Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Джон
Туалетний папір і за роботу. Саме так виглядає профспілка сьогодні. Добре це чи погано, нахай вирішують люди.
Михайло Чиж
22 роки, як "вийшов" із профспілки і ще жодного разу про це не пошкодував...
Тата
Яка користь від профспілки, де керівник-підлеглий директора
Аліса
Незалежна медіа профспілка журналістів реально захищає права журналістів , цілих редакцій !
Олена
Продажні трейд-юніони. Коли буде децентралізація профспілок? Вирахуюють з вчителя 300 грн. за рік, зроблять бутера на День учителя і куплять листівку,а решту віддадуть тітці чи дядькові в столицю, бо вони теж хочуть їсти і мають сім’ю. Якось так... Радянської України немає, зате її органи залишились. Та й то, вже не органи, а якісь тельбухи. Вибачайте, якщо не естетично.
Елена
Очень актуальная тема. Дала - ничего, кроме ненужных салатников к 8-му Марта... С сравнительно низких зарплат, отчисления не маленькие. Если в странах Европы - страйки, акции в интересах тех, кто платит взносы. То в наших реалиях это абсолютно ненужное объединение, с бюджета которого "питаются" приближенные.
ОЛЬГА
ПРОФСПІЛКА потрібна!!! Не знаю,як де,а Нікопольська Профспілка-це авторитетний, діючий,сильний орган. І в цьому заслуга керівництва міськкому Профспілки м .Нікополя. Щира подяка їм за це!!!
Gennady Mironenko
Дякую непрофспілковому порталу за опитування. Думка зі сторони дуже важлива для фахівця. Я голова районної організації Профспілки. Використаю відповіді у своїй роботі обовязково. Чому думка ЗІ СТОРОНИ? Бо апелювали до профспілки, не позіціонуючи себе з громадською організацією. Профспілка - це не я чи хтось із моїх колег, - ми інструмент для людей, які обєдналися для своєї користі (у будь-якому сенсі). Я відпрацьовую кожну копійку своєї зарплати, бо це думка спілчан, яких я представляю. Вони знають, що і для чого я роблю, бо це визначається ними. Якщо активні спілчани, а не раби, чи кріпаки, то ПРОФСПІЛКА СИЛЬНА. І питання чи є вона рівнозначним соціальним партнером не стоїть. Чи відчуваєте ви користь від діяльності держави? Це питання, яке випливає із питання порталу. Відповідаю: держава - це і Я також, тому ЗРОБЛЮ ВСЕ, ЯК ГРОМАДЯНИН, ЩОБ МОЇ ДІТИ ЖИЛИ ЩАСЛИВО В УСПІШНІЙ УКРАЇНІ!!!
В
ЗЗАКОН УКРАЇНИ {Закон втратив чинність на підставі Закону № 2145-VIII від 05.09.2017} Про освіту Стаття 61. Фінансово-господарська діяльність навчальних закладів та установ, організацій, підприємств системи освіти 2. Держава забезпечує бюджетні асигнування на освіту в розмірі не меншому десяти відсотків національного доходу, а також валютні асигнування на основну діяльність. ЗАКОН УКРАЇНИ Про освіту № 2145-VIII від 05.09.2017 Стаття 78. Фінансування системи освіти 1. Держава забезпечує асигнування на освіту в розмірі не менше ніж 7 відсотків валового внутрішнього продукту за рахунок коштів державного, місцевих бюджетів та інших джерел фінансування, не заборонених законодавством. Де була наша профспілка???
анатолій
ПРОФСПІЛКА - СПРАВА ПОТРІБНА, ЯКЩО ТІЛЬКИ ВИКОНУЮТЬСЯ УМОВИ СТАТУТУ. ЩЕ З РАДЯН ЧАСІВ ПРОСПІЛКОВІ ФУНКЦІОНЕРИ - ТА Й МИ ТЕЖ - СПРИЙМАЮТЬ ЦЮ ОРГ- Ю ЯК ЧАСТИНУ АДМІНІСТРАЦІЇ. ЗРУЧНИХ ДЛЯ СЕБЕ ОЧІЛЬНИКІВ ПРОСПІЛОК "ПРОПИХАЄ" АДМІН, КРУТИТЬ НИМИ І ВОДНОЧАС ПАПЛЮЖИТЬ ЇХНЮ РОБОТУ, ЩОБ НІВЕЛЮВАТИ ЗНАЧЕННЯ. ТА Й ЛІДЕРІВ СПРАВЖНІХ НЕМА. ЯК СПІВАВ В, ВИСОЦЬКИЙ: "НАСТОЯЩИХ БУЙНИХ МАЛО, ВОТ И НЕТУ ВОЖАКОВ!" ЩО РОБИТЬ НАША ПРОФСПІЛКА? Я, НАПРИКЛАД, НЕ ЗНАЮ. "ЧУПА-ЧУПСИ" НА НОВИЙ РІК РОЗДАЄ? ЛИШЕ У ДЕЯКИХ РАЙОНАХ НЕ ОПЛАЧУЄТЬСЯ ВІДРЯДЖЕННЯ, У Т.Ч, ЗГУРІВСЬКОМУ. ЗАРПЛАТУ ЗА ЖОВТЕНЬ ВЖЕ ВіДДАЛИ? БО Я З ЇХНІМИ "ДАЄМО 42% ВІД 12%" ВЖЕ НАВІТЬ З КАЛЬКУЛЯТОРОМ ЗАПЛУТАВСЯ. ЗА ПРЕСТИЖНІСТЬ (ЦЕ Ж ТРЕБА ТАКЕ ПРИДУМАТИ!) ПЛАТЯТЬ ЖЕ НЕ 20%? ЗАТЕ, ВИЯВЛЯЄТЬСЯ, ПРЕМІЮВАННЯ КИМОСЬ КОГОСЬ У РАЙОНІ БУЯЄ, КОШТИ НА ЦЕ Є. НУ, ВИ ЗНАЄТЕ, ЩО, ЯК І КОГО. ТАКЕ ВРАЖЕННЯ, ЩО ПРОСПІЛКА СВОЄЮ АМОРФНІСТЮ ДОБИВАЄТЬСЯ ВИХОДУ З НЕЇ ОСВІТЯН. ТОДІ, ЯК В АНЕКДОТІ, НЕМА ЛОПАТИ - НЕМА ПРОБЛЕМИ. БАГАТО ВИЙШЛИ ЗІ СКЛАДУ ПРОФ ОРГ У ЗГУРІВСЬКІЙ ШКОЛІ, У...
борис
Срочно! Председатель Федерации Профсоюзов Украины Осовой Г.В. во избежание ареста сбежал в Грецию; из профсоюза выносятся и уничтожаются документы, уличающие руководство в воровстве!!!!
Uriy
Для борис: Гон! Читайте первоисточники, а не всякий треш! Я не заступаюсь за руководителей фпу, я за чистоту експеримента!
борис
Бывший советник министра внутренних дел Илья Кива сообщил, что председатель Федерации профсоюзов Украины Григорий Осовой сбежал из Украины. "Срочно! Председатель Федерации профсоюзов Украины Осовой Г.В. во избежание ареста сбежал в Грецию; из профсоюза выносятся и уничтожаются документы, уличающие руководство в воровстве", — написал он на своей странице в Facebook. Он добавил, что в его распоряжении находится "далеко не полный список" имущества "Укрпрофтур", проданного Федерацией профсоюзов Украины — нежилые помещения, пансионаты, базы отдыха, гостиницы и рестораны по всей территории Украины. Илья Кива/Facebook.
борис
В слове трэш э обратное.
Коментувати
Геннадій Миколайович
Суми - перше місто в Україні, де позаминулого року оперативно почали фінансувати міські ПТНЗ, що передали з державного бюджету, хоча є питання форми власності, а це компетенція центральних органів виконавчої влади. Ще у жовтні звернулись до обласного департаменту фінансів про фінансування коледжів та технікумів. Обрахували потребу в Сумській області - 200 млн. грн. на 14 закладів тільки на зарплату та комунальні послуги. Кошти для місцевих бюджетів досить значні. Потрібні додаткові трансферти або зміни до бюджетного кодексу з метою розширення податкової бази місцевих бюджетів. Це справа народних депутатів. До речі, тих кого я обирав, жодного разу не пройшли: В. Чорновіл, В. Лановий, А. Гриценко... Приходиться мати спаву з тими, кого обирає безграмотна більшість: тих Кравчуки, Кучми, януковичі тощо, а профспілка в усьому винна... Просто волати - діла не буде
Олена
Для Геннадій Миколайович: До чого це повідомлення?!
Геннадій Миколайович
До того, що на Сумщині профспілка опікується питанням фінансування коледжів та технікумів
Коментувати
Олена
де наша профспілка??? коледжи і технікуми відправляють на місцеві бюджети!!! ганьба таким захисникам!!!
Геннадій Миколайович
Влітку 2017 р. в Сумах почали нараховувати відпускні педагогам, враховуючи середньомісячну зарплату за попередні 12 місяців. Профспілка відстояла використання коригувальних коефіціентів у звязку з підвищенням зарплати з початку 2017 р. Працівники отримали на тисячу і більше грн. додатково. Ніхто не подякував, просто з неба впало. Можу наводити подібні факти і далі, хоча визнаю , що всі ми однаково бідні і повинні не критикувати друг друга, а гуртуватись проти тих хто викачує ресурси з України в офшори
борис
Для Геннадій Миколайович: Освітяни УКраїни отримують найнижчі зарплати серед педпрацівників Європи та пострадянських республік. Слава педпрофспілкам України. Слава КПСС. Верной дорогой идете товарищи.
Вчитель
Так і взагалі середня зарплата по країні найнижча в Європі, і пенсії... Ось де корінь зла - всі ми не тією стежкою тупаємо. Потрібні зміни. У Польщі їх зробили саме профспілки. Може і нам створити профспілкову партію, і - вперед! Слава Україні!
Коментувати
Геннадій Миколайович
З початку 2017 р. техперсоналу закладів освіти м. Суми 10 % надбавки за деззасоби почали включати у 3200 грн. Представники профспілки добились, щоб ці кошти - 160 грн. платити понад 3200 грн. Це щомісяця у 5 разів більше, ніж внески.
Олена
Для Геннадій Миколайович:А так і повинні платити, понад 3200. Це питання норматинвно врегульовано.
Коментувати
Геннадій Миколайович
22 березня 2011 року за часів Янукрвича під кабміном Азарова голос зірвав на акції протесту профспілок. 23 березня уряд з переляку видав постанову про 20 % за престижність педагогам. Це добились ті , хто хає профспілку?
Керівник
Для Геннадій Миколайович: А де ж тепер ті 20%?
Коментувати
борис
Всі хто паплюжить профспілку є неадекватними людьми. Напишіть заяву і вийдіть. Хто вас там тримає. Я це зробив ще три роки тому.
Олена
Для борис: Вийшла вже давно, бо сенсу не було у безпорадній профспілці.
Коментувати
Геннадій
Прекрасна ілюстрація роботи профспілок - відміна акції протесту 14.11.2017 р. Уряд підвищив стипендії на 18% і цього стало досить. А те, що такі стипендії отримують не більше 45% студентів-бюджетників, прийом яких в регіональних вишах вже другий рік зменшується по експоненті, до уваги не взяли :-(
Оленка
Профспілка - справа колективна. Перед тим, як казати, як погано захищає профспілка, кожен має відповісти на питання, а що я сам зробив як член профспілки. Якщо 1000 членів профспілки чекають, що один голова профкому має захистити, зробити, забезпечити, надати (та інші наказові форми), то взагалі нема про що говорити. Бо найкраще в нашій країні спрацьовує закон "моя хата скраю, я нічого не знаю". Кожен вважає, що всі зобовязані, а я собі тихенько збоку подивлюсь. Діяти треба разом. А не вдома висиджуватись і з дивану "толкати рєчі".
Анатолій
Для Оленка: За часів Кучми ми готували страйк учителів району. Тоді це була нова справа. Проспілка не тільки не допомагала, а приховано гальмувала. Це я знаю, тому що був на чолі стракому. Оленка, будьте завжди такою юною, але наївність може вам дорого обійтися.
Коментувати
сум
Смішно! Лєна, ви в профспілці? А ЩО ВОНА ВАМ ДАЛА,ЯК ЗАХИСТИЛА?