Чи забезпечили вчителів вашої школи протиепідемічними засобами?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо забезпечення вчителів вашої школи протиепідемічними засобами

Чи забезпечили вчителів вашої школи протиепідемічними засобами?

Організація матеріально-технічного та фінансового забезпечення закладів освіти – це повноваження місцевих органів влади та засновників навчальних закладів. Про це заявив т.в.о. міністра освіти Сергій Шкарлет під час прес-конференції щодо початку нового 2020/21 навчального року. Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо забезпечення вчителів вашої школи протиепідемічними засобами.

 

Освіта.ua
04.09.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Александр
Зеленский пригрозил жестким карантином, когда больных будет более 9500 за сутки. Никакой "демократии" в преодолении инфекционного заболевания быть не может. Имитация борьбы с коронавирусом в Украине. Система штрафов за нарушения требований эпидрежима абсолютно недейственная, невыполняется. Нацполиция не составляет протоколы за грубые нарушения эпидрежима, саботирует антиэпидемиологические меры правительства и тем самым стимулирует распространение эпидемии. Пример, г. Каменское (Днепродзержинск), на территории местного госуниверситета постоянно, возле учебных корпусов асоциальные, маргинальные граждане устраивают пикники, шашлыки, распитие спиртных напитков. А что полиция, никогда не составляет протоколы на нарушителей эпидрежима, и так продолжается с апреля 2020 г. Саботажников - местную полицию вместе с Аваковым пора гнать в шею.
Daria
Нам сказали сдать 200 гривен на фонд школа, тк закончились маски для учителей, антисептики, дез средства и тд. Ничего сдавать не буду, знаю, что это пойдёт в карман директору. А учителя получаются точно так зарплату, как и родители учеников, вот пусть себе все сами покупают
Людмила Анатоліївна
Для Daria: Не меліть дурниць! Вчителі самі себе забезпечують усім необхідним та ще несуть для ваших діток. А батьки тільки брудом поливають, все їм здається, що вчителі багатіють на батьківських внесках. Ви бачили хоч одну круту вчительську тачку?
OlgaO
Для Daria: А в нашій школі вчителі змушені все купувати, бо батьки криком кричаить, що їхні діти не користуються туалетним папером, паперовими рушниками, милом. Справді, не користуються вони, можливо, вдома. А у школі та ще безкоштовно!.. Ось і виходить, що вчителі багаті, хай купують, бо приїде перевірка - не батьки ж штрафи платитимуть. Мало того, що вчителі завжди податки платять ( в тому числі і на соц. допомогу батькам), так ще й змушені забезпечувати учнів (зошити, ручки)
Коментувати
хмельницький
м.Хмельницький гімназія №2 навіть термометрію на вході не роблять вчителям... про забезпечення засобами захисту нічого навіть говорити, але на наради збирають регулярно, а з 19-го в червоній зоні будуть збирати ДВІЧИ на день
Хмельницький
Ні все за власний рахунок. Але на вході перевіряють. На наради по 60 вчителів на 45 кв.метрів збирають....гімназія №2
Лариса
Ничего не дали. Все за свой счет. Еще и проверили наличие. Луганская область. Зато парты привезли ужасно оранжевого цвета- вырви глаз. Отмыли деньги.
Алла
Масаи видали тільки декілька днів тому, по 3 шт вчителю(цікаво, до кінця року маєм в них ходити?). Деззасоби на початку купували вчителі за свій рахунок, не тільки для себе, а й в коридор(!) бо має бути. Недавно вижали й деззасобів трохи. Думаю, більше нічого не дадуть, але санепідемстанція ходить по школах з перевірками (чудово як, привіт Шкарлету, який обіцяв перевірки, і нічого не виділив на створення умов). Діти в масках ходять більшість, бо школа невелика, але в багатьох ті маски не закривають ніс, ті маски носять весь день, і валяються на партах. Дистанцію також ніхто не тримає (як собі в школі це можна уявити, не знаю). В сусідній школі 19 вчителів із 50 на лікарняному. Скільки з них на ковід- не знаю, але думаю, багато з них і не тестувалося, бо сімейним лікарям «заборонили» направляти на тести, тільки важких хворих.от так і живемо
Панасюк ЮрійВасильович
Які маски, яка інфекція? МІНІСТЕРСТВО!!! Видай презервативи для педофіла Павлівської зош(підпорядкована зош №1.директорка екскомуніст Носова Т.А.), є велика вірогідність вагітності з 5-го по 9 класи включно.А нач.від.освіти Погребищенського р-ну Бутенко З.М.-мендаль "За трудовоє сопротівленійо к увольненію" виродків освіти. Даруйте панове, цю повію освіти Президент призначив головою РДА. Президенте! У Вас автоматично та гарантовано "заріс" рейтинг по всьому Погребищенському районі і не тільки. Кому Вас потрібно було так підставити? О чудо свершилось! Синюченко Г.В.-пропедофілив все життя в школі, учениці с.Круподеринці вагітніли, а йому за трудовоє Херойство "дала" (а можливо і дала,свічки не тримав) зав РМК Сидорук Т.П.-вищу категорію та старшого учителя, вірніше мучителя.На дві школи 14000 грн.Скажем так-нехіла зарплатня для села з школою у 50 учнів. Здивовані? Шоковані? Відноситесь до "неверующих"? Телефонуйте, я не ФАНТОМ, я такаж реальність як ось цей педофіл у Погребищенському районі Вінницької області. № з/з 095069398.Да. ще памятник небхідно "воздвигнуть нерукотворный" нашим доБЛЯстним поганим ментам, а особливо найглавнейшому менту " у нас на РАЙОНЕ" майору Гавришу В.В.,якого "воцерковлений" Єнерал Ю.Педос ротанув на м.Липовець, повезло ж сусідам.
К
Для Панасюк ЮрійВасильович: ми йдемо в Європу,при Новосад(зараз також) ми переймаємо досвід Європи. В Нідерландах в школах-автомати з презервативами,в 2 чи 1 класі говорять про секс (хлопчик хлопчику бавляться -це було в інтернеті,від українців,які там проживають забрали хлопчика бо він цього не хотів робити).Хто читав,можете справити,добавити,країна?!-в Європі.Може в нас вже таке нововедення (НУШ)?Європа,так Європа!
Коментувати
Юлія
Доброго вечора!Чи має право викладач в аудиторії бути без маски,якщо місто в помаранчевій зоні?
олена
Видали два антисептика і трішки рідкого мила. Маски за власний кошт, серветки також. Про обробку парт чи дверей тількі чули
Володимир
Одеса. Жодної маски ні антисептик. Н і ч о г o. Я так розумію вме украдено. В чому не сумнівався ні хвилини.
Ірина
2 вересня видали по три маски (вчителям) і до теперішнього дня більше жодної ми не отрмали, дезрозчинами забезпечили.
Ірина
Видали по 3 маски та щитки вчителям. Дезінфектори при входах. Парти обробляємо після кожного уроку дезрозчином.
Валентина
Учителя и ученики сами покупают для себя на каждый день маски. Ещё в школу нужно сдавать деньги на бумажные полотенца и туалетную бумагу.
Марина
Збираємо гроші і з учнів і вчителів на мило і дезрозчини. Маски в учнів і вчителів свої.
Оксана
Наша школа отримала маски, антисептики, безконтактний термометр та миючі засоби, на малельку школу (107 учнів) це дуже добре!!!
гість
учителі здали гроші на деззасоби. Маски учителі і учні купують за власні кошти. Лякають перевірками. Дотримання соціальних дистанцій в школі неможливе. Взагалі ситуація нагадує фільм Іван Чонкін, здається, де піхота по зеленому полю атакує в білих маскувальних халатах, а головне, що генерал задоволений. Є відчуття дурні, коли по коридору треба в масці, а потім заходиш в клас де учні сидять впритул і ми вже без масок хекаємо один на одного в цій спеці.
Марина
Для гість: аналогічний сюр( ще й температура в класі 32 градуси(
fronmMLG
Цікаво було б подивитися,як наші міністри,які понаписували ці дурнуваті правила,їх би втілювали в життя.Хоч один з них ту школу,бодай по телевізору, бачив,щоб писати таку дурню,яку виконати неможливо.В нашій школі більше 1000 учнів,всі сидять один в одного на головах.Хоч один прийде хворий-все,фініта ля комедія,захворіє мінімум 2/3 школи.
Коментувати
Учитель
Абсолютно ніякого забезпечення. Вчителі не отримали ані масок, ані дезрозчинів.
user
Роздали кожному по 2 маски. Я так розумію, що це на 1 вересня і на 31 травня. І на цьому все забезпечення протиепідемічними засобами вчителів закінчилося
Вчитель
Кожному вчителю 10 масок, пляшечка (300г) антисептика в кожен навчальний кабінет і пачка паперових серветок.
Анонимус
Для Вчитель: Нифига се, мажоооры! Это где так раскошелились (город хотя бы назовите)) )? Обычно школы получают просто процентов 30 от названого вами в лучшем случае.
Марина
Взагалі нічого, а не 30 відсотків(
Коментувати
Поясніть
В школу батьків не пускають-карантин,кожна дитина купила маску і антисептик.В школу йдуть по стрілках ,дистанції в класі ,ніхто не дотримується -це просто не можливо,в школі є діти,що ходять без маски.За маски мені сьгодні лікар"рентгенолог"(лікарня приймає хворих з коронавірусом) зказав:ні одного дня немає маски,і мені зняти(я була в масці),каже,що в нього навіть насмарк пройшов,його слова:ця вся пилюка яка осідає на маску,потім осідає на бронхи,легені.Такі слова я вже не вперше чую від лікарів.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!