Хто є найкращим міністром освіти у новітній історії

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо визначення найкращого міністра освіти за два десятиріччя

Хто є найкращим міністром освіти у новітній історії

Впродовж двох десятиліть (1999 - 2019 р.р.) в Україні свою повну каденцію на посаді очільника освітнього міністерства відпрацювали шість міністрів.

  • Василь Кремень (грудень 1999 — лютий 2005);
  • Станіслав Ніколаєнко (лютий 2005 — вересень 2007);
  • Іван Вакарчук (грудень 2007 — березень 2010);
  • Дмитро Табачник (березень 2010 — лютий 2014);
  • Сергій Квіт (лютий 2014 — квітень 2016);
  • Лілія Гриневич (квітень 2016 — серпень 2019).

Кожен з них запам'ятався освітянам своїми діями і реформами на державній посаді. Хто на Вашу думку є найкращим міністром освіти у новітній історії України?

Освіта.ua
08.11.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
Поки ще жодного хорошого міністра освіти не бачила. Хоча зі школою співпрацюю тісно. Весь поданий перелік освіту лише розвалював.
Мотя з Фастова
Якби поставили в опитування т.з. Міністра Новосад , то вона б набрала із своім резидентом квітом - 0%!!! Дивні створіння - виходці із гидкоі соросо-Могилянки! Шкідники держави.
Крок у майбутнє
Всі міністри намагаються зробити щось, а своєї тями немає тому списують у зарубіжних своїх партнерів, що не підходить до наших дітей. Всім оптимізму!
Чемберлен
Для Крок у майбутнє: Не всі!!!
Логвіненко
Ми - старші так не думаємо про Ніколаєнка. Це друга людина.
Коментувати
НЕМО
Гріневич розпочала руйнацію освіти, а Новосад продовжує добивати до повного кінця.
Черкаси-Умань
Найгірші міністри - Квіт, Табачник , Новосад !! Страшно , що три останні- вихідці із сім‘і Соросо- грантоідів ( Квіт, Гриневич, Новосад) вперто ведуть школу до ручки...
гОСТЬ
Погано що немає графи НІХТО!
Соломон
Для гОСТЬ: ніхто- це Новосад!!!
Коментувати
Садовой Николай
Все министры предыдущие — непростые люди, но не все ставили интересы учителя , студента, школы , всей страны выше собственных. Многие заискивали перед премьером, президентом, депутатами, дрожали за свою должность. С.Николаенко отличался жесткой позицией поддержки науки и образования. Нынешним такое и не снилось!
Кравченко А.Г.
Для Садовой Николай: Ніколаєнко був у нашій школі, провів добру розмову, допоміг підручниками, пізніше за його підтримки був ремонт .... Після того я не чула , щоб керівники були адекватні проблемам.
Ровно
Думаю он и ректор сейчас не плохой , а может и самый сильный.
Студент
Що є, то є! Чесно кажучи, пишаємось нашим ректором.
Коментувати
Олег
Як менеджер - Табачник Д.В. Все було чітко і вчасно. Найбільшу гадість освіті принесли могильщики квіт, гріневич і зараз добиває новосад. Знищуюють освіту вони за гранти поляків, угорців, румун, словак, бо на наші люди є більш конкурентноспроможні на ринку праці в єс.
Баба Яга
Для Олег: правильно ! Він вмів із Сулимою організувати потік бабок по серйозному в кишеню. А щодо оцінок нинішніх- падлюки!!
Еменець і.
Ворюга!!
Олег
А мудаки з могилянки скоро нас зроблять країною дебіляк
Коментувати
Ольга
Безумовно Ніколаєнко Станіслав Миколайович. Прекрасний лідер та людина своєї справи! Найкращий претендент на місце міністра освіти та науки!!!
Для Ольга:
А я все згадую його виступ у Львові, в якому він Франка назвав Іваном Олександровичем.
Олійник
Це звинувачення типу: а ваша дочка гуляща.... Сотромно таке читати.
Цікаві люди
А в Харкові він назвав Хемінгуея Ернестом....
Коментувати
Сто відсотків
Ніколаєнко Найкращий Лідер своєї справи!!!
Виговська Лілія Миколаївна
Ніколаєно Станіслав Миколайович! Людина величезного потнеціалу ! Він може ще дуже багато зробити для розвитку науки та освіти в нашій державі !
Правник
В Украіні не прийнято дякувати людям , особливо тим , хто був на високих посадах. Приємно , що люди справедливо пишуть, не ллють бруд, як це буває , на жаль.
вячеслав крупка
Ніколаєнко без конкуренціх і на разі! Його б на чолі України! Маштаби і процесси НУБіП України на всю нашу державу!
Антоніна Андріївна
Для вячеслав крупка: ось просто цікаво - що саме з аграрного університету потрібно масштабувати на всю державу? Ви або там працюєте або просто не знаєте рівень навчання. Мої діти там навчались і я пам’ятаю скільки коштів коштувала магістерська робота. Таку ж саму тему "писала" і донька моєї колеги, але минулого року.
Студент
Ха-ха! В Нубип взяток с приходом Николаенко не берут. Спроси кого угодно. А университет нынче на голову выше многих...
Коментувати
Вячеслав Данчук
Ніколаєнко Станіслав Миколайович = безумовний лідер. Якщо розвивати науку і освіту то тільки з кращими. А якщо ні. Яка різниця хто кращий?
Сергей
Николаенко Станислав Николаевич! Возвращайте его на пост министра и давайте адекватные полномочия.
Олександр Вікторович
Звісно Ніколаєнко С.М., він зробив для науки найбільше! Без варіантів! Хотілося б, щоб він знову очолив освіту і науку в країні.
Ольга
Безперечно найкращий Ніколаєнко С.М . Він вирішує питання різної складності, його поважають як педагогічний так і студентський контингент НУБіП. Він проста і відкрита людина, до якої можна звернутися по різним питанням. Він не просто колишній міністр освіти і нинішній ректор НУБіП України, а справжній лідер, за яким варто йти в перед.
Ушкалов Валерійовича
Вважаю що найдостойніший і найкращий - Ніколаєнко С.М. І якщо держава потребує розвитку в галузі науки і освіти, то необхідно просити його очолити МОН. Буде і сучасна конкурентноспроможна освіта і наукові установи матимуть підтримку міністра (а не гноблення).
ХПИ- ХАИ
Интересный опрос. В Харькове много вузов, много умных преподавателей, ученых. Говорят о Семиноженко , но все склоняются- самый сильный министр - Николаенко С. Н. Видит цели, знает как решать проблемы, умелый организатор, патриот страны. Думаю, что он о себе еще заявит, силы в него есть.
Велес
Без вагань - С.Ніколаєнко ...Але ..один у полі не воїн ..не Геракл,щоб "вичистити міністерські ставні" .. ну і якщо без жартів то є тільки одна фігура очильника МОН ..фігура компромісна (не запаречую) ..Павло Полянський : професіонал і державник ...наголос на "державник" ..кого "зачепило" - розгорніть тему в ЗМІ