Osvita.ua Новини Опитування на Освіта.ua Чтение публикации
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вета Марченко
Щодо вчителів, давно пора щось робити. Звичайно тітоньки бальзаківського віку переважно дотримуються норм, а ось молоді вчителі таке на себе можуть понадягати, наче на дискотеку зібрались. У таких випадках зовсім нівелюється елітарність професії. Я не проти демократичного стилю, сама працюю психологом, але одяг він теж створює імідж, не забуваємо про це. Якісні джинси і біла сорочка прикрасять любого вчителя, стильно і демократично, по-европейськи. А в нас чим більше блискавок, декольте і подібне, тим краще. І де тут інтелігентність професійна?
Щиглик
Для Вета Марченко: Ти з дуба про елітарність професії?
Местный
Для Вета Марченко: "нівелюється елітарність професії" штаааа??? А то, что представителям этой елітарной професії платят меньше, чем на кассах в АТБ - это кто всё же нівелює? Кто виноват молодые учителя с своим стилем одежды или государство, которое всех педагогических работников в злыдни загоняет? Вета Марченко, может уже пора на пенсию? а?
Рр
Про елітарність, це смішно.
Коментувати
mmm
учителя, все притензии к вашей коллеге из сумской области, єто ее вопроc на передаче "разрешил" вас троллить. здравомьіслящие просто не упустили шанс. )))) Знайомтесь — це пані Наталія, вчитель з Сумської області — у студії сніданок з 1+1 https://www.youtube.com/watch?v=YONib4kITvo пані Наталія, поставила наступне питання Міністру освіти, далі пряма мова: " колись давно я була в артеківській школі, де вчителі й діти були у формі, і у мене таке питання — чи можливо введення своєрідного дрес-коду для ВЧИТЕЛІВ на зразок шкільної форми, щоб стимулювати дітей, щоб вони, дивлячись на нас, вчителів, ми були прикладом і вони, одягали шкільну форму і нас позбавили від одвічного питання, що одягати зранку" - отже — ми почули пані Наталю і допоможемо у цьому питання, створивши петицію про "Обов’язкову форму для ВЧИТЕЛІВ власним коштом, виключно з тканин вітчизняного виробництва та вітчизняних виробників та кольорової гами виключно чорних та білих тонів — сподіваюсь у понеділок її вже опублікуємо. А поки, пропонуємо вам підписати петицію про скасовування шкільної форми для учнів: https://petition.president.gov.ua/petition/51970
Гріндевальд
Для mmm: ввести дрес код для вчителів,щоб стимулювати носити форму учнів,і скасувати форму учнів. лол што?
mmm
ну то ви у той дамочки спитайте, не у мене. то її так бомбануло. народ просто далі чудить, бо дозволили.
Коментувати
Олена
Демократичний дрес-код для всіх. Джинсам - так! Обмеження щодо форми вигідно продавцям, дорого для батьків. (Порівняйте ціну на джинсі чорного кольору з іншими, при однаковій якості.)
mmm
Для Олена: ну так то право батьків порівнювати ціни і обирати вид одягу. а не вчителя і школи. завдання вчителя - направляти у той бік, що за одяг цькують лише ті, у кого мізків не вистачає, хто купляється на красиву упаковку, не дивлячись на її зміст.
Коментувати
Виталий Сполович
Свобода = відсутність форми і дресс-коду. Несвобода = форма і дресс код. Як на мене, потрібно відмінити і форму для учнів і дресс-код і взагалі будь-які обмеження. Якщо, звичайно, нам потрібні свободні, вільні люди. Якщо потрібні раби, гвинтики, біороботи то звичайно, потрібна і форма і дресс код, і ходити за руки парами.
mmm
Для Виталий Сполович: без обмежень не вийде, отримаєте цицьки навикот, очко з джинсів низької посадки, щічки дупи у занадто коротких шортах, пупки на показ, шльопки, у яких уб’ються...ви ж тоді перший побіжете якщо не до директорa, так у фейсбук чи репортерів. )))
Вета Марченко
Свобода річь екзістанційна, повна свобода приводить до розбещеності. Що суспільство гармонійно розвивались, як і дитині, йому потрібні правило, домовленності і норми.
mmm
Для Вета Марченко: ну так усі ті проблеми прикритості тіла не тільки форма вирішує. а у вчителів у голові що тільки форма.
Коментувати
Оксана Бойко
Ніякої форми!!! Це знущання!!! Ми й так свідомі й культурні люди. Плечі прикриємо, бо холодно, татушки наб`ємо у прикритих місцях, щоб не заздрили старшокласники, каблук - до 5 см (стояча робота), джинси не вдягнемо, бо додають кілограмів. Стрижка - коротка, бо у школі паразити. От вам і все.
jcdsnf2019
Ви бачили школи інших країн? Чим престижніший навчальний заклад, тим строгіші правила дрес-коду для учнів, і для вчителів також. Але...Навіть якщо у вчителя дреди чи татуювання, то йому що, не працювати? Можливо він найкращий спеціаліст, який підходить цьому освітньому закладу. А для здобувача освіти важливо - ЗДОБУТИ цю освіту, а чи в формі це буду, чи в джинсах. це не саме критичне питання. Навчальний заклад сам бачить своїх учнів та вчителів і розуміє - вводити форму чи ні. Невже батькам зараз важко вибрати заклад, який їм хочеться? Є учні та батьки учнів, які заради навчання в кращому освітньому закладі їздять далеко, розуміючи перспективу дитини. А є такі, які хочуть найближчий заклад переробити лише під своє чадо, не розуміючи суспільних задач
Віктор Логвін
Для jcdsnf2019: В середній освіті України немає ніяких "закладів", а є лише один заклад, де конкретна школа - лише його філіал. "Вибір" і "школа" - були антонімами навіть до минулоріч прийнятого кріпосного права, тобто закріплення дітей за школами відповідно місцю прописки та проживання. Важливою особливістю цього одного закладу є відсутність прав у учнів і батьків, а шкільна форма лише одна зі ступенів цієї несвободи.
Коментувати
Тетяна
Як на мене, то кожен гідний вчитель або викладач не дозволить собі несмак чи то вульгарний одяг. Діловий стиль-добре, сучасний молодіжний, якщо вік дозволяє-теж непогано. Коли вдуматися, то справжній викладач, який вчить і намагається досягти гарних результатів дітей, не стане іншим,якщо одягне,наприклад, терті джинси або світшот.
Юлія
Вважаю, що питання бути формі чи ні має вирішувати школа разом з учнями та батьками. Шкільна форма, а ми допускаємо різні варіанта форми, має досить багато переваг. А ось до вчителя є одна вимога - діловий стиль одягу. Цього досить!!! Скільки ж можна вчителя робити цапом відбувайло у всіх питаннях!
Віктор Логвін
Для Юлія: Така сама думка у Л.Гриневич і я не можу зрозуміти це знущання чи лицемірство? (у звичайну дурість не віриться) Система середньої освіти в Україні чи не єдина інституція що не зазнала суттєвих змін і є абсолютно тоталітарною. В школах ніякого голосу немає навіть "педколлектив", а учні з батьками взагалі суть - безголосі кріпаки. Або шкільна форма повинна бути відмінена, або інакше хай і вчителі одягають форму!
Ттт
Вчителів раді бачити вже у формі як у концтаборі, тим більше, що діти, і особливо їх батьки, себе поводять як наглядачі.
mmm
учителя, все притензии к вашей коллеге из сумской области, єто ее вопроc на передаче "разрешил" вас троллить. здравомьіслящие просто не упустили шанс. )))) Знайомтесь — це пані Наталія, вчитель з Сумської області — у студії сніданок з 1+1 https://www.youtube.com/watch?v=YONib4kITvo пані Наталія, поставила наступне питання Міністру освіти, далі пряма мова: " колись давно я була в артеківській школі, де вчителі й діти були у формі, і у мене таке питання — чи можливо введення своєрідного дрес-коду для ВЧИТЕЛІВ на зразок шкільної форми, щоб стимулювати дітей, щоб вони, дивлячись на нас, вчителів, ми були прикладом і вони, одягали шкільну форму і нас позбавили від одвічного питання, що одягати зранку" - отже — ми почули пані Наталю і допоможемо у цьому питання, створивши петицію про "Обов’язкову форму для ВЧИТЕЛІВ власним коштом, виключно з тканин вітчизняного виробництва та вітчизняних виробників та кольорової гами виключно чорних та білих тонів — сподіваюсь у понеділок її вже опублікуємо.
Коментувати
Местный
Как молодой преподаватель скажу, что дресс-код как для учителей, так и для учащихся не нужен, ибо это шаг назад к совку. Каждый человек - это личность и очень часто проявление личности проецируется через стиль одежды. Ограничивая развитие личности - ограничивается развитие человека. P.S. За 6 лет работы в учебном заведении со стороны молодых коллег (женской части коллектива) ещё ни разу не видел , чтобы ходили в откровенной одежде, с вырезами и т.д. =((
Мар'яна
Я б соромилася у формі йти містом на роботу й з роботи! Майте хоч якусь повагу до вчителя! Доречі, ніколи не бачила колег з оголеними плечима та у вульгарному одязі!
Лілія
Для Мар’яна: А діти,гадаєте,не соромляться?Хто буде поважати їхній вибір,?
jcdsnf2019
Якщо заклад престижний, то таку форму носити не соромно
Anna
А школьникам типа норм? Адекватное решение - отменить форму для всех, не хотите - будьте добры и сами по дресс-коду ходить
Коментувати
Smailal
И снова отвлекают от более серьезных проблем. Если не булинг , то форма для учителей
Лілія
Для Smailal: А,то есть буллинг-это пустяки по-вашему?Кстати,с двумя "л" пишется.Вы не учитель,надеюсь?
Коментувати
Альона
Свідомий, сучасний, креативний вчитель ніколи до школи не одягне міні-спідницю чи блузку з оголеними плечима. Як на мене, то це абсурд вводити для вчителів дрес-код!
наталія
Дрес-код потрібен. Вчитель не повинен ходити з оголеними плечами, глибоким декольте, в міні тощо... Це здається зрозуміло і без дебатів. А форма для вчителя - це маячня.
Ольга
Певні вимоги до зовнішнього вигляду вчителя, вважаю, мали б бути. Адже вчитель мав би задавати тон, бути зразком для наслідування тощо. Несмак в одязі викликає неповагу.
Александр
Ага. Спецовку. Совсем с ума сошли? Образование теперь в разряде услуг. Тоесть учитель на одном уровне с официантом. Значит и форму можно.
Лілія
Для Александр: Якшо учителя хочуть,щоб діти ходили у спецовці,то і ми,батьки,хочемо,щоб вони працювали у спецовках і були прикладом дітям.
Лера
Учитель, преподаватель такой же человек, как и любой другой. Хотеть от учителя, чтобы он ходил в спецовке из розряда ’хотения’ диктата своего мировоззрения любому встречному человеку. Хотеть Вы можете, но только начнёте вмешиваться - Вас сразу начнут ставить на место. Если Вы как родитель опускание руки в вопросах воспитания своих детей и хотите, чтобы исключительно учитель был примером для Вашего ребенка - у меня для Вас неприятные новости.
mmm
учителя, все притензии к вашей коллеге из сумской области, єто ее вопроc на передаче "разрешил" вас троллить. здравомьіслящие просто не упустили шанс. )))) Знайомтесь — це пані Наталія, вчитель з Сумської області — у студії сніданок з 1+1 https://www.youtube.com/watch?v=YONib4kITvo пані Наталія, поставила наступне питання Міністру освіти, далі пряма мова: " колись давно я була в артеківській школі, де вчителі й діти були у формі, і у мене таке питання — чи можливо введення своєрідного дрес-коду для ВЧИТЕЛІВ на зразок шкільної форми, щоб стимулювати дітей, щоб вони, дивлячись на нас, вчителів, ми були прикладом і вони, одягали шкільну форму і нас позбавили від одвічного питання, що одягати зранку" - отже — ми почули пані Наталю і допоможемо у цьому питання, створивши петицію про "Обов’язкову форму для ВЧИТЕЛІВ власним коштом, виключно з тканин вітчизняного виробництва та вітчизняних виробників та кольорової гами виключно чорних та білих тонів — сподіваюсь у понеділок її вже опублікуємо. А поки, пропонуємо вам підписати петицію про скасовування шкільної форми для учнів: https://petition.president.gov.ua/petition/51970
Коментувати
Марія
Про що це ? В нашій школі вже як років 20 немає шкільної форми. Що будемо відміняти ???
Віктор Логвін
Для Марія: Будемо відміняти указ Кучми про запровадження шкільної форми, спираючись на який в багатьох школах дітей примушують носити форму, як можуть почати примушувати і вашій школі якщо прийде новий директор з відповідними "нахилами".
Ольга
Якщо температура повітря в класах взимку +7, а в коридорах +5, то яку форму одягати? Хто буде дизайнером?
Людмила
Треба уважно прочитати указ Кучми. Він застарів морально. А якщо ні, то де ті швацькі фабрики, які пошиють те, що потрібно учневі? Шкільна форма потрібна, дебатів про це багато і проти, в основному, батьки, тому й зареєстрували , власне, петицію. Ніхто не одягає дітей у незруний, не екологічний одяг. Носити чи не носити шкільну форму, вирішувати батькам і школі.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!