Osvita.ua Новини Опитування на Освіта.ua Чи є український учитель вільною людиною?
Чи є український учитель вільною людиною?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо поваги чиновників до праці українського вчителя

Чи є український учитель вільною людиною?

Освітянам одного з українських міст нещодавно доручили взяти участь у проведенні обстеження пасажиропотоку на міських автобусних маршрутах. Відповідне доручення дано керівництвом міста начальнику місцевого відділу освіти і науки, яка у свою чергу дала відповідне розпорядження директорам закладів освіти.

Варто зазначити, що практика доручення вчителям виконання функцій, що не пов'язані з їх професійною діяльністю, є достатньо поширеною у сучасній освітній системі України.

Освіта.ua
17.11.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
учителька
Учитель не є вільною людиною. А у Кіцманському районі, це - Буковина. Учитель безправний раб. Зате директори вершителі долей. Якщо не дай Боже піде чутка, що педагог трохи хоче вирватися по кар"єрному росту. Тоді вже можна одразу писати заяву. Дирекція такого хабара скрізь дасть. Важко навіть наслідки уявити. На олімпіадах самі останні місця. На який конкурс учитель не поведе дитину. Все схвачено і там. Останнє місце гарантоване. Яку категорію, чи педзвання. 10 років не має заслуг на 2 категорію. Саме така Київські читачі правда педагогічного життя. Ви собі там у верхах уявляйте, фантазуйте. Лише від того нічого не зміниться. Ми сама нижчя ланка. Були раби та будемо рабами. Великі сподівання покладаємо на прозору сертифікацію. Іншого способу отримати хоч якусь гривню у надбавку не має. Якщо і cертифікація буде так само проходити як атестація. Освіта України згниє.
Катерина
А за ці всілякі конкурси у яких, ніби учні приймають участь, а результати ідуть вчителю до атестації, навіть говорити не хочеться. Ця показуха забрала стільки часу і зусиль! Кому воно потрібне? Дітям точно - ні!!!
Катерина
Сучасна шкільна освіта - це позорище для країни і деградація учня на чолі з учителем! Я 13 років щодня приходжу у класи і з кожним днем задаю собі одне запитання - що я тут роблю? Чому дитина іде на репетиторство до вчителя і має результат , а сидячи в класі і працюючи за інноваційними технологіями не може дотягтися до середнього рівня? Розумні вільні вчителі нікому не потрібні, та такі особистості в школах і не затримуються надовго. Ті що залишаються або змушені, або змирились. В школі потрвбно говорити те що ТРЕБА , а не те, що ти думаєш. А якщо ти такий розумний, то іди в світ , або зараз ми в тебе уроки відвідаємо і вони нам не сподобаються! От і мовчу 13 років бо маю 3 дітей і педагогічний диплом...
реалист
Для Катерина:Уважаемая мама, имея педагогический диплом, не работая cистематически в школе, вы не поняли еще многого:репетитор работает с одним или группой учеников, а не 30- 35 учеников, среди которых есть и лентяи, просто невоспитанные, мешающие другим детям
Скляр Яна
Якщо учитель не розумє, що робить у школі, то чому він може навчити дітей? Ви нещасна людина. Не марнуйте свій час, та не "калічте" дітей, йдіть зі школи. Можливо Ви знайдетет себе в іншій галузі.
Коментувати
Валентина
Вчитель -звучить гордо? ! Ні, вчитель звучить принизливо. Він є рабом усіх реформ, беззахисним від усіх прошарків вищого керівництва. Я шкодую, що в свій час навчалася в університеті й обрала професію педагога. За 25 років праці в освітній установі надивилася , натерпілася стільки негараздів, що переконалася : робота вчителя -обезціненна. Ці реформи зробили з нас опудалів. Ми наче, піддослідні : виживемо у реформах чи ні? За 25 років зрозуміла істину : країні -непотрібні розумні, інтелектуали, а потрібні -виконуючі, без права голосу, ними легше керувати
Втомилася від несправедливості
І вони досліджували той пасажиропотік? Серйозно?! Шановні, а де самоповага? Давайте, так тримати. Начальники родом з СРСР вам ще завданнячко знайдуть. Це просто морок якийсь...
Віктор Громовий
Чи є український учитель вільною людиною? Так, - кажуть лише 5% опитаних(більшість з них, мабуть, випадково не туди натиснули). 5%, Карл, а 95% - вважають, що український вчитель досі "професійний раб"?! У двобої "СУШ vs НУШ"(читай, стара бюрократія vs новоспечені "агенти змін") непристойно розгромний рахунок 95 : 5. Багаточисленне вчительство, якому в цьому двобої відведена роль пасивних глядачів і техперсоналу "стадіону", мовчки йде на вихід. Батьки з іншої трибуни вимагають повернути гроші "за квитки". Діти... А де діти? Їх тут немає. Цей рахунок є діагнозом реального стану освітнього організму країни, який показує, що "грош ціна в базарний день" усім нашим, "приреченим на популярність", бла-бла-бла-шоу-реформам, прости Господи, декоративній дерегуляції і удаваній дебюрократизації, каргокультному впровадженню закордонного досвіду і косметичному оновленню програм... Не втомлююсь повторювати: головним ресурсом розвитку освіти в новому тисячоліття є ресурс свободи. Якщо він використовується на 5%, "фсьо пропало", тому "бери шинель, пошли домой!".
Феофаній
Для Віктор Громовий: навчився тріпатися за гранти живучи, а нам як бути?
Коментувати
Учитель
Пусть не идут - этого нет в должностных обязанностях учителя. На каком прАстите основании и какой дебил этот наказ издал? Трусы постирать ему дома не надо - пусть еще такой уаз издаст - учителям города постирать его белье. Чё уж там))
Металлург
У вас оплачиваемых каникул 4 месяца в году - так это вы не помните! Сейчас за неделю карантина каждый по 2 тысячи получит! Дармоеды чертовы!
Учитель
Для Металлург: Жаба - наша национальная черта. Иди работать в школу - мужчин там не хватает - разбогатеешь на 2 тысячи))
тетяна
Для Металлург До Вашого відома-у вчителів оплачувана відпустка складає 56 календарних днів, протягом яких учитель періодично повинен появлятися у школі, готуючи свій кабінет і школу до огляду. А під час"оплачиваемых каникул" та карантину вчителі ходять на роботу, відпрацьовуючи своє тижневе навантаження, перевіряючи зошити, готуючись до наступної чверті, беручи участь у педрадах та консиліумах, займаючись самоосвітою і т. д. І все це - у холодній неопалюваній школі, бо потрібно економити теплоносії. Кому дуже заздрісно - приходьте, складете компанію!
Тетяна
Для Металлург А кому влітку дуже нудно - запрошую у червні у пришкільний табір, з 9.00 до 15.00, особливо у мовні загони, де з дітьми весь день зможете говорити іноземною
Коментувати
Вадим Зінчук
Додамо сюди новини про "психологічні паспорти класів, сімейних відносин", інструкції з слідкування вчителями за сім.ями. Тому залучення в Нікополі вчителів до моніторингу за пасажирами громадського транспорту не виглядає дивною.
Вадим Зінчук
Ні. І "неочікувана перевірка" 142ї школи у вересні міністеркою-інспектором це контрасно показало.
Зінаїда КовальчукТарасевич
Для Вадим Зінчук: Що це було?! Хто вона?
Коментувати
Владимир Белый
А самій владі вищого державного рівня - це що непосильно подбати про українського вчителя так, як те роблять у сотні країн світу? Хто з громадян почне кричати на владу за таке рішення на підтримку вчителів ?
ГРАЖДАНЕ???
Для Владимир Белый: У граждан свои проблемы. Если уЧИТЕЛЬ НЕ способен постоять ЗА себя, тоо никто другой ЗА него стоять НЕ будет, поскольку это не есть нормально - уЧИТЕЛЬ взрослый человек с собственной головой на плечах. Если голова тупа (недалёка, боязлива...), то так тому и быть. Пусть отправляется выполнять требования других голов - наглых, циничных, дальновидных. Туп уЧИТЕЛЬ-пусть будет РАБОМ.
Вадим Зінчук
Вони не здатні. Це клуб домовленостей та спільних інтересів. Відпустити школу, вчителя означає втратити ресурс.
Коментувати
Luna
Хотілося поцікавитися, як вчитель із стажем 10 років і більше, або податківець може підвищувати свою кваліфікацію, при цьому маючи загальне навантаження більше 26 годин на тиждень, а інколи і більше та отримувати зарплату у розмірі 130 доларів, чи мають бути якісь межі для людського усвідомлення цього суспільного явища. Чому людина, яка віддається педагігічній діяльності повинна потерпати, не маючи достойних умов праці?
Андрей
Для Luna: Могу предположить, что пока учителя не создали действительно действующий, а не фиктивный профсоюз, и не объявили забастовку, ничего не изменится. Просто потому что тем, кто наверху плевать. Чтобы они зашевелились, учителя должны вынудить обычных людей встать на их защиту. А для этого нужно лишить их детей возможности учится. А пока терпите, нехорошие люди с низким уровнем образования (почему-то называемые "элитой") будут вытирать о вас ноги.
Олеся Сидор
Для Luna: Якось не вірю, щоби при навантаженні 26 год. мали таку низьку зарплату.
Олеся Сидор
Для Андрей: Думаю, що вчителі самі мають навчитись відстоювати права. Насамперед начальник відділу освіти повинен був обуритись таким рішенням, а якщо він цього не зробив, то вчителі мають подати до суду, аби скасувати рішення.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!