Osvita.ua Новини Опитування на Освіта.ua Чтение публикации
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Геннадій Миколайович
Суми - перше місто в Україні, де позаминулого року оперативно почали фінансувати міські ПТНЗ, що передали з державного бюджету, хоча є питання форми власності, а це компетенція центральних органів виконавчої влади. Ще у жовтні звернулись до обласного департаменту фінансів про фінансування коледжів та технікумів. Обрахували потребу в Сумській області - 200 млн. грн. на 14 закладів тільки на зарплату та комунальні послуги. Кошти для місцевих бюджетів досить значні. Потрібні додаткові трансферти або зміни до бюджетного кодексу з метою розширення податкової бази місцевих бюджетів. Це справа народних депутатів. До речі, тих кого я обирав, жодного разу не пройшли: В. Чорновіл, В. Лановий, А. Гриценко... Приходиться мати спаву з тими, кого обирає безграмотна більшість: тих Кравчуки, Кучми, януковичі тощо, а профспілка в усьому винна... Просто волати - діла не буде
Олена
Для Геннадій Миколайович: До чого це повідомлення?!
Геннадій Миколайович
До того, що на Сумщині профспілка опікується питанням фінансування коледжів та технікумів
Коментувати
Олена
де наша профспілка??? коледжи і технікуми відправляють на місцеві бюджети!!! ганьба таким захисникам!!!
Геннадій Миколайович
Влітку 2017 р. в Сумах почали нараховувати відпускні педагогам, враховуючи середньомісячну зарплату за попередні 12 місяців. Профспілка відстояла використання коригувальних коефіціентів у звязку з підвищенням зарплати з початку 2017 р. Працівники отримали на тисячу і більше грн. додатково. Ніхто не подякував, просто з неба впало. Можу наводити подібні факти і далі, хоча визнаю , що всі ми однаково бідні і повинні не критикувати друг друга, а гуртуватись проти тих хто викачує ресурси з України в офшори
борис
Для Геннадій Миколайович: Освітяни УКраїни отримують найнижчі зарплати серед педпрацівників Європи та пострадянських республік. Слава педпрофспілкам України. Слава КПСС. Верной дорогой идете товарищи.
Вчитель
Так і взагалі середня зарплата по країні найнижча в Європі, і пенсії... Ось де корінь зла - всі ми не тією стежкою тупаємо. Потрібні зміни. У Польщі їх зробили саме профспілки. Може і нам створити профспілкову партію, і - вперед! Слава Україні!
Коментувати
Геннадій Миколайович
З початку 2017 р. техперсоналу закладів освіти м. Суми 10 % надбавки за деззасоби почали включати у 3200 грн. Представники профспілки добились, щоб ці кошти - 160 грн. платити понад 3200 грн. Це щомісяця у 5 разів більше, ніж внески.
Олена
Для Геннадій Миколайович:А так і повинні платити, понад 3200. Це питання норматинвно врегульовано.
Коментувати
Геннадій Миколайович
22 березня 2011 року за часів Янукрвича під кабміном Азарова голос зірвав на акції протесту профспілок. 23 березня уряд з переляку видав постанову про 20 % за престижність педагогам. Це добились ті , хто хає профспілку?
Керівник
Для Геннадій Миколайович: А де ж тепер ті 20%?
Коментувати
борис
Всі хто паплюжить профспілку є неадекватними людьми. Напишіть заяву і вийдіть. Хто вас там тримає. Я це зробив ще три роки тому.
Олена
Для борис: Вийшла вже давно, бо сенсу не було у безпорадній профспілці.
Коментувати
Геннадій
Прекрасна ілюстрація роботи профспілок - відміна акції протесту 14.11.2017 р. Уряд підвищив стипендії на 18% і цього стало досить. А те, що такі стипендії отримують не більше 45% студентів-бюджетників, прийом яких в регіональних вишах вже другий рік зменшується по експоненті, до уваги не взяли :-(
Оленка
Профспілка - справа колективна. Перед тим, як казати, як погано захищає профспілка, кожен має відповісти на питання, а що я сам зробив як член профспілки. Якщо 1000 членів профспілки чекають, що один голова профкому має захистити, зробити, забезпечити, надати (та інші наказові форми), то взагалі нема про що говорити. Бо найкраще в нашій країні спрацьовує закон "моя хата скраю, я нічого не знаю". Кожен вважає, що всі зобовязані, а я собі тихенько збоку подивлюсь. Діяти треба разом. А не вдома висиджуватись і з дивану "толкати рєчі".
Анатолій
Для Оленка: За часів Кучми ми готували страйк учителів району. Тоді це була нова справа. Проспілка не тільки не допомагала, а приховано гальмувала. Це я знаю, тому що був на чолі стракому. Оленка, будьте завжди такою юною, але наївність може вам дорого обійтися.
Коментувати
сум
Смішно! Лєна, ви в профспілці? А ЩО ВОНА ВАМ ДАЛА,ЯК ЗАХИСТИЛА?
Олена
Чому як тільки профспілки висувають вимоги до влади щодо соціальних гарантій у деяких змі з’являються типу статейки нащо нам профспілки? Як так співпадає - загадка. Може це тому, що профспілки зараз єдині хто чітко формує свою позицію по відношенню до влади і вона відображає реальний стан в галкзі освіти, а не надумані проблеми як більшість новомодних го одноденок
Віра Корзуніна(Щадий)
Проспілки захищають права робітників, а щоб більше було користі від них , необхідно бути більш згуртованими , не розпорошуватися в різні організації, тому що роботодавцям легше змінювати законодавство і перетворювати нас у рабів.
надія
Для Віра Корзуніна(Щадий): І щоб ми досягли, якби продовжували залишатися в освітянській профспілці, яка діє за вказівками адміністрації? в підписанні трудового колективного договору, як і в вирішенні будь-яких колективних питань, приймають участь обидві профспілки, але ми ні від кого не залежимо. Ми сплачуємо внески і впевнені, що нас підтримають наші юристи.
Коментувати
надія
Вже років 15 деяка частина нашого педагогічного колективу є членами вільної профспілки. За цей час багато професійних питань було вирішено позитивно, хоча деякі і через суди.
Людмила Міхей
Перестаньте сприймати Профспілку як Бюро послуг!Її основне завдання захищати права та гарантії своїх спілчан .І вона з цим добре справляється.Я про Профспілку освітян!Якщо ви цього не відчуваєте,то Ви або не в освіті працюєте або не того профспілкового лідера обрали.Весь світ має Профспілки,які ефективно співпрацюють з Урядом своїх країн заради інтересів людей!
Вчитель
Профспілка, в тому вигляді, яка вона є, своє вже віджила. За 35 років стажу, я жодного разу не відчула допомоги від неї. У них одна функція, зібрати до своїх лав якомога більше людей, щоб потім з них же здерти внески, якими користується верхівка і наближені до неї члени профспілки. Профспілки повинні бути незалежними від начальників управління освіти. Тільки тоді можна розраховувати на їхню допомогу і підтримку освітян.
Natalya Terefelska
Дивуюсь людям, які ЩЕ ДОСІ є членами профспілки (?!) Для чого там числитися, тут писати яка вона погана і далі продовжувати сплачувати внески?
Сергій
Повна нісенітниця в коментах під постом,бо в основному пишуть люди,які жодного разу,не могли сказати вголос-НІ,проізволу керівництва та іншим проблемам...І весь час чекали на те,що за них все буде хтось робити,навіть тоді,коли вони МОВЧАТЬ. Я голова профкому вже багато років,хай це і звучить немодно????,але точно знаю,дві речі,профспілковий рух,це загальна справа,а не лише його очільників,і друге,комформізм-наша улюблена нац.традиція,і він же, загроза конструктивному суспільному руху в країні. І я пам’ятаю і бути пам’ятати на цій посаді,хто мій роботодавець і сплачує мені зарплату!
Вчитель
Для Сергій: А якщо лідер профспілки вже більше 20 років і завжди позіціонує себе як контролююча організація, а в питаннях захисту займає позицію керівників відділу освіти та ін. То для чого така профспілка? Ми вже років 5 як вийшли, при чому всим колективом. На наш протест ніхто не звернув увагу, винним залишився директор..., який на нашому боці. Ось Вам і лідер профспілки! вона так продовжує отримувати зарплату, оздоровлюватись, їздити на форуми... бо забула, мабуть, хто її сплачує. А ми якось непогано існуємо і без профспілки, бо в нашому районі вона і близько не виконує свою функцію!!!!!!!!!!!!!! Зручна владі((((
Мироненко Геннадій Миколайович
Дякую непрофспілковому порталу за опитування. Думка зі сторони дуже важлива для фахівця. Я голова районної організації Профспілки. Використаю відповіді у своїй роботі обовязково. Чому думка ЗІ СТОРОНИ? Бо апелювали до профспілки, не позіціонуючи себе з громадською організацією. Профспілка - це не я чи хтось із моїх колег, - ми інструмент для людей, які обєдналися для своєї користі (у будь-якому сенсі). Я відпрацьовую кожну копійку своєї зарплати, бо це думка спілчан, яких я представляю. Вони знають, що і для чого я роблю, бо це визначається ними. Якщо активні спілчани, а не раби, чи кріпаки, то ПРОФСПІЛКА СИЛЬНА. І питання чи є вона рівнозначним соціальним партнером не стоїть. Чи відчуваєте ви користь від діяльності держави? Це питання, яке випливає із питання порталу. Відповідаю: держава - це і Я також, тому ЗРОБЛЮ ВСЕ, ЯК ГРОМАДЯНИН, ЩОБ МОЇ ДІТИ ЖИЛИ ЩАСЛИВО В УСПІШНІЙ УКРАЇНІ!!!
Коментувати
ЛАДА
А співпраця буде для вирішення проблем вчителів чи керівництва профспілок? І чи знає керівництво профспілок, що члени профспілки і не члени профспілки, які фінансуються з місцевих бюджетів, скоро залишаться без роботи, бо місцеві божки замість наповнення бюджету складають плани про закриття шкільних бібліотек, об єднання їх із сільськими, скорочення технічного персоналу і т.д.
Людмила
Ні, вже більше двох років як вийшла з профспілки.
Ольга
Ні,не відчуваю. Не розумію нащо воно нам. Хочу вийти.
Ася
Для Ольга: Виходьте! Побачите, зразу стане вам легше! і Доллар по 8 і хлаб по руб двадцять!
Коментувати
Ольга
Ніякої користі, лише здирають гроші,і кормимо когось..
борис
Для Ольга: Бо ви дура пані Ольго. Напишіть заяву, і ніхто з вас нічого не буде здирати.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!