна нісенітниця, яка не збігається з реальністю. Можливо старшокласники і не важко переносять COVID, але вони його мають. І розповсюджують його серед свого найблищого оточення не менше, ніж інші. Єдиним логічним виходом є змішана або дистанційна форма навчання. Крім того, не факт, що під зиму школярі молодших класів будуть ділитися на групи, а до їх навчання будуть залучатися асистенти учителів чи інші не перевантажені педагоги. 30 учнів у "Червоній" зоні це трохи перебір. Але все це покаже епідеміологічна ситуація. Якщо говорити про дистанційне навчання, то шкода, що не були вказані чіткі критерії перебування дітей біля гаджетів. А це не більше 4 години на день. Тобто 6 або 7 уроків по 35 хвилин з обов’язковою перервою 15 хв. Саме стільки учні мають відпочавати. Веду розмову до того, що у школах стихійно порушують санітарні норми.
Соломійка
Чому ми маємо йти на дистанційне а 1-4 класи ні? Неможливо і не правильно!????
Ксюша
Одно хотелось бы сказать: господа министры! Я за дистанционное обучение но если один из родителей будет обучаться с ребенком дома, выплачивать пособие в размере мин з/п так у вас и люди будут оформлены и получать деньги и никто не будет уезжать с Украины. Почему нельзя так сделать??? Дайте пособие одному из родителей!!!
Галина
Для Ксюша: дистанційне навчання не є домашнім. під час дистанційного навчання працюють ті ж вчителі, що й на стаціонарному. є учень, і вчитель, який з ним працює через інтернет і за це отримує заробітну плату. зарплату батькам можуть видавати лише у випадку повного домашнього навчання, коли вчителями є батьки
Коментувати
Дана
У нашій школі, за тиждень, інфікувалися 12 вчителів. Якщо не перейти на дистанційне навчання зараз, то вже за тиждень-два діти будуть ходити до школи виключно для "соціалізації". Не буде навчання ні очного, ні дистанційного, бо навчати буде нікому
Світлана
Для Дана: Де гарантія, що вчителі інфікувалися саме в школі, а ні де інде? Чи вчителів закрили в школі і не випускали? Всі ж ходять по магазинам, їздять в транспорті, сидять по барам в кінці-кінців. Ні, нікого не зачіпає, що під час пандемії в бари-ресторани можна, а в школу зась?
Дана
Питання не в тому, де інфікувались вчителі. Чому ви не розумієте, що для нас усіх це небезпечно? Учитель може проводити урок, спілкуватися з колегами та учнями, не знаючи, що вже хворий. Дитина потім йде додому, до батьків, бабусі, дідуся... Якщо вас це зовсім не турбує, тоді - не знаю...
Ганна
В барах-ресторанах не буває одночасно 500 - 1000 відвідувачів на 500 квадратних метрах. Не меліть про те, чого не знаєте. Зайдіть в любу школу, подивіться на цей броунівський рух. Поки Ваша особиста дитина, або Ви не захворієте ( а Бог не теля), так і будете брудом пирскати.
Коментувати
Олена
Шановний міністре, що Ви зробили для того щоб забезпечити виконання 53 ст.Конституції про освіту???Ви мали б подбати про безпечне навчання дітей у школах ще під час літніх канікул! Абсурд-позакривати дітей по хатам.Вони все рівно спілкуються між собою, тусуються, відвідують гуртки,курси.Їхні батьки ходять на роботу і теж можуть принести вірус додому!Чи Ви провели дослідження,що ковід живе виключно в школах??!!! Робіть 2 змінне навчання!Діліть класи на 2 групи,садіть по одному за парти, видайте вчителям засоби захисту і оплачуйте їм додаткові години!!! В разі примусу моїх дітей до дистанційного навчання я вимагаю забезпечити моїх трьох дітей комп,ютерами і оплачувати інтернет!!! А взагалі дистанц.навчання-це пародія на навчання!.Знущання над дітьми та батьками! Вчителі закидали у вайбер номери та параграфи і...роби що хочеш!! Крім того-психічне здоров,я не менш важливе ніж фізичне! Діти мають знаходитись в соціалізації, а не сидіти один на один з компом і влазити в ті страшні ігри!(
Світлана
Для Олена: Крім того, що повинні забезпечити кожну дитину доступом до інтернету та комп’ютерами, ще повинні компенсувати одному з батьків, хто змушений сидіти вдома з дитиною, розмір їхньої заробітної плати. Бо з нашими цінами на харчі і комунальні послуги можна скоріше померлих голоду, ніж від ковіду.
Коментувати