Чи здатна доросла людина скласти ЗНО?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо шансів дорослої людини на успішне складання ЗНО

Чи здатна доросла людина скласти ЗНО?

Новий в.о. міністра освіти і науки висловив Сергій Шкарлет висловив переконання, що доросла людина не має шансів скласти ЗНО, тому необхідно дати дорослим шанс вступити до закладу вищої освіти без складання тестів.

За його словами, кожна людина, яка закінчила навчальний заклад 20 років тому, і який треба формально підтвердити свої знання, має право отримати «внормовану державою корочку».

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо шансів дорослої людини на успішне складання ЗНО.

 

Освіта.ua
07.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Галина
То, може, протестуємо пана Шкаралета? Якщо пан міністр стверджує, що доросла людина не може скласти ЗНО, то, видно, його особисте бачення, взяте не зі стелі. Сумнівається в своїх здібностях. Ми теж, бо його кандидатська - це плагіат, на що пан міністр навіть не відповів. Мало шараг з роздачі дипломів, так, Шкаралете? Треба так знизити планку, щоб визнання наших дипломів у світі нам навіть не світило, бо, бачте, людям треба "корочку". ВО - це не корочка, міністре!
Лара
Для Галина: чиста провокація шарлатанів типа стадний- совсун. Правда- старші люди не вчаться, зно на заочку- для сорокарічних не реально. Міністр правий!!
Яна Клименко
Для Лара: з чого ви це взяли, що ЗНО на заочку нереально для сорокарічних???? бо вам так хочеться? Ви помиляєтесь, бо нічого страшного і неможливого в тому ЗНО немає. Сама писала і знаю. Більше того скажу вам - дорослій людині ЗНО писати набагато легше, ніж школярам.
Коментувати
Logic Power
Школа окончена более 20 лет назад. Пару недель на неспешную подготовку по вечерам за чашечкой чая - ЗНО сдано на 150+, учусь на бюджете. ЗНО легкотня по сравнению с экзаменами, которые мы в свое время сдавали каждый год в школе. Чтоб его не сдать, нужно быть полным идиотом, коим не место в ВУЗах в принципе.
Максим Янгель
Для Logic Power: попробуйте да чашечкой чая понять органическую химию и сдать ЗНО на 150+. Желаю вам удачи в этом "неидиотском" деле.
Галина
Максиме, якщо людина не здатна скласти хімію на спеціальність, що її потребує, нічого їй там робити. Це непрості спеціальності.
Максим
У деяких речах Ви маєте рацію, Галино. Але ж людина пише, що ЗНО взагалі - нескладна річ, яку може скласти будь-який ідіот. Ось я і пропоную їй за декілька тижнів підготуватись до істипу з хімії чи біології. Я вже бачу, які аргументи ця людина буде продукувати, коли не зможе скласти цей іспит за таких умов. Не зможе, підкреслюю. Тож не треба зайвих, помилкових та наївних узагальнень, на які я і відреагував. Галино, я не бачу логічних ланок, які привели вас до подібної аргументації, не розумію, де тут зв’язок між "потребує", та "2 тижні за чашкою чаю". Людина вважає себе сверхрозумником, для якої ЗНО - як два пальці об асфальт. Я кажу (на своєму досвіді), що скласти зно з хімії у 30 років на 150 потребує не 2 тижні.
Коментувати
Олена
Якщо людина не може вчитися, то вона не може скласти ЗНО ні в якому віці. А на навчання брати не треба. Складання ЗНО - чудове повторення матеріалу для старших людей, в яких вже починає атрофуватися розум і здатність вчитися. Не бачу сенсу робити сенсу робити поблажки стариганам, які звикли "все порєшать".
unforgiven 2
Було б непогано, якби зовнішнє незалежне оцінювання з ключових предметів складали президенти, народні депутати, міністри, судді, прокурори та працівники інших корупційних органів.
Татьяна
Я в 42 поступла на бюджет на психологию( было 2 места)Перед эти сдала ЗНО укр- 189, биолгия- 178, история- 180, математика-168. В юности всего боялась,когда поступалп в колледж, а сейчас абсолютно была спокойной и уверенной.Так что смело поступайте!
АРТУР
Для Татьяна: я в 22 стесняюсь поддавать заявку , не представляю как вместе с 18 летними учиться ---- стремно!
Наталия
давненько, когда я училась в Универе, у нас были студенты, которые были старше нас. Их можно было разделить на 2 типа: первые, были заинтересованы в учебе, и более ответственны, и в результате их успехи были лучше, даже при их более слабых способностях. И 2 тип- балбесы со способностями и без. Психологически, все были более зрелыми, может им было тяжело с нами. Мы не всегда это замечали. Сейчас возраст менее заметен. Если вы хотите учиться обязательно поступайте. Но поначалу вам будет труднее, если вы не занимались никаким обучением.
Галина
Артуре, я вступила на вечірнє в 24 і провчилася 6 років. Щоправда, це була друга освіта. Що стрьомного, тим більше для хлопця? Вступають і в 40, і в 45.
Коментувати
Ollesia
По-перше, доросла людина не може скласти ЗНО нормально, так як програми, які були в 90-х та 00 відрізняються від 10 та 20-х роках. Як мінімум по такій причині ЗНО треба відмінити. По-друге, ЗНО не показує якісні знання абітурієнтів. Є абітурієнти, які не можуть зв’язати два слова, але на тестах вгадують правильні відповіді. А ось на вступних іспитах- там викладач дійсно бачить, хто знає, а хто ні (особливо найкраще це помітно, коли складають усно). По-третє- ЗНО знищує освіту. Рівень знань випускників з кожним роком падає завдяки саме ЗНО. Замість того, аби збільшити кількість диктантів, творчих робіт- діти граються в тупу АБВГДЕЙКУ. По-четверте- тести придумані в Росії. А так як це російська система (егє), то ми неповинні переймати від держави агрессора реформи. Ми- антиросія, Але Ми- США та Європа (від імені українського народу). Тому знову потрібно відмінити ЗНО по цій причині. І п’ята причина- відмінити ЗНО, тому що в європейських країнах його немає. Негайно прибрати все російське з української освіти.
Галина
Для Ollesia: Це Ви по собі судите? Дорослі часом краще здають ЗНО ніж діти. А якщо Ви не здатні цього зробити, то лише підтверджуєте думку громадськості про Ваш МАУП. Не позортесь
Аскет
Олеся. Маячня божевільної .. ? Контужена ??
Яна Клименко
Действительно, не позорьтесь.
Коментувати
писаренко
Менi 44роки в цьому роцi склала зно з математики,укр мови, англ .мови таiсторii.Вважаю,що якщо нашi дiти навчаються, то скласти тести дкже легко.I надалi,я буду стверджквати,що зно-це не та проблема, якк потрiбно викорiнити.
Леся
Для писаренко: такий старий, а такий примітивний
Для Леся:
Ну, звісно, ти - молоденька дурочка.
Яна Клименко
Для Леся: деточка, у молодости есть одно свойство - она быстро проходит. А в 44 года - это еще вполне молодой человек. Так что, милая, остынь и иди учись
Коментувати
Максим
29 років. Минулого року здавав біологію (170), мову та літературу (169), хімію (140). Школу закінчив 12 років тому. Шкарлет, підпис якого стоїть на моєму дипломі ЧНТУ, користується ненадійними статистичними даними, якщо це взагалі не проекція його суб’єктивних, помилкових переконань.
Роман
"доросла людина не має шансів скласти ЗНО" звідки в міністра такі думки з"являються? Це він по собі судить чи просто не знайшов кращої підстави для повернення хабарів за вступ.
Коваль Степан
Якщо візьмем дорослих, наприклад,Президента України (всіх 6),народних депутатів України (починаючи з 4 скликання),міністрів освіти(всіх навіть не пам"ятаю),академіків Національної академії правових наук та запитаємо у них про те, як так сталось,що в Гімн України внесли граматичну помилку?Вони такі розумні.Навіщо їм знати граматику українськоїї мови? Навіщо їм державний символ?
Анна
Минулого року знайома здавала українську і біологію, обидва результати вище за 190 балів (якщо не помиляюсь, 196 і 194). Готувалася разом із сином-випускником. Син здав десь на 20 балів гірше. Мама пішла навчатися в медичний коледж, була перша в рейтинговому списку. Нажаль, здавала лише 2 іспити, з такими результатами могла б будь-який ВНЗ обирати.
Маша
Просто для вступу для старших людей заберіть укр літ , а залиште тільки мову , а з іншими предметтами змін не треба
Юрий
Для Маша: согласен полностью. Сам учитель математики, в этом году решил для себя сдать онлайн ЗНО по укр. По мове в переводе на 12 бальную оценку получил 10, а по литературе ответил всего на 4 вопроса, и то, те которые были заданы по стиху. Но, все равно, закончив школу 30 лет назад, без подготовки, элементарно сдать мову на 160-170 баллов. Поэтому, россказни Шкарлета о том, что взрослые не могут сдать ЗНО, это бред сивой кобылы.
Яна Клименко
Для Маша: навіщо забирати???? Нормально вчиться і здається, перевірено
Коментувати
Віталій Карпа
Складуть всі.. Яку кількість балів наберуть-це вже інше питання.
Ліза
Я закінчила школу 25 років тому. Працюю продавцем. Здала ЗНО з укр.мови на 157 балів,без підготовки. Тому вважаю,що доросла людина може підготуватися і успішно здати ЗНО.
Ололо
Для Ліза: кароч, цінники на товар пишеш без памилок? Маладець!
Коментувати
Батьки
Якщо доросла людина, яка мабуть складає ЗНО з метою отримання кращої роботи або підняття по службі не знає предмети навіть на 100 балів, як взагалі їй можна дозволяти здобувати вищу освіту?
людмила черепанова
Дивлячись що мати на увазі під "дорослою людиною" Я закінчила школу в минулому столітті. Хотіла здати ЗНО зі свого предмету, щоб знати, до чого готувати учнів. Але обов’язковим предметом є українська. Ось тут я пас. Стільки всього нового, а література - це взагалі щось. Треба серйозно готуватися протягом року.
Скляр Яна
Якщо людина має намір вступати до вищого навчального закладу, то повинна складати ЗНО і повинна докласти зусилля для вступу!
Маруся
Я сдавала ЗНО через много лет после окончания школы и не имела возможности особо готовиться - семья, работа. Но сдала. Могу сказать, что это жуткий стресс для не очень юной девушки, но школьники нервничают не меньше - в 17 мне было бы страшнее. Все честно.
Ярослав
Шановний пан в.о. мабуть судить по собі. А от чиновникам варто було б здавати ЗНО.
Лера
Скласти можливо. Чотири роки тому складала ЗНО. Важко підготуватися, оскільки робота, сім’я, дитина. А саме скласти іспити цілком можливо, було б бажання.