Чи є для Вас безкоштовною Нова українська школа?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо відсутності зборів у НУШ

Чи є для Вас безкоштовною Нова українська школа?

У Міністерстві освіти наголошують, що все необхідне для дітей у Новій українській школі є абсолютно безкоштовним. У разі, якщо адміністрації шкіл кажуть про необхідність збору коштів, у МОН просять батьків повідомляти про ці випадки.

Освіта.ua
06.09.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Альона
Глеваха, Київська область. Ми зошити купували всі для дітей, стенди, демонстраційні матеріали...
Юличка
Ми також здавали кошти на бокси,купували кучу доп матеріалів,ковриків,іграшок і т. Д,всі постери купляють батьки,на уроках не те,що водички попити,а й до туалету не випускають,а на перервах валяються по полу і ганстореп громихає
Юличка
У 21 школі збирають гроші на табеля нуш 9 грн?,це якийсь прикол,на заправку картриджа постійно і т. Д.
Юлія
М. Ромни Сумська обл. Школа11 також збираються кошти на школу на клас на ремонт на телевізори, по 1грв. на табель, по 1грн. на бланк для мед.комісії смішно вже просто.
Таня
Теж здавали гроші на друковані зошити. Купували папір, папки, файли, ігри, шили подушки Маємо ще купити телевізор та шнур, коврик. У класі є нові парти та ноутбук.
Іван
Доречі ті самі підручники у знайомих в інших школах безкоштовні а 64 школа "гроно" на левандівці за гроші .
Іван
Ні все платне книжки з англійської , зошит - підручник додатково збираються кошти на вікна , охорону , фонд класу , фонд школи
Віта Анатоліївна
Особисто для мене, вчителя 1 класу, Нова українська школа, як і стара, до речі, небезкоштовна. Щомісяця я витрачаю власні кошти на придбання матеріалів для дослідів, роздруківку, літературу й наочність, ППЗ та обслуговування власного принтера та ноутбука (використовується тільки для роботи!). Це немаленька сума. Я вже не кажу про час, який вкрали у багатьох учителів, коли вчили нас по-новому працювати у вихідні. Звичайно, ми ж повинні займатися самоосвітою та саморозвитком, але для цього я обираю САМА певний проміжок доби. Дуже вдячна нашій адміністрації за підтримку! Бо інтерактив і інтеграцію, кооперативне навчання тощо ми використовуємо вже років 10! Дякую батькам, які доклали певних зусиль!
Taras Mazur
У нашій школі (у невеличкому селі) на сьогодні вже повністю забезпечений 1 клас - і парти, і дошка, і телевізор на 52 дюйми, і коврики, і принтер + комп’ютер + ламінатор, і бокси. Без залучення батьківських коштів! Так що, шановні невдоволені, звертайтеся до своєї місцевої влади, а не до МОНу. Висувайте претензії на місцях, так би мовити...
Назар
Для Taras Mazur:. ТВ 55" нібито...ммм
Коментувати
Капец
СКОЛЬКО МОЖНА ЛГАТЬ САМИМ себе!!!! Какая НУШ? ПОСМОТРИТЕ ВОКРУГ СЕБЯ ЧТО ТВОРИТСЯ!!!РЕФОРМА - ЭТО БЛЕФ .... КАК И ВСЕ РЕФОРМЫ- ПОЛИЦЕЙСКАЯ АДМИНИСТРАТИВНАЯ МЕДИЦИНСКАЯ....
валентина
директор Вельми шановна Гріневич ви говорите, що батьки не повинні здавати гроші,а як вижити . Скількі коштів виділено на ремонт школи, класів, підготовки до першого класу? Державних звичайно? У сільські школи 0,0, ремонти ми робим ,щороку. То сидіть собі у МОН і незаважайте працювати!Бо без батьків, спонсорів, ми не виживем. А може ви цього і хочете?
пустое
"Чому рядовий вчитель не має права просити батьків допомогти придбати необхідне для їх дітей?"- потому что умён. ГЛУПЫЙ учитель имеет право просить у родителей. УМНЫЙ и дальновидный нет. ПОтому что УМЁН и ДАЛЬНОВИДЕН. К какой категории каждый себя причисляет, так тот и поступает. Глупый действует через родительские кошельки. А поскольку у нас почти все именно так и действуют. то вывод однозначен. Лишь 1% способен сразу понимать,ЧТО происходит. Грустно.
Кто-нибудь знает?
Зачем в классе коврики? Зачем пуфики? Когда и что там будут делать 30 учеников и как они там поместятся? Разве что учитель может отдохнуть на перемене. Неужели это предметы первой необходимости в школе? А как быть с санитарными нормами, (не спрашиваю про здравый смысл)? Все крыши починили? А температура зимой в классе 10-13 градусов или 25? Про учебники, про их содержание уже забыли. Чему дети научатся на пуфиках и ковриках?
сталевар
Для Кто-нибудь знает?: коврики и пуфики нужны для того, чтобы смягчить стресс у первоклассников. Эти атрибуты конечно не отменяют необходимости заниматься другими вопросами.
Аленка
Так может чтобы без стресса не отправлять ребенкав школу в 6 лет, а дождаться совершеннолетия?
Коментувати
ДЖЕЙН ПЕТРІВНА
Доброго вечора, колеги- вчителі(можна сказати по нещастю) і шановні БАТЬКИ. Читаю коментарі і думаю, що в різних куточках України (а особливо в сільських, мабуть) ситуація однаковісінька. Вчителі несуть з дому килимки, самі виготовляють або за свої кошти купляють наочність. Цікаво, для кого: для себе, для своїх дітей? Адже кошти з власного гаманця. Чому рядовий вчитель не має права просити батьків допомогти придбати необхідне для їх дітей? "Держава виділила кошти на все необхідне"? Де вони(кошти)? В яких банках лежать? Кому приносять прибуток? Мабуть, вчителям. Цікаво, шановна Лілія побувала хоча б в одній сільській школі на периферії без попередження? Побачила реальну картину? Якщо ні, то запрошуємо. Можливо тоді і парти швидше прибудуть, і принтер, і килимки і буде НУШ безкоштовна. ( А принтер хто заправлятиме і папір до нього куплятиме?) ЗАМКНУТЕ КОЛО
Любов
Дирекція школи запевняє,що на початку календарного року подала заявки на забезпечення 150 майбутніх першокласників. Дітей виявилося майже 170, але жодної парти, жодної книжки чи дошки не надійшло досі.Обіцяють до кінця жовтня 70 парт, які батьки будуть "тягнути по жеребку". Група подовженого дня може взяти не більше 30 учнів, тому батьки змушено погодились на платні групи. Окрім одягу і власних портфеля-фізк.форми-канцтоварів і щоденних бутербродів із собою НАВЧАННЯ ПЕРШОКЛАСНКА В ДНІПРІ ОБХОДИТЬСЯ У 2000 на місяць. Крім того, попросили купити скакалку і гімнастичні палички для занять (фізкультуру викладає вчителька класу, а не фізрук)
олеся
першачки навчаються в дитячому садочку вже батьки здали по 1000 гривень на різні потреби садочка та школи також купили книги 950 гривень так як учаться діти по програмі "РОСТОК"Це вам безкоштовна школа,та садочок.
Iryna
Хто взагалі придумав цю нуш? Діти вміють читати, а змушені гратися, бо програма гірше за яслі в саду. Поки до букв дійдуть з цією програмою, то вже і вчитись не захотять. На кого ця програма розрахована? На 3 річних дітей? Парт до речі ще немає в класі. Вже здали 500 грн на вікна, 400 на канцелярію,
Правдоруб
Для Iryna: це називається "програма дебілізації населення України". Вальцманам і гройсмана легше панувати над дебілами, ніж над розумними людьми. Просто подивіться на ютюбі відео "Бидло - це найкращий електорат".
Коментувати
Валентина
Батьки купили парти за стандартами НУШ і килимок. Телевізор, магнітна дошка, диванчики були придбані за кошти інших батьків у різний час (тобто вже не нові). Кольоровий принтер дали як обіцяли. Все треба сфотографувати та надіслати в Управління освіти свого району для гарної картинки на міській нараді, яку проводить начальник Департаменту освіти міста Харкова пані Деменко О. І.
Реаліст
Для Валентина: ну й дурні. Краще б на виборах голосували за українців, а не за кернесів, вальцманів, гройсманів.
Коментувати
unforgiven 2
Вчителі килимки несуть з дому.
Реаліст
Для unforgiven 2: ну й дурні.
Коментувати
Евген
ПОВНІСТЮ ПІДТРИМУЮ КОМЕНТАР ВІТАЛІНИ. ДЕРЖАВА НЕ ЗАБЕЗПЕЧИЛА НУШ, А ВСІ "ШИШКИ" ПОВИННІ ОТРИМУВАТИ ШКОЛИ ТА ЇХ ДИРЕКЦІЯ. ЩЕ Й ЛИСТИ МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ "КРАСИВІ" НАПРАВЛЯЄ НА АДМІНІСТРАЦІЇ ШКІЛ ПРО БЕЗКОШТОВНЕ ОТРИМАННЯ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ( МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ №1/11-8477 від 10.08.2018) ДРАТУЮТЬ ТІЛЬКИ БАТЬКІВ ТА ЇХ КИШЕНІ(((