Чи здатна доросла людина скласти ЗНО?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо шансів дорослої людини на успішне складання ЗНО

Чи здатна доросла людина скласти ЗНО?

Новий в.о. міністра освіти і науки висловив Сергій Шкарлет висловив переконання, що доросла людина не має шансів скласти ЗНО, тому необхідно дати дорослим шанс вступити до закладу вищої освіти без складання тестів.

За його словами, кожна людина, яка закінчила навчальний заклад 20 років тому, і який треба формально підтвердити свої знання, має право отримати «внормовану державою корочку».

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо шансів дорослої людини на успішне складання ЗНО.

 

Освіта.ua
07.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Татьяна
Я в 42 поступла на бюджет на психологию( было 2 места)Перед эти сдала ЗНО укр- 189, биолгия- 178, история- 180, математика-168. В юности всего боялась,когда поступалп в колледж, а сейчас абсолютно была спокойной и уверенной.Так что смело поступайте!
Ollesia
По-перше, доросла людина не може скласти ЗНО нормально, так як програми, які були в 90-х та 00 відрізняються від 10 та 20-х роках. Як мінімум по такій причині ЗНО треба відмінити. По-друге, ЗНО не показує якісні знання абітурієнтів. Є абітурієнти, які не можуть зв’язати два слова, але на тестах вгадують правильні відповіді. А ось на вступних іспитах- там викладач дійсно бачить, хто знає, а хто ні (особливо найкраще це помітно, коли складають усно). По-третє- ЗНО знищує освіту. Рівень знань випускників з кожним роком падає завдяки саме ЗНО. Замість того, аби збільшити кількість диктантів, творчих робіт- діти граються в тупу АБВГДЕЙКУ. По-четверте- тести придумані в Росії. А так як це російська система (егє), то ми неповинні переймати від держави агрессора реформи. Ми- антиросія, Але Ми- США та Європа (від імені українського народу). Тому знову потрібно відмінити ЗНО по цій причині. І п’ята причина- відмінити ЗНО, тому що в європейських країнах його немає. Негайно прибрати все російське з української освіти.
Галина
Для Ollesia: Це Ви по собі судите? Дорослі часом краще здають ЗНО ніж діти. А якщо Ви не здатні цього зробити, то лише підтверджуєте думку громадськості про Ваш МАУП. Не позортесь
Аскет
Олеся. Маячня божевільної .. ? Контужена ??
Коментувати
писаренко
Менi 44роки в цьому роцi склала зно з математики,укр мови, англ .мови таiсторii.Вважаю,що якщо нашi дiти навчаються, то скласти тести дкже легко.I надалi,я буду стверджквати,що зно-це не та проблема, якк потрiбно викорiнити.
Леся
Для писаренко: такий старий, а такий примітивний
Для Леся:
Ну, звісно, ти - молоденька дурочка.
Коментувати
Максим
29 років. Минулого року здавав біологію (170), мову та літературу (169), хімію (140). Школу закінчив 12 років тому. Шкарлет, підпис якого стоїть на моєму дипломі ЧНТУ, користується ненадійними статистичними даними, якщо це взагалі не проекція його суб’єктивних, помилкових переконань.
Роман
"доросла людина не має шансів скласти ЗНО" звідки в міністра такі думки з"являються? Це він по собі судить чи просто не знайшов кращої підстави для повернення хабарів за вступ.
Коваль Степан
Якщо візьмем дорослих, наприклад,Президента України (всіх 6),народних депутатів України (починаючи з 4 скликання),міністрів освіти(всіх навіть не пам"ятаю),академіків Національної академії правових наук та запитаємо у них про те, як так сталось,що в Гімн України внесли граматичну помилку?Вони такі розумні.Навіщо їм знати граматику українськоїї мови? Навіщо їм державний символ?
Анна
Минулого року знайома здавала українську і біологію, обидва результати вище за 190 балів (якщо не помиляюсь, 196 і 194). Готувалася разом із сином-випускником. Син здав десь на 20 балів гірше. Мама пішла навчатися в медичний коледж, була перша в рейтинговому списку. Нажаль, здавала лише 2 іспити, з такими результатами могла б будь-який ВНЗ обирати.
Маша
Просто для вступу для старших людей заберіть укр літ , а залиште тільки мову , а з іншими предметтами змін не треба
Юрий
Для Маша: согласен полностью. Сам учитель математики, в этом году решил для себя сдать онлайн ЗНО по укр. По мове в переводе на 12 бальную оценку получил 10, а по литературе ответил всего на 4 вопроса, и то, те которые были заданы по стиху. Но, все равно, закончив школу 30 лет назад, без подготовки, элементарно сдать мову на 160-170 баллов. Поэтому, россказни Шкарлета о том, что взрослые не могут сдать ЗНО, это бред сивой кобылы.
Коментувати
Віталій Карпа
Складуть всі.. Яку кількість балів наберуть-це вже інше питання.
Ліза
Я закінчила школу 25 років тому. Працюю продавцем. Здала ЗНО з укр.мови на 157 балів,без підготовки. Тому вважаю,що доросла людина може підготуватися і успішно здати ЗНО.
Ололо
Для Ліза: кароч, цінники на товар пишеш без памилок? Маладець!
Коментувати
Батьки
Якщо доросла людина, яка мабуть складає ЗНО з метою отримання кращої роботи або підняття по службі не знає предмети навіть на 100 балів, як взагалі їй можна дозволяти здобувати вищу освіту?
людмила черепанова
Дивлячись що мати на увазі під "дорослою людиною" Я закінчила школу в минулому столітті. Хотіла здати ЗНО зі свого предмету, щоб знати, до чого готувати учнів. Але обов’язковим предметом є українська. Ось тут я пас. Стільки всього нового, а література - це взагалі щось. Треба серйозно готуватися протягом року.
Скляр Яна
Якщо людина має намір вступати до вищого навчального закладу, то повинна складати ЗНО і повинна докласти зусилля для вступу!
Маруся
Я сдавала ЗНО через много лет после окончания школы и не имела возможности особо готовиться - семья, работа. Но сдала. Могу сказать, что это жуткий стресс для не очень юной девушки, но школьники нервничают не меньше - в 17 мне было бы страшнее. Все честно.
Ярослав
Шановний пан в.о. мабуть судить по собі. А от чиновникам варто було б здавати ЗНО.
Лера
Скласти можливо. Чотири роки тому складала ЗНО. Важко підготуватися, оскільки робота, сім’я, дитина. А саме скласти іспити цілком можливо, було б бажання.
Уляна
Випускник ВИШу - не може бути власником "корочки", а ерудованим, компетентним фахівцем своєї спеціальності, тому ЗНО однозначно потрібне незалежно від віку чи форми навчання!
Олександра Цвігун
Якщо людина не може скласти ЗНО, то чи зможе вона навчатися, щоб здобути вищу освіту??? "Корочка" - це не показник рівня вищої освіти, і якщо навчатися задля неї, краще не навчатися і тоді не буде тих, хто ставить запитання на кшталт "Чи може людина здати ЗНО?". Школу закінчила більше 30 років тому, проходила ЗНО-2020 з математики майже усно, 40 хвилин і лише 29 завдань тестовий бал 183.
може
Закінчив школу досить давно. Відмінником не був. Без жодної підготовки тест з укр. мови (30 хв) без творчого на 38 балів, історія (45 хв) - 36 тестових балів. Питання до В.О. ЦЕ ВЖЕ ЯКИМИ ТУПИМИ ТРЕБА БУТИ ЩОБ НЕ ЗДАТИ ЗНО??? ЯК ТАКИМ ТУПИМ МОЖНА ДОЗВЛЯТИ ЗДОБУВАТИ ВИЩУ ОСВІТУ??? ПАЗОРІ ЗАБРАЛИ ВІД ЗНО!!! ВСІ ВИПУСКНИКИ ВНЗ ОТРИМУЮТЬ ДИПЛОМИ ОДНАКОВОГО ЗРАЗКА. Чому одні мать здавати ЗНО, а інші ні???
може
Біологія пробне (16 хв) - 42 тестових бали.
може
Географія пробне (42 хв) - 46 тестових балів
може
Математика (90 хв) - 19 тестових балів. Все без жодної підготовки.
Коментувати
Олена
Мій батько закінчив школу у 1996 році. У 2019 писав ЗНО з української, хімії, біології та англійської. Перша освіта - фармацевт, захотів піти трохи далі. Якщо людина була дурна у радянські часи, вона і дурна буде зараз. Реально розумні і ті, хто навчався, вистачить знань. Особливо з профільних предметів. Я вже мовчу про українську та англійську.
К
Для Олена: батькові 41-42 роки, правильно пораховано.Скільки вам років?До чого я веду,такого віку такі слова людина не може написати.Про англійську мову. В селах за радянські часи ще не була англійська мова не вивчалася на такому рівні,щоб зараз здати ЗНО.Але ще були школи де вивчалася німецька мова і французька.Мій чоловік вивчав французьку і це починалося за радянських часів а закінчилось в незалежній Україні.Так,що такі люди зараз без репетиторів аж ніяк не здадуть ЗНО з анг.м.але це вже зовсім інше.Українська мова.Багато чого в українській мові від того часу помінялося в правописі.Так,що казати що кожен може здати навіть той хто вчився ще у радянські часи,сумніваюся без підготовки повторення матеріалу.Для чого було здавати вашому батькові ЗНО з анг.м.?Минулого року не йшла анг. А були:укр.м.обовязково,хімія або біологія,математика і фізика?,щось я вас не розумію?або ви пишите про інший факультет а не Фармація.Але де таке є при вступі в який заклад,щоб хімія і біологія.Можите сказати.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!