Osvita.ua Новини Опитування на Освіта.ua Чтение публикации
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
Куди витрачають гроші простим людям не повідомляють.
Любов
Про дошкільну освіту взагалі забули!Ніякої користі від профспілки!
Юрій
Ні користі. ..... Ні захисту...... на жаль, профспілка не виконує свої функції.... Одна вимога від них - більше залучати людей....
Галина
Не погоджуся з тим, що профспілка виконує розпорядження керівництва, навпаки, іноді бойкотує ці розпорядження, зачасту несправедливо. Але погоджуюся з тим, що профспілки в Україні, зокрема освітян бездіяльні. Навпаки, дирекція інціює підписання листів-клопотань, петицій з метою подальшої діяльності, а профспілки стоять осторонь.
Яна
Зовсім не відстоює інтереси вчителів..Якась аморфна штука ця профспіка..Користі нуль.
Світлана
Ні, не відчуваю ніякої користі , окрім того , що кожен місяць знімають із заробітної плати більше як 100 гр., могли би хотя би на Новий рік чи Миколая дати дитині подарунок і на то в них не хватає. За ті гроші , що стігують за рік можна закупити дитині солодості на цілий рік. ?..........
Микола
Профспілки мають бути незалежні!!! А гроші зараз платимо великі.Віддача мінімальна
Галина
Профспілка і церква - це дві організаціі, які утримуються на людські внески. Але керівники цих організацій мають зарплату із людських внесків, а для людей не роблять нічого. Якщо голова профспілки не влаштовує директорів чи управління освіти чи керівників вище стоячих органів профспілки, то на конференцію керівники делегують потрібних делегатів і обирається лояльний голова профспілки. Дійсно принципові люди нікому не треба.
Сергій
Профспілки в Західній Європі - це запорука гідного життя бюджетників, в тому числі вчителів. Якщо влада там робить спробу обікрасти бюджетників - на другий день масові страйки організовані профспілками і повний колапс в економіці. А у нас профспілки - це злодії, шістки олігархів і крадунів.
Валентина
Вже багато років, як вийшла із профспілки. В моєму житті нічого від цього не змінилося. Завжди захищала свої інтереси сама. Профспілка за 25 років мені НІЧИМ не допомогла
Ирина Терентьева
уже несколько лет не являюсь членом профсоюза работников образования. До сих пор жива. Зачем нужны профсоюзы учителям, искренне не понимаю. Такие профсоюзы, те, что сейчас.
Ірина
Профспілки абсолютно бездіяльні! Потрібна інша сила, яка б захищала інтереси вчителя і перед урядом, і перед поспільством!
Антибіотик
Керівництво-скупчення людей,які отримують просто шалені гроші від платників!!!! Куди діваються гроші? Ніхто не провіряє(крім ревізійної комісіі при них же!! ) Тобто все там куплено! Тому розумійте- якщо і навіть подумають про акції протесту, то іх швидко можна потрясти!!!! Ось і сидять тихо! Для чого шуміти, коли люди і так платять повірте не маленькі гроші! А тепер ще буде більше, бо піднялась зарплата!! Ось така собі ця організація-нічого не робити, а гроші кожного місяця народ платить! Це дуже круто придумано!! Деякі люди вже давно не платять цю ДАНЬ
Людмила
профспілка не виконує свої обов’язки перед освітянами не захищає інтереси вчителів
проф
профспілка показала свою безпорадність і зрадила освітян. Побачимо яка "готовність уряду до співпраці."
Григорій
Наша профспілка залежить від роботодавця, і виконує всі розпорядження керівництва. ЇЇ повноваження - прибдати квіти на ювілей, надати незначну грошову допомогу чи пупівку за половину ціни !!!
ВЧИТЕЛЬ
Для Григорій: Наша профспілка залежить від НАС (бо ми їм платимо зряплату!), АЛЕ виконує всі розпорядження керівництва.
ЛАДА
До відома. Профспілка не забезпечує путівками вже кілька років. Це не її функція.
Коментувати
Валерій
ні далі щось говорити зайве ні і цим все сказано

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!