Чи допомогаєте ви своїй дитині вступати до вишу?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо участі батьків абітурієнтів у вступній кампанії

Чи допомогаєте ви своїй дитині вступати до вишу?

Частина звернень, що надходять на телефонні лінії з питань вступу до закладів вищої освіти надходить від батьків або родичів абітурієнтів.

Питання, що ставлять дорослі, стосуються особливостей проведення вступної кампанії, метою яких є намагання з'ясувати та допомогти дітям розібратись з організаційними і технологічними аспектами вступу та, відповідно, здійснити правильні кроки при поданні заяв до вишів.

Освіта.ua
16.07.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Павло
Звичайно допомагали. Тим більше, що в цьому році змінювалися екзамени на нашу спеціальність. Тобто, разом вичали правила вступу. Разом перевіряли зміни та конролювали строки. Разом обговорювали стратегію подачі заяв для вступу та обговорювали вузи, приорітети. Перевіряли в 2 руки правильність внесення даних, розрахунок середнього балу та конкурсного балу. Разом ходили на дні відкритих дверей . Разом слідкували за рейтинговими списками. Та й на посвяті в студенти були. Документи підготувала сама, але подавали разом, тому що в черзі разом простіше. Ну і далі вже самоствійно.
Омелько
З мого досвіду, батьки лише заважають дітям. Особливо, при подачі документів. Люди, які через місяць будуть змушені жити самостійно, не можуть вчасно підготувати папери та зробити копії.
Валентина
Сьогодні мій син - бакалавр, що отримав червоний диплом свого вишу. Але під час вступної кампанії я, як мама, знала не тільки досконало всі правила прийому до ВНЗ, але і всі рейтингові таблиці вишів, куди подавали документи з балами абітурієнтів та їх прізвищами. Сьогодні колишні абітурієнти з рейтингової таблиці обраного вишу, до яких я радила придивитись - найкращі друзі!
От
Для Валентина: Отже, повезло, адже Ви не пережили всі жахи вступної кампанії 2016 та 2017 років!!
Маша
Вибачте,але мені трохи дивно,що Ви рекомендували придивитись своїй дитині до людей,яких в очі не бачили,а обирали за набраними ними баллами? Тобто,Ви й досі так "ненав’язливо" рекомендуєте, з ким спілкуватися дорослому дядьку? Вибачте,якщо образила,але зазвичай саме з таких рекомендацій виростають недочоловіки,які біжать до матусі з будь-якого переляку
Anna
Для Валентина: выбирать человека в друзья просто потому что у него баллы ЗНО на 2 пункта выше это просто гениально
Коментувати
лариса
Співпереживати, разом перевіряти рейтинг - це теж допомога. діти потребують підтримки.