Osvita.ua Новини Опитування на Освіта.ua Чи бажаєте ви пройти сертифікацію?
Чи бажаєте ви пройти сертифікацію?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо отримання сертифіката, який надає право на 20% надбавки

Чи бажаєте ви пройти сертифікацію?

Кабінет Міністрів оприлюднив текст Положення про сертифікацію педагогічних працівників. Документ встановлює порядок проведення сертифікації, метою якої є заохочення освітян з високим рівнем педагогічної майстерності.

Учителі, які успішно пройдуть сертифікацію, отримають сертифікат, що буде дійсним упродовж трьох років.

Також власники сертифіката отримають щомісячну доплату в розмірі 20% посадового окладу пропорційно обсягу педагогічного навантаження упродовж трьох років чинності сертифіката.

Окрім того, успішне проходження сертифікації зараховуватиметься як проходження чергової (позачергової) атестації педагогічним працівником з присвоєнням йому наступної категорії або підтвердженням наявної вищої категорії.

За законом, сертифікація педагогічного працівника має відбуватись на добровільних засадах та виключно за його ініціативою.

 

Освіта.ua
10.01.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
нудист
Яка сертифікація?? Схаменіться!!!! Вибори на носі, а ВАм сертифікація???!!!!/
Петрл
Сертифікація приведе до повного руйнування системи освіти. Спочатку впаде освіта, за нею - Україна. Учителі, які відпрацювали 20 років, мають серйозні хронічні захворювання. Постійне напруження відбивається на здоров’ї. Частина зарплати йде на лікування, часто всі відпускні. Стрес сертифікацією фізично учителі не здолають. Усім хочеться жити. Педагоги масово будуть розраховуватися. Молодь до шкіл не прийде, бо працювати учителем не престижно. Сьогодні Україна ще успішна держава, бо в школах є учителі, але сертифікація це гігантський крок для знищення держави.
Лезо
Люди - вчителі! Колеги!! Біди наші в хибному політичному устрої, пріоритеті прибутку , ринку- там люди нулі, непотріб!! Змінювати владу можуть організовані політсили лівоцентристського справжнього демократичного спрямування. Таку силу треба творити.
Кадмий
Для Лезо: правда!!! Орем за проценты, а теряем миллиарды!
Коментувати
бабаягапроти
Хто має самоповагу і гідність- на сертифікацію не піде. Нічого давати заробити на собі "прихлебателям" від освіти. 20%- насмішка над учителем, шматок черствого хліба, кинутий убогому.
Родион
20% посадового окладу - з натяжкою приблизно 1500 грн = 50 євро - стільки отримує польський вчитель-початківець за один день. А профі - в два рази більше. Освітянські реформатори кивають на Європу, а гроші по-європейськи рахують тільки для себе хороших.
Микола
Для Родион: Насправді, це десь близько 890 гривень для 15 тарифного розряду.
Коментувати
Анатолій
Збільшіть мінімалку молодого вчителя або вихователя на 5 частину - дійсньо варто. Далі, а судді чьїх будуть? Як і за якими крітеріями? За певні роки в ті чи іншій мірі адміністратори починають жити за принципом " я начальник ти дурень ". Перевірено 30 роками в школі.
Тьотя
А какой смысл, когда просто на курсах типа"НУШ" сам преподаватель, который должен был преподать тему инклюзии(научить тому почему и как с этим работать!!!) вежливо сообщил ,что спецобразования не имеет и считает неправильным учить тому, чему должен учить специалист!!! Хоть какие курсы придумывайте, а спецучереждения закрываете (именно там дети с отклонениями получают возможность развиваться и учиться дозированной, малыми порциями и по своим силам) и нам в общеобразовательные школы пихаете этих детей, которые будут в лучшем случае по стандарту отсиживаться ( не развиваясь), в худшем ежедневно срывать уроки или перекусают детей, или будут срывать уроки И НИЧЕГО МЫ ИМ НЕ МОЖЕМ СДЕЛАТЬ, ИЛИ ЗАЩИТИТЬ ПРАВА ДРУГИХ ДЕТЕЙ НА НОРМАЛЬНОЕ ОБРАЗОВАНИЕ . Поймите, такие дети , хоть и с отклонениями, но они не слепые, когда у одних получается сразу, а у них нет, они видят это сами. А требования по успеваемости ведь никто не отменил...
Олекса Позняк
Сертификация это крысиные бега, пусть бегают крысы.
молодой учитель
Никто из учителей не станет каждые три года проходить вот эту херню, по другому назвать нельзя. Молодых в школы после этого не заманишь, зарплата убогая, так еще докажи, что достоин быть рабом и работать за кости, для учителей-профи, этот геморрой не нужен, будут уходить в частные школы, вот на это все и нацелено. МОН целенаправленно заваливает среднее образование.
Учитель
Навіщо це голосування - комедія? Не раз ловили монівців і їх челядь на коментарях - проханнях від імені учителів запроваадити сертифікацію. Чинуші нічого не вміють, у школу не підуть. А сертифікація-це нова армія чиновників, яка краде гроші у народу. Це голосування - така брехня! Мон тільки бреше, батькам, народу, учителям, дітям. Це-єдине, що воно робить. 40%бажаючих складати сертифікацію??? Ви перестарались, монівці! Цьому ніхто не повірить!
Вчитель
А який сенс кожні три роки проходити цю дурню? Краще б сертифікували випускників вузів, які бажають приступити до вчителювання, бо не секрет, що зараз дипломи отримують всі підряд. А вже працюючих вчителів сертифікувати тільки при підвищенні категорії.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!