Osvita.ua Новини Опитування на Освіта.ua Яку зарплату ви вважаєте гідною для вчителя?
Яку зарплату ви вважаєте гідною для вчителя?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо розміру заробітної плати українських вчителів

Яку зарплату ви вважаєте гідною для вчителя?

Фінансування освіти, а разом з тим і рівень заробітних плат освітян, є одним з актуальних питань української освіти впродовж багатьох років. Щорічні намагання уряду виправити ситуацію з оплатою праці педагогічних працівників поки не досягають мети. Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо бажаного розміру заробітної плати українських вчителів.

Освіта.ua
12.12.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
Не для вчителя, а для педагогогічного працівника. Невже педагоги - дошкільники, які навчалися в томуж вузі, що і вчителі, сиділи за тою ж партою, що і вчителі, слухали лекції з вуст того ж викладача, що й вчителі, нині не заслуговують на такі умови як і вчителі (така ж тривалість відпустки, така ж заробітна плата і доплати, і т.д) ?
Валентина Катранюк
У кожного педагогічного працівника зарплата має бути такою як у депутатів Верховної Ради! Вчитель гідно навчає і виховує учнів, а депутати приймають гідні закони! От тоді, можливо, у країні відношення до освіти та освітян зміниться!!!
Ольга
Зарплату як у генерального директора укрпошти. Щоб на одну зарплату можна було купити квартиру у Києві.
Terry
Вимоги НУШ на рівні вчителя високої ( 4000 обіцяних вічнозелених) кваліфікації + 100% залучення в навчальний процес батьків. А шибеникам не місце в НУШ і булінгу також !!!
Воспоминания.
Невже не зрозуміло, що вчителям повинні бути надані гарантіі: 25 років безперервного педагогічного стажу- найвища пенсія ( на рівні депутатської). Ну дасте ви молодим вчителям гроші. Вона пропрацює півроку- рік і піде. А що , далі працювати за 4- 5 тис.? Вона молода дівчина: одягнутися, вийти заміж, завести дитину. на яку потрібно багато грошей.. Зробіть вчительську ставку на рівні 1000 лоларів, пенсію. якщо людина йде з роботи- найвищу. Якщо ще працює на півставки- меншу. І проблем не буде. Прийде молодь до школи. Інакше зостануться в країні лтше депутати...
Мустафа
Сотні тисяч на місяць і нуль досвіду. Скільки ж отримують "слуги народу". Наприклад, колишній антикорупціонер Мустафа Найєм у статусі заступника голови "Укроборонпрому" отримує за місяць роботи понад 300 тисяч гривень. Глава правління НАК "Нафтогаз" Андрій Коболєв. Свої декларації він не публікує, але в фінансових звітах компанії зазначено – за 2018 рік він заробив 286,5 млн гривень. Глава "Укрзалізниці" Євген Кравцов. У середньому в 2018-му заробляв 812,4 тис. грн на місяць. Зараз же глава УЗ нібито заробляє приблизно 570 тисяч грн на місяць. Наступний рекордсмен – Ігор Смілянський, глава "Укрпошти". Він заробляв щомісяця близько 740 тисяч гривень. Висока зарплата й у екскерівника "Енергоатому" Юрія Недашковського. Він, згідно з декларацією, до звільнення отримував 650 тис. грн. на місяць. Непогано влаштувався і колишній народний депутат Сергій Лещенко. Він увійшов до наглядової ради "Укрзалізниці" із зарплатою близько 588 тисяч гривень. При цьому досвіду роботи в УЗ він ніколи не мав. https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/zarplati-top-chinovnikiv.htm?obozrevatellang=uk
&
Для Мустафа: Ненасытные,алчные хапуги!
Коментувати
Думай-Те
Зарплата буде достойна тоді , коли вчитель зможе: 1.Купити собі житло.2.Працювати тільки на одній вчительській роботі на ставку +-. 3. В старості буде його чекати достойна пенсія. Все просто і нічого лишнього.
Інна
Мінімум 15 000 грн у місяць. Зараз 5000 ,, грязними,,на себе та культурний відпочине не вистачає. Вчитель викручується у зовнішності, у одягу( скромному дуже) . Залишається тільки моральне задоволення і розвиток професійних компетенцій. Я не займаюсь репетиторством. З різних причин
Teacher
Дочка колеги, студентка 3 курсу педагогічного вишу, яка дійсно гарно вчилася в школі й старанно навчається зараз в університеті, на запитання про те, за якої зарплати вона дала б згоду піти працювати в школу, відповіла: "Не менше 25000 грн на початку кар’єри". Тож, Ви, шановні вчителі зі стажем, дуже низько оцінюєте свою важку й виснажливу працю. Молодь думає зараз зовсім інакше. А керівництву країни - інформація до роздумів. Ніяка одноразова виплата у 21000 грн не допоможе. А злостивців можу запевнити, що недовго вам залишилося зловтишатися й лити бруд на вчителів, бо вчити скоро не буде кому. Наприклад, на Дніпропетровщині вже катастрофічно не вистачає вчителів. Тож терміново шукайте нові об’кти для своєї зловтіхи, а то доведеться захлинутися власною жовчу.
Vano
Для Teacher: Так зарплату вчителям обіцяє нова влада платити 4000 доларів (10 грн)!Терміново повідомте ту дочку колеги,яка дійсно гарно вчилася в школі й старанно навчається тепер в університеті-може вона не знає:)
Witalina
Для Teacher: Я теж подумала,що амбіційна ( краща) молодь виставить вищий поріг з.п, ні ж досвідчені вчителі.І це вірно і зрозуміло. Зніміть нормальне житло. перекарня , манікюр, педикюр, кіно, одягнися.Про їжу,ліки мовчу.ТО скільки потрібно,щоб прожити???
Сергій
Для Vano: щось у Вас з математикою не все гаразд. 4000 доларів за сьогоднішнім курсом це 92000 гривень.
Коментувати
Надія
Зарплата повинна бути такою, щоб учитель міг прававати на ставку і йому вистачало грошей на всі потреби.Скільки тоді часу залишиться для саморозвитку і творчості!
Вася
Ту, яка чітко прописана в законі - 3 мінімалки + по 10% за кожне підвищення категорії + стаж - податок, так і виходить десь 17-18 тис. грн. Для чого такі опитування, якщо є закон.
Укр
4000 євро як обіцяв шмаркля і за що вчителі зрадили майбутнє України і втратили повагу до себе .
unforgiven 2
Не треба високої зарплати. Лише дайте можливість учителям нормально вчити та виховувати дітей без зайвої показовості та бюрократії. Міністру, в знак солідарності, можете знизити до рівня спеціаліста без педагогічної освіти, по-суті ким вона і являється.
Я не вчитель
Дякую Вам !Шановні вчителі ! Що навчаєте наших дітей , дай Боже Вам здоров’я та достатку ! Будемо вірити що все зміниться на краще !
гість
Роль тієї чи іншої професії дуже легко вияснити. Наприклад пожежники 3 місяці не виїзджають на пожежі,касири супермаркетів 3 місяці не відпускають товар,міністр освіти, депутати,вчителі,хірурги, медсестри,та інші на кого вистачить фантазії в уяві- зникли на деякий час. Хто найпотрібніший - тому вище оплата праці, а далі по спадаючій.Маю певний досвід роботи в різих галузях.На будівництві за тиждень отримував свою місячну вчительську зарплату, фізично трохи важче, морально в рази легше.Головне,що заробив те твоє, а не так як зараз утримуєш навчальний процес власним коштом, ще й шпиняють як останнє бидло :"зажерлися","нічому не вчать", "тирять батьківські кошти" і т.д. В цьому бардаку змін на краще не передбачається,треба кидати, зачинивши за собою акуратно двері.
Ігор
Для гість: Так і є , багато батьків не вміють і не хочуть виховувати своїх дітей , бо на це потрібно потратити власні нерви , розібратися , десь похвалити дитину а коли і наказати. Тому плодяться егоїсти , які потім не мають поваги ні до вчителя , а ні до своїх батьків , псують майно , засмічують землю . Не всі звісно, є і багато вихованих дітей . Але маємо те що маємо
Коментувати
Местный
Заработная плата министра образования и науки Анны Новосад за ноябрь составила 55 000 гривен, в то время, когда зарплата премьер-министра Алексея Гончарука составила 44 тыс. грн. Сумма средств, начисленная Новосад в ноябре, составила 55 103 грн (из них должностной оклад - 12 952 гривны, надбавка за выслугу лет - 1942 гривны, надбавка за работу в условиях режимных ограничений ссылки - 1942 гривны, надбавка за интенсивность труда - 12 952 гривны, премия за сентябрь - 16000 гривен, на командировки - 8724 гривны, индексация - 588 гривен).
Мудрий Вовочка
Для Местный: Ти спочатку вивчи Українську мову , теж мені Шерлок Холмс знайшовся , якщо ти розмірковуєш про заробітню плату Українських вчителів , то роби це на нашій рідній мові !
Местный
Для Мудрий Вовочка: о боже... педагогов просто с дерьмом мешают, а оно мне про мову пише. Пока подобные тебе разжигают неприязнь по признаку мовы, чинуши выносят страну, благодаря подобным тебе идиотам.
Мудрий Вовочка
Для Местный: Справа в тім, що от такі тупі вівці як ти, коли обєднуються ,то вони починають жалітися що їх в чомусь ущимляють і кличуть на допомогу чужий" Мир " Отож якщо ти вперто відмовляєшся говорити на Українській мові . То купу білет на поїзд і забирайся на..р !
Коментувати
Witalina
Зарплата вчителя повинна дозволяти гідно жити, давати можливість не думати як вижити, як вчити свою дитину, відвідувати театри, концерти, лікуватися і т.д. Вона повинна відображати статус вчителя в суспільстві. Я вважаю недопустимим,коли людина без освіти, працюючи в супермаркеті, отримує більше вчителя професійного закладу. школи.Це ж смішно і дуже СУМНО.
2х2
Для Witalina: супермаркет це приватне підприємство, тому ваше порівняння не доречне
Оксана
Для Witalina: А Ви спробуцте цілий день на касі , товар пропускати , Це Вам не о 15 :00 вже до дому прийти
Світлана
А до ночі педвиставки, курсові, МАНи, зошити, плани, відкриті уроки, заходи, олімпіади, конкурси...Продовжувать? Ви знаєте, що це таке?
Коментувати
Юлія
Всі вчителі як і інші професіі,повинні мати такі зарплати,як у депутатів,щоб всі були рівні,я не вваажаю ,що вони працюють краще за людей.
Ярослав
Працюю в школі 11 років, маю І катeгорію, 22 год навантажeння, 10% кабінeт, 20% прeстижності. Чистими отримую 7050 грн. Чи достатньо цього? Скажіть мeні пані міністр? Чи ви панe міністр? Чи можливо ви панe прeзидeнт?
Юлія
Працюю вчителем, стаж більше 10 років. Заробітна плата 6000грн у м. Кам’янське, Дніпропетровської обл. Це заробітна плата для виживання людини! Варто подивитися на ціни!! А робота не нормована, постійно працюєш і вдень і вночі!!
Василь
Для Юлія: Займаю посаду " Сільський голова " в справах з ранку до вечора , зарплата 5400 . В більшості Українців зарплати малі . І якщо подумати , то до тих пір доки великі підприємства не почнуть чесно сплочувати податки, то підвищувати зарплати не буде з чого , нове виробництво не розвивають , дрібні підприємці закриваються і їдуть за кордон , Українська економіка слабшає . В Україні відсутня стратегія розвитку економіки
ольга
Для Василя. А чому не згадали про постійні преміальні, про напруженість, про зарплату в кінці року? Якщо в справах зранку до вечора чи в їх імітації, то чому зробили висновок, що вчитель менше працює.
Юрій
Для Ольги. Пані Ольго, Ви ще невсе сказали для голови села Василя. Робота дійсно не нормована, але й якщо в район не визвали то в робочий час наш пасе череду корів, зробив найближчій рідні по 2 га. земельки, і за статистикою голів набагато менш ніж учителів але по криміналу статистика звучна. А коли б мінти працювали гут --ЗАШКАЛИЛИ б. Поліції у нас практично не існує, пока що лише форма.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!