Чому деякі виші не можуть забезпечити своє опалення?

Серед вишів, що призупинили навчання, опинились ті, які вважаються провідними

Чому деякі виші не можуть забезпечити своє опалення?

З початку опалювального сезону частина українських вищих навчальних закладів заявила про намір не проводити або обмежити аудиторні заняття студентів у зимовий період. Основною причиною фактичного припинення навчального процесу в адміністраціях закладів вищої освіти називають неспроможність оплачувати послуги комунальних підприємств та високі тарифи на енергоносії.

До числа вишів, які оголосили про призупинення навчання, також увійшли навчальні заклади, які у суспільстві прийнято вважати провідними інноваційними освітніми і науковими центрами.

У вишах стверджують, що вимушену паузу в навчальному процесі студенти заповнять онлайн-курсами та самоосвітою, опоненти стверджують, що дистанційну форму освіти, запропоновану вишами, не можна назвати повноцінним здобуттям вищої освіти.

 

Освіта.ua
17.01.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Рахункова палата ВР
Елементарно: тому що вузи демпінгують при встановленні цін на навчання і тупо не враховують комунальні витрати - сподіваючись, що все компенсує держава.
Правдоруб
Тому що у бувших "провідних" університетах в ректорських кріслах сидять корумповані ліберальні завсідники ЛГБТ тусовок.
реформи
Для Правдоруб: А ви попитайте у цієї міністерки Гриневич, за які кошти вона придбала машину - AUDI-8 у травні цього року, ринкова вартість якої на ринку близько 150 тис. дол., по якій схемі привезла із штатів, через яку офшорну компанію, на кого зареєстрована … Коли вже прокуратура з Набу дійсно виведуть цю корупціонерку на чисту воду...
Коментувати
Леонид
В нашем ВУЗе обе состовляющих: не отапливали из-за тарифов. Прорвало батареи, - ректор дал добро ВСЕ батареи сдать на металл. А в прошлом году покупали б.у батареи. Ну, а про коррупцию, что говорить наш ректор по декларации миллионер(только вот зачем нужны эти декларации если все равно ничего не меняется).
Женя
Скажу про КПІ чому більша частина корпусів холодна. Елементарно : завоздушені батареї. Ніхто їх не чистить. Бо у інженерів місцевих правило "поки зламано є робота, а значить платять". Найбільший технічний університет України має прекрасне ставлення до технічної частини, не дивно, що і навчання там не найкраще.
Ветеран
Для Женя: как раз отношение там правильное. Вот вы отработав в режиме 24/7 и наладив всю работу обрадуетесь, когда вас вместо премии выбросят на улицу за ненадобностью?
Retro
Для Жени: Правильно- это когда платят за простой( т.е. все работает идеально) и не платят за время ликвидации последствий
Коментувати
Олександр
Чому частина вишів не може забезпечити опалення своїх приміщень? Наслідок освітньої псевдореформи Гриневич, Яценюк й іже з ними, самоуправління ВНЗ, , чергова корупційна схема і безвідповідальності МОН, яка стимулює систему кругової поруки в освітній cфері. За економію бюджетних коштів на опалення, за посередництвом МОН і Гриневич, ректори ВНЗ отримують неміряне преміальне бабло.
Простий викладач
Смішно читати про неефективне управління. Якщо, припустимо, для опалювання корпусів Тараса Шевченка потрібно 20 млн грн, а дають 10 млн грн, то як ефективно не управляй вони не появляться. Усі забувають чомусь, що університети це, насамперед, неприбуткові бюджетні установи. Буває пишуть рекомендації - утепліть фасад, замініть систему, поставте енергозберігаючі котли, але друзі на це також потрібні мільйони гривень.
N
Для Простий викладач: Поки що університети не мають такий статус - є перелік, завдяки якому той чи інший заклад, що є у списку, має такий статус тимчасово. Щодо утеплення, інші університети знаходяться у гіршому становищі, бо не проходять окремою статтею витрат через Кабінету міністрів. Тому неефективність управління має місце. Потрібно займатися утепленням постійно - і починати з однієї будівлі. Але якщо нічого не робити - ситуація буде погіршуватися, бо ті студенти, що навчаються зараз, проінформують тих, хто намагається вступити до вишу на навчання. Інформація буде не на користь КНУ Шевченка.
Ветеран
В КНУ будут поступать даже если там в аудиториях -10 будет. Этим и пользуются.
Коментувати
аспірант
Дуже влучне опитування про корупцію, але трохи з запізненням. У нас (КНУ Шевченка) колектив обурений, коли грошей немає на опалення, студентів розігнали, ректор купує собі за мільйони віллу в Іспанії, не скриваючи, просто цинічно та гидко. Куди МОН дивиться чи, мабуть, прикриває крадіїв… Батьки у грудні не раз дзвонили і прибігали, як це - заплатили такі шалені кошти 46 тис./рік, а їх так кинули, все це дистанційне навчання – замилювання очей.
N
Для аспірант: Він купив віллу, бо ви скинулись на неї. Кращій спосіб - не платити і обирати щось інше. Проблема менеджменту - це серйозно. Якщо внутрішнє самоврядування на це не звертає уваги, це означає, що ловити там немає чого.
Коментувати
Елена
Детям, которые учатся по контракту, будут ли пересчитывать оплату за 2 месяца, как за заочное обучение?Ведь на заочке цена обучения дешевле.
Катеринчук
Міністр усунулась від впливу на вищу школу. А відповідальні- не тягнуть. Слабенькі..... дуже і не копенгаген ...
Андрей иванович
Для Катеринчук: скажите правду- шаров, колтунец, рожкевич- все объединены работой в одном проекте, осваивают гранты. Им страна не нужна, они осваивают деньги, деньги... Возле них директор ннститута высшей школы Калашникова АПН , первый вице президент АПН Илларионович и т п ....
Коментувати
пролетарий
при СССР такого не было, а зачем рабам высшее образование, в ЕС для мытья унитазов..? слава скакунам с кастрюлями на головах....
222
Для пролетарий: пролетай мимо пролетарий. в своей бохатой кацапляндии гавкай
Коментувати
Оксана
МОН нужно спуститься с небес на землю и заняться базовыми вещами, а то скоро нечего будет реформировать...
людина
У Донецькій області з цієї причини знімають надбавки за кандидатство і доцентство і врізають кількість годин на другий семестр. Так що збільшення зарплати перетвориться на банальне пограбування рядового викладача на радість пану Реві і його пенсійній реформі. Що робити з такими лихо-реформами?
Климент
Скоро всі внз позакриваємо. Бо міністерство замість займатися справами, бюджетом, працювати з парламентом займається прожектами, всякими Зно, мантрами ....
anton2000
Для Климент: не путайте всякие прожекты и ЗНО. ЗНО - это то немногое, что сделало хорошего министерство.
Александр
А почему бы не ввести ЗНО работникам МОН?
Коментувати