Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Любов
Здали 350 грн на друковані зошити , ще зібрали на пуфики , інтерактивний килимок , тепер триває збір на телевізор ( бо ноутбук надали , а до чого під’єднати - не проблема НУШ). Меблів і підручників немає , чекаємо . Може колись будуть. Нащо все це запроваджувати , коли не підготували матеріальне забезпечення? Набереться мужності - відкладіть на наступний рік , зізнайтеся у власній некомпетентності. Для чого перекладати тягар на плечі батьків ? Харківська обл. м. Ізюм
Корупціонер
Здали гроші на зошити.Вчителька ще хоче на принтер. Ще,напевно,будемо купувати меблі,бо нема де повішати куртку.
Witalina
Найбільше дратує,бісить цинізм МОН, Якщо НУШ безкоштовна,так ДАЙТЕ, ЗАБЕЗПЕЧТЕ! В більшості шкіл - НІЧОГО або майже нічого НЕ ДАЛИ!!!! Якщо все передбачалося ,то ХТО ВИНЕН, хто не прорахував , НЕ ПЕРЕДБАЧИВ те,ЩО ПОВИНЕН був передбачити, прорахувати.? ДЕ ВИНОВАТІ за дискредитацію НУШ ?А так одні слова, "словоблудіє" А крайні,знову,адміністрації шкіл, вчителі! ВОНИ сякі-такі збирають кошти на найнеобхідніше,,,
Міла
Книжки для першокласників обіцяють через місяць. Ні нових парт, ні шкільних меблів- нічого. Навчальний рік почався зі зборів батьків і коштів з них для організації навчального процесу. І ще одна цікава новина - спеціалізовані зошити з кожного предмету потрібно буде купляти кожних два місяці. Одним словом - РЕФОРМА!!!
ну так
Для Міла: глупцы, они купят ВСЁ, тчо им втихивать станут. ГЛУПЫЕ, они по жизни ГЛУПЫЕ, а умные этим пользуются. Каждому своё одним - глупость, другим - ум, третим - изворотливость. Соединение ума с изворотливостью приводит к проблемам для глупых,но более изворотливых. Пусть покупают, раз способны.
Володимир Мініч
А навіщо Ви здаєте? Щоб потім скаржитись?
Злата
Ви такий розумний,пане Володимир Мініч! Добре,не будемо купляти дитині друковані зошити,як Ви радите. Якщо Ви не в курсі,ці зошити потрібні,щоб дитина в них працювала,скачувати з інтернету їх немає сенсу,річ у тому,що в такому віці діти працюють більшу частину уроку саме письмово, тобто малюють,закреслюють,з’єднують. Скажіть,будь ласка,чим дитині займатись на уроці? Малювати на шпалерах? Бо будь-який зошит, навіть не друкований, коштує грошей,а Ви радите нічого не купувати.
Коментувати
Петро
Чи є для Вас безкоштовною Нова українська школа? А де ви її бачите? На жаль освітня реформа - тільки на словах. І найболючіше те, що НУШ протягом перших 100 років спостерігатися не буде. Не потрібні Україні грамотні люди.
Наталя
НI! Досi вiдсутнi пiдручники для учнiв 10 класiв! Кажуть, що вони ще не надрукованi i ранiше листопада небуде! Ми змушенi купувати тi посiбники, якi пропонують вчителя для навчання наших дiтей!
Володимир Мініч
Для Наталя: А Ви не купуйте. Якщо Ви мали змогу дописати тут, то завантажте безкоштовно підручник і користуйтесь.
Yulia Polonskaya
Для Наталя: На сайті ІМЗО і на цьому http://osvita.ua/school/textbook/61819/ є всі підручники в електронному вигляді. Діти говорять, що їм так набагато краще - не треба тягати 5-7кг рюкзак на 8 уроків - все у телефонах і планшетах. Мова йде про 10 клас.
Олена
Так, можливо міські діти завантажать підручники і працюватимуть.А що робити сільським, у родинах яких одна стара Нокиа на всіх і пятеро учнів у родині? Де нема не те що Інтернету, а навіть телевізора?
Коментувати
директорка
ні держава, ні місцева влада нічого не дали як для нової так і для "старої". БРЕХНЯ НА БРЕХНІ.
педагогиня
Ні НОВА, ні стара школи не є безкоштовними навіть для вчителя. За кілька останніх років поміняла другий комп’ютер і третій принтер (виходять з ладу), не говорячи про все решта
Мама першокласника
А якщо місцева влада зірвала закупівлі всього необхідного, кого інформувати?
Ігор
А чому ніхто не питає про стару українську школу яка ще 10 рокуів має ІСНУВАТИ. Мається на увазі у фінансовому плані.