Osvita.ua Новини Опитування на Освіта.ua Чи потрібно скасувати систему надбавок вчителям?
Чи потрібно скасувати систему надбавок вчителям?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо ініціативи депутатів з реформування зарплат освітян

Чи потрібно скасувати систему надбавок вчителям?

За інформацією ЦК Профспілки працівників освіти і науки, група народних депутатів з парламентської фракції «Голос» пропонує збільшити робочий час педагогічного працівника для виконання ним навчальної, виховної, методичної, організаційної роботи до 40 годин на тиждень, а також скасувати деякі види доплат вчителям.

 

ОБГОВОРИТИ НА ФОРУМІ

Освіта.ua
10.10.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Якщо і знімати надбавки, то тільки тоді коли вчитель буде забеспечений зарплатою на рівні депутата. Чому вони отримують державні кошти на депутатську діяльність, а вчитель ні? Все для своєі роботи вчитель купує з зарплати. Крім того з цієі ж зарплати він має прохарчуватися, заплатити комунальні, купити одяг, а якщо є діти, то взагалі говорити ні про що. Щодо робочого тижня в 40 годин, це нічого не дасть. В школі, якщо і є в кабінеті комп, то він ще 90х років, принтер теж. Максимум початку 2000. Інтернет, якщо є, зі швидкістю черепахи, особливо якщо в школі менше 300 учнів. Бо нема коштів. Більшість молоді, яка ще залишилась, піде зі школи, а "радянські" кадри, будуть " навчати". Бо в них крім зарплати, є ще хоч пенсія.
Гость
пусть государство готовит учительницам деньги на аборты ибо при таком количестве часов не"рен заводить детей
SoVera
Т.е. это - 8часовой рабочий день, в который загонят учителей. Интересно, и какой оклад за это предложат? Уверена, смешной. Думаю, адекватнее будет вести ребенка, находящегося на индивидуальном обучении, и в материальном, и в психо-эмоциональном плане. Т.е. школа изживает себя, как таковая. Что ж... за что боролись... Безусловно, я против нововведений.
cvbn
Для SoVera: 18 200грн - высшая категория -читайте-есть статья с пояснениями
Коментувати
Андрей
Я проработал в школе десять лет (из своих 33) и даже с надбавками, скажу вам, учителя работают на морально-волевых. Часть из них уже уволилась, а часть стоит на старте. Уверяю всех, что как только и без того ужасные условия труда ухудшатся - в школе не останется кому работать. Хотя не факт, что и при нынешних раскладах уже в следующем учебном году не будет катастрофы
Тетяна
Вчителя отримують зарплату з розрахунку годин викладання. А години підготовки до уроків не оплачуються, а це- до ще до 4 годин на день. Не скасовувати, а знаходити ресурси для оплати всього часу вчительської праці.
сопрано
Учитель должен быть доступен детям для консультаций в течение рабочего дня! Времени на уроке недостаточно - сами учителя про это все время говорят! Теперь отпадет потребность в репетиторстве! Все стало на свои места - достойная зарплата учителям! Молодцы партия ГОЛОС!
мері
Для сопрано: Коли вчитель буде готуватись до уроків і перевіряти зошити (а це робиться, зазвичай до глибокої ночі), якщо до шостої години вечора буде "доступен детям для консультаций в течение рабочего дня"? Ви вважаєте, що вчитель повинен бути доступний тільки вашим дітям, а власним - ні? Чи вчителю взагалі не потрібен час для відпочинку? А може і сімю не заводити? А стосовно репетиторства - якщо дитина уважна на уроці, вчитель не відмовить їй у безкоштовному додатковому розясненні. Якщо ж учень іде в школу, щоб "зависнути" в інтернеті на 6-7 уроків, ніякі репетитори не допоможуть.
Коментувати
Ксеня
Учитель повинен мати гідну зарплату, безкоштовне санаторне оздоровлення, повагу від держави та суспільства. Недаремно говорять: "Щасливий учитель - щасливий учень!", "Професія вчителя від Бога, а всі інші - від учителя".
олд
Для Ксеня: Если бы еще ты учителем была от Бога, а не от своего учителя-недоумка
Коментувати
Учитель
Навіть не дивує, що "Голос Пінчука" хоче остаточно знищити українську освіту. Я, знаєте, обожнюю твори геніальної українки Олени Пчілки. Наприклад, є в неї такий чудовий твір "Наша справа з жидами". Дуже всім рекомендую знайти цей твір в Інтернеті (за допомогою гугла) і прочитати. Написаний неначе про сучасну Україну. Виявляється, що тоді, як і зараз усілякі сороси, коломойські, пінчуки, фєльдмани та інші рабіновічі грабували Україну і отруювали життя українцям.
Людмила
Про скасування надбавок учителям можуть говорити тільки ті люди, які жодного дня не працювали у школі, які не уявляють, наскільки складно працювати з сучасними дітьми.
pedagog
Якщо зарплата учителя буде на рівні зарплати депутата. Тоді надбавки скорочувати треба
анна
А чи буде продуктивним таке навчання? Адже по вісім, а якщо розклад не стає і по дев’ять, уроків самі діти витримають? Це ж, мабуть, стосується всіх і молодшу школу теж)) Розумна нація намічається!!!
Светлана
Для анна: при чому тут 79 уроків. педагогічне навантаження на ставку 18 год, а 22 години на методичну, навчальну роботу. тільки її вчителі будуть виконувати в школі.
Алла
Це ніби й так, якщо на робочому місці комфортна температура круглий рік. А коли в школі зимою холод ,,собачий,, а літо. задуха, то якось і не так. Це не у комфортному кабінеті з кондеціонером шукати як би на дітях і вчителях зекономити
Гена
Для Алла: Пишете "кондЕціонер". І чому ви когось можете навчити!
Коментувати
Марія
Не ви давали нам ці надбавки,не вам їх забирати! Всі називали Юлю Володимирівну популістом,але ,саме вона , оцінила вчительську працю,як престижну.Бо це дійсно так. Весь цивілізований світ думає про те,як покращити умови для професійного зростання вчителя,а ви певно хочете розігнати всіх,підете працювати за ці копійки ? Сумніваюсь!
Реаліст
Для Марія: Надбавку за престижність праці педагогам встановив прем’єр -міністр Азаров у 2011 році (постанова Кабінету міністрів # 373 від 23.03.2011 р). Так що дякувати уряду Азарова , але то була "злочинна" влада, зато тепер "демократична" влада все відміняє. А навіщо надбавки гідним ? Вам же гідність понад усе, а надбавки встановлювали "бандити при владі"
Марія
Так,я про постанову від 5 жовтня 2009 ,але виплати були тільки для певних категорій,а на прохання профспілок уряд Азарова дав можливість отримати її всім педагогам. Ви праві.
Маша
Юля дала вчителям, а Азаров - директорам. Бо саме вони просували його хотелкі і допомагали грабувати школу
Коментувати
Татьяна Ищенко
Все, що вчитель робить окрім уроку, повинно оплачуватися. Хіба будівельник, сантехнік, столяр буде безкоштовно працювати після роботи?
Елена Гергель
Всіх мулить надбавки вчителів так попрацюйте з дітьми та їх сучасними батьками зараз. Ви дізнаєтесь швидко що коли в класі 5 і більше дітей то ті 500 грн що платять ідуть на папір, ламіновану плівку для дітей все. А надбавки так дають, що тільки податок збільшується а зарплата довго стоїть на місці.
OMAN
Надбавки, за что?! За то, что после их преподования родители в срочном порядке ищут репетиторов? А ещё категория преподователей , если репетитор не она, хоть десяток репетиторов берите --- баллы не повысятся, если не упадут.
Лариса Попова
Для OMAN: ну, якщо навіть після десятка репетиторів знання Вашоі дитини не покращились, то висновок про іі розумові здібності очевидний. До речі, для тих, хто хоче вчитися в інтернеті безліч безкоштовних можливостей. Але лінь і генетика роблять своє..
Вчитель української
Для Лариса Попова: Вибачте, а як правильно українською ваше прізвище: Сракова або Дупова? Пишіть, будласка, українською, бо ви в Україні живете! Кацапам тут не місце!
Арго
Для Вчитель україн?ської: а якою мовою, цікаво, Лариса написала?
Коментувати
Ольга
То якийсь жах, оце питання можуть ставити тільки недоумки. Інтелект нації починається з освіти, саме шкільної. Тому наскільки будуть змотивовані вчителі, залежить і бажання начатися у дітей. Невже це не зрозуміло!!! Вже того бідного вчителя і так опустили нижче плінтуса. Ганьба і сором такій владі!!!
Что Вы курите?
А у меня возник вопрос. А что будет с заменами? кто будет замещать в случае болезни ? Или же это тоже будет входить в наши обязанности? И в неограниченном количестве? И за бесплатно?
1
Для Что Вы курите?: Все будут на месте 8 часов - найдется кому заменить! Дура намаханая , иди покури!
Что Вы курите?
Для 1: Слышшь, ты , вали нафиг с сайта, если не умеешь цензурно выражаться! (для людей, чье лицо не обезображено интеллектом, поясняю :"Что Вы курите" - это НИК по контексту!!!
2
Для 1: А ты уже не "родители" , а просто "1"?
Коментувати
олег
Взяти отих вс...их вдупутатів, та посадити на мінімальний прожитковий (разом із їхньою ріднею), без усяких доплат, відряджень. Щоб вони тоді б заспівали!!!
Оксана
У сучасному світі ще й до класного керівника потрібно додати вихователя у кожен клас, а ви хочете забрати оплату за класне керівництво, це абсурд!
Галина
Жах!!! За кого ми віддаємо голос?! Колеги освітяни!!!! Сильна держава буде тоді, коли ми будемо дбати про дітей і пенсіонерів! Всі інші собі раду дадуть. Але вчителі- це основа ! Майбутнє! Це ті хто навчив і виховав депутатів! ТО НЕ ВЖЕ МИ ТАКОГО МАЙБУТНЬОГО ХОТІЛИ ???

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!