Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Валентина
Вже багато років, як вийшла із профспілки. В моєму житті нічого від цього не змінилося. Завжди захищала свої інтереси сама. Профспілка за 25 років мені НІЧИМ не допомогла
Ирина Терентьева
уже несколько лет не являюсь членом профсоюза работников образования. До сих пор жива. Зачем нужны профсоюзы учителям, искренне не понимаю. Такие профсоюзы, те, что сейчас.
Ірина
Профспілки абсолютно бездіяльні! Потрібна інша сила, яка б захищала інтереси вчителя і перед урядом, і перед поспільством!
Антибіотик
Керівництво-скупчення людей,які отримують просто шалені гроші від платників!!!! Куди діваються гроші? Ніхто не провіряє(крім ревізійної комісіі при них же!! ) Тобто все там куплено! Тому розумійте- якщо і навіть подумають про акції протесту, то іх швидко можна потрясти!!!! Ось і сидять тихо! Для чого шуміти, коли люди і так платять повірте не маленькі гроші! А тепер ще буде більше, бо піднялась зарплата!! Ось така собі ця організація-нічого не робити, а гроші кожного місяця народ платить! Це дуже круто придумано!! Деякі люди вже давно не платять цю ДАНЬ
Людмила
профспілка не виконує свої обов’язки перед освітянами не захищає інтереси вчителів
проф
профспілка показала свою безпорадність і зрадила освітян. Побачимо яка "готовність уряду до співпраці."
Григорій
Наша профспілка залежить від роботодавця, і виконує всі розпорядження керівництва. ЇЇ повноваження - прибдати квіти на ювілей, надати незначну грошову допомогу чи пупівку за половину ціни !!!
ВЧИТЕЛЬ
Для Григорій: Наша профспілка залежить від НАС (бо ми їм платимо зряплату!), АЛЕ виконує всі розпорядження керівництва.
ЛАДА
До відома. Профспілка не забезпечує путівками вже кілька років. Це не її функція.
Коментувати
Валерій
ні далі щось говорити зайве ні і цим все сказано