Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Чому як тільки профспілки висувають вимоги до влади щодо соціальних гарантій у деяких змі з’являються типу статейки нащо нам профспілки? Як так співпадає - загадка. Може це тому, що профспілки зараз єдині хто чітко формує свою позицію по відношенню до влади і вона відображає реальний стан в галкзі освіти, а не надумані проблеми як більшість новомодних го одноденок
Віра Корзуніна(Щадий)
Проспілки захищають права робітників, а щоб більше було користі від них , необхідно бути більш згуртованими , не розпорошуватися в різні організації, тому що роботодавцям легше змінювати законодавство і перетворювати нас у рабів.
надія
Для Віра Корзуніна(Щадий): І щоб ми досягли, якби продовжували залишатися в освітянській профспілці, яка діє за вказівками адміністрації? в підписанні трудового колективного договору, як і в вирішенні будь-яких колективних питань, приймають участь обидві профспілки, але ми ні від кого не залежимо. Ми сплачуємо внески і впевнені, що нас підтримають наші юристи.
Коментувати
надія
Вже років 15 деяка частина нашого педагогічного колективу є членами вільної профспілки. За цей час багато професійних питань було вирішено позитивно, хоча деякі і через суди.
Людмила Міхей
Перестаньте сприймати Профспілку як Бюро послуг!Її основне завдання захищати права та гарантії своїх спілчан .І вона з цим добре справляється.Я про Профспілку освітян!Якщо ви цього не відчуваєте,то Ви або не в освіті працюєте або не того профспілкового лідера обрали.Весь світ має Профспілки,які ефективно співпрацюють з Урядом своїх країн заради інтересів людей!
Вчитель
Профспілка, в тому вигляді, яка вона є, своє вже віджила. За 35 років стажу, я жодного разу не відчула допомоги від неї. У них одна функція, зібрати до своїх лав якомога більше людей, щоб потім з них же здерти внески, якими користується верхівка і наближені до неї члени профспілки. Профспілки повинні бути незалежними від начальників управління освіти. Тільки тоді можна розраховувати на їхню допомогу і підтримку освітян.
Natalya Terefelska
Дивуюсь людям, які ЩЕ ДОСІ є членами профспілки (?!) Для чого там числитися, тут писати яка вона погана і далі продовжувати сплачувати внески?
Сергій
Повна нісенітниця в коментах під постом,бо в основному пишуть люди,які жодного разу,не могли сказати вголос-НІ,проізволу керівництва та іншим проблемам...І весь час чекали на те,що за них все буде хтось робити,навіть тоді,коли вони МОВЧАТЬ. Я голова профкому вже багато років,хай це і звучить немодно????,але точно знаю,дві речі,профспілковий рух,це загальна справа,а не лише його очільників,і друге,комформізм-наша улюблена нац.традиція,і він же, загроза конструктивному суспільному руху в країні. І я пам’ятаю і бути пам’ятати на цій посаді,хто мій роботодавець і сплачує мені зарплату!
Вчитель
Для Сергій: А якщо лідер профспілки вже більше 20 років і завжди позіціонує себе як контролююча організація, а в питаннях захисту займає позицію керівників відділу освіти та ін. То для чого така профспілка? Ми вже років 5 як вийшли, при чому всим колективом. На наш протест ніхто не звернув увагу, винним залишився директор..., який на нашому боці. Ось Вам і лідер профспілки! вона так продовжує отримувати зарплату, оздоровлюватись, їздити на форуми... бо забула, мабуть, хто її сплачує. А ми якось непогано існуємо і без профспілки, бо в нашому районі вона і близько не виконує свою функцію!!!!!!!!!!!!!! Зручна владі((((
Мироненко Геннадій Миколайович
Дякую непрофспілковому порталу за опитування. Думка зі сторони дуже важлива для фахівця. Я голова районної організації Профспілки. Використаю відповіді у своїй роботі обовязково. Чому думка ЗІ СТОРОНИ? Бо апелювали до профспілки, не позіціонуючи себе з громадською організацією. Профспілка - це не я чи хтось із моїх колег, - ми інструмент для людей, які обєдналися для своєї користі (у будь-якому сенсі). Я відпрацьовую кожну копійку своєї зарплати, бо це думка спілчан, яких я представляю. Вони знають, що і для чого я роблю, бо це визначається ними. Якщо активні спілчани, а не раби, чи кріпаки, то ПРОФСПІЛКА СИЛЬНА. І питання чи є вона рівнозначним соціальним партнером не стоїть. Чи відчуваєте ви користь від діяльності держави? Це питання, яке випливає із питання порталу. Відповідаю: держава - це і Я також, тому ЗРОБЛЮ ВСЕ, ЯК ГРОМАДЯНИН, ЩОБ МОЇ ДІТИ ЖИЛИ ЩАСЛИВО В УСПІШНІЙ УКРАЇНІ!!!
Коментувати
ЛАДА
А співпраця буде для вирішення проблем вчителів чи керівництва профспілок? І чи знає керівництво профспілок, що члени профспілки і не члени профспілки, які фінансуються з місцевих бюджетів, скоро залишаться без роботи, бо місцеві божки замість наповнення бюджету складають плани про закриття шкільних бібліотек, об єднання їх із сільськими, скорочення технічного персоналу і т.д.
Людмила
Ні, вже більше двох років як вийшла з профспілки.
Ольга
Ні,не відчуваю. Не розумію нащо воно нам. Хочу вийти.
Ася
Для Ольга: Виходьте! Побачите, зразу стане вам легше! і Доллар по 8 і хлаб по руб двадцять!
Коментувати
Ольга
Ніякої користі, лише здирають гроші,і кормимо когось..
борис
Для Ольга: Бо ви дура пані Ольго. Напишіть заяву, і ніхто з вас нічого не буде здирати.
Коментувати
Наталія
Куди витрачають гроші простим людям не повідомляють.
Любов
Про дошкільну освіту взагалі забули!Ніякої користі від профспілки!
Юрій
Ні користі. ..... Ні захисту...... на жаль, профспілка не виконує свої функції.... Одна вимога від них - більше залучати людей....
Галина
Не погоджуся з тим, що профспілка виконує розпорядження керівництва, навпаки, іноді бойкотує ці розпорядження, зачасту несправедливо. Але погоджуюся з тим, що профспілки в Україні, зокрема освітян бездіяльні. Навпаки, дирекція інціює підписання листів-клопотань, петицій з метою подальшої діяльності, а профспілки стоять осторонь.
Яна
Зовсім не відстоює інтереси вчителів..Якась аморфна штука ця профспіка..Користі нуль.
Світлана
Ні, не відчуваю ніякої користі , окрім того , що кожен місяць знімають із заробітної плати більше як 100 гр., могли би хотя би на Новий рік чи Миколая дати дитині подарунок і на то в них не хватає. За ті гроші , що стігують за рік можна закупити дитині солодості на цілий рік. ?..........
Микола
Профспілки мають бути незалежні!!! А гроші зараз платимо великі.Віддача мінімальна
Галина
Профспілка і церква - це дві організаціі, які утримуються на людські внески. Але керівники цих організацій мають зарплату із людських внесків, а для людей не роблять нічого. Якщо голова профспілки не влаштовує директорів чи управління освіти чи керівників вище стоячих органів профспілки, то на конференцію керівники делегують потрібних делегатів і обирається лояльний голова профспілки. Дійсно принципові люди нікому не треба.
Сергій
Профспілки в Західній Європі - це запорука гідного життя бюджетників, в тому числі вчителів. Якщо влада там робить спробу обікрасти бюджетників - на другий день масові страйки організовані профспілками і повний колапс в економіці. А у нас профспілки - це злодії, шістки олігархів і крадунів.