Osvita.ua Новини Опитування на Освіта.ua Чи відчуваєте ви користь від діяльності профспілки?
Чи відчуваєте ви користь від діяльності профспілки?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо впливу профспілок на діяльність освітян

Чи відчуваєте ви користь від діяльності профспілки?

Анонсована раніше «акція протесту» профспілок, що мала відбутись 14 листопада, і до участі у якій мали бути залучені працівники освітньої сфери не відбудеться. Причиною відмови у профспілці називають готовність уряду до співпраці.

Освіта.ua
14.11.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
народний вчитель
Профспілка є загрозою для адміністрації. Тому зробили просто - скупили всю і прикормили. Хотілось би побачити опитування чи є задоволені роботою голови шкільної профспілки. Про всеукраїнське і говорити не хочеться - одна імітація діяльності.
Катерина
Для народний вчитель: У нашій школі це "прихвостень’ , що завжди на стороні адміністрації, тому я з неї вийшла. А наш директор - це особа воістину царська. Вона завжди права. От і все. А педагогіка- це творчість- комусь подобається, а комусь ні...
Коментувати
надя
Чи може бути обрано головою профспілки у школі педагог -організатор ,який є членом адміністрації школи?
народний вчитель
Для надя: Може бути. Педагог-організатор не має у своєму підпорядкуванні вчителів. техперсонал тощо.
Коментувати
Небайдужий
Єдність - то діло хороше. Тільки ж де вона??? Коли у школі директор-самодур сам складає накази, сам їх підписує за себе та за "іншого парня", позбавляючи при цьому людей премій без будь-якої підстави, коли принижує працівників при учнях, батьках та колегах, коли доводить людей до відчаю!!! А де ж доблесна профспілка !? Робота директора школи за минулий рік визнана незадовільною. А де ж профспілка!? Одержує грамоти про тісну співпрацю з керівником!!! Так чи потрібна така профспілка???
НеВчитель
Для Небайдужий: А чому вчителі такі байдужі до цього? Профспілка - це ж не 1 людина, а весь колектив!!! А ви, ви ж небайдужий?! Чи як? Прикро, що вчителі дозволяють ТАК із собою поводитися!
Коментувати
Наталія
Наша сила в єдності. Комусь дуже вигідно поливати брудом освітянську профспілку, розвалити її. А що далі?
Тетяна Денисівна
Профспілка - це добровільне об"єднання працівників для захисту своїх прав, і від дій кожного працівника залежить, чи вона функціональна. Якщо на зборах профспілки більшість обирає головою того, хто лише говорить красивими лозунгами, і не звертають уваги на його реальні справи, або того, на кого вкаже керівник закладу, і не задумуються, до чого це призведе; якщо звіт схвалюють без обговорення, а часто і без повного заслуховування, бо швидше додому всі хочуть, то така й профспілка. Профспілка, як і держава, - це не якась міфічна організація з Марсу. Це ми - її члени. Яка більшість - така й профспілка чи держава. Там, де більшість це розуміє, то й профспілка діяльна і захищає інтереси її членів, а не керівництва.
Дарій
Давно вийшов з підкилимної профспілки, яка захищає інтереси чиновників, а не членів профспілки. Утримувати орган управління і бухгалтера профспілки - велика розкіш. А для чого юрист у відділі освіти? Така як зараз є профспілка - ніякої користі не принесе. Реформа в освіті - це також блеф, міраж. Праця вчителя, взагалі працівників освіти знівельована ставлення чиновників до Вчителя. Низька оплата праці, побори у школах - причина корупції в освіті.
Андріана
В Україні є багато непотрібних організацій, а ще більше паперової біганиниколи, коли тобі потрібно щось зробити на офіційному рівні. Я думаю що все це створено лише для того щоб можна було кудись списати гроші та ускладнити нашим громадянам можливість зробити те що їм потрібно. Тільки й дивлюсь що депутати намагаються вносити багато змін, якто кажуть "Європейські", але думаю слід почати з малого, почати з того що ми маємо. Скоротити непотрібні організації і посади, звіси і кошти в державу і відповідно збільшення зарплат. Неможливо слухати їхні брєдні, немає жодної людини в Парламенті яка б була достойна, чесно і безкорисно виконувала свої обов’язки. І скільки часу вже пройшло...багато розмов, а мало діла!
Потерпіла
Це ще одна організація, яка обдирає освітян. Скільки можна? Користі віднеї нуль - лише шкода...
Співрозмовниця
Для Потерпіла: цілком підтримую !
Коментувати
пальма
Ні. Весь педколектив вийшов ....Зовсім не шкодуємо.Діло навіть не в тих "добровільних" внесках. Користь від неї тільки тій людині,що очолює цю диво організацію та бухгалтеру,який її обслуговує, наприклад на районному рівні (вони сьогодні мають пристойну зарплату,ніхто їх не контролює , не визначає їм посадові обов"язки і т. д.) До чого сьогодні не вдаються профспілкові лідери на місцях ,щоб втримати це МММ. Мають реорганізувати школу -не виходьте ,підтримаємо . Хочеш вийти сам-не виходь-організуємо тобі путівку ...не хочеться наводити приклади,бо впізнають себе.ті,що на це купилися. А організувати слова подяки подружжю вчителів,які вийшли на пенсію на вчительській конференціїї і були членами профспілки протягом всієї трудової біографії ....... непомірні моральні та матеріальні витрати ...
Джон
Туалетний папір і за роботу. Саме так виглядає профспілка сьогодні. Добре це чи погано, нахай вирішують люди.
Михайло Чиж
22 роки, як "вийшов" із профспілки і ще жодного разу про це не пошкодував...
Тата
Яка користь від профспілки, де керівник-підлеглий директора
Аліса
Незалежна медіа профспілка журналістів реально захищає права журналістів , цілих редакцій !
Олена
Продажні трейд-юніони. Коли буде децентралізація профспілок? Вирахуюють з вчителя 300 грн. за рік, зроблять бутера на День учителя і куплять листівку,а решту віддадуть тітці чи дядькові в столицю, бо вони теж хочуть їсти і мають сім’ю. Якось так... Радянської України немає, зате її органи залишились. Та й то, вже не органи, а якісь тельбухи. Вибачайте, якщо не естетично.
Елена
Очень актуальная тема. Дала - ничего, кроме ненужных салатников к 8-му Марта... С сравнительно низких зарплат, отчисления не маленькие. Если в странах Европы - страйки, акции в интересах тех, кто платит взносы. То в наших реалиях это абсолютно ненужное объединение, с бюджета которого "питаются" приближенные.
ОЛЬГА
ПРОФСПІЛКА потрібна!!! Не знаю,як де,а Нікопольська Профспілка-це авторитетний, діючий,сильний орган. І в цьому заслуга керівництва міськкому Профспілки м .Нікополя. Щира подяка їм за це!!!
Gennady Mironenko
Дякую непрофспілковому порталу за опитування. Думка зі сторони дуже важлива для фахівця. Я голова районної організації Профспілки. Використаю відповіді у своїй роботі обовязково. Чому думка ЗІ СТОРОНИ? Бо апелювали до профспілки, не позіціонуючи себе з громадською організацією. Профспілка - це не я чи хтось із моїх колег, - ми інструмент для людей, які обєдналися для своєї користі (у будь-якому сенсі). Я відпрацьовую кожну копійку своєї зарплати, бо це думка спілчан, яких я представляю. Вони знають, що і для чого я роблю, бо це визначається ними. Якщо активні спілчани, а не раби, чи кріпаки, то ПРОФСПІЛКА СИЛЬНА. І питання чи є вона рівнозначним соціальним партнером не стоїть. Чи відчуваєте ви користь від діяльності держави? Це питання, яке випливає із питання порталу. Відповідаю: держава - це і Я також, тому ЗРОБЛЮ ВСЕ, ЯК ГРОМАДЯНИН, ЩОБ МОЇ ДІТИ ЖИЛИ ЩАСЛИВО В УСПІШНІЙ УКРАЇНІ!!!
В
ЗЗАКОН УКРАЇНИ {Закон втратив чинність на підставі Закону № 2145-VIII від 05.09.2017} Про освіту Стаття 61. Фінансово-господарська діяльність навчальних закладів та установ, організацій, підприємств системи освіти 2. Держава забезпечує бюджетні асигнування на освіту в розмірі не меншому десяти відсотків національного доходу, а також валютні асигнування на основну діяльність. ЗАКОН УКРАЇНИ Про освіту № 2145-VIII від 05.09.2017 Стаття 78. Фінансування системи освіти 1. Держава забезпечує асигнування на освіту в розмірі не менше ніж 7 відсотків валового внутрішнього продукту за рахунок коштів державного, місцевих бюджетів та інших джерел фінансування, не заборонених законодавством. Де була наша профспілка???
анатолій
ПРОФСПІЛКА - СПРАВА ПОТРІБНА, ЯКЩО ТІЛЬКИ ВИКОНУЮТЬСЯ УМОВИ СТАТУТУ. ЩЕ З РАДЯН ЧАСІВ ПРОСПІЛКОВІ ФУНКЦІОНЕРИ - ТА Й МИ ТЕЖ - СПРИЙМАЮТЬ ЦЮ ОРГ- Ю ЯК ЧАСТИНУ АДМІНІСТРАЦІЇ. ЗРУЧНИХ ДЛЯ СЕБЕ ОЧІЛЬНИКІВ ПРОСПІЛОК "ПРОПИХАЄ" АДМІН, КРУТИТЬ НИМИ І ВОДНОЧАС ПАПЛЮЖИТЬ ЇХНЮ РОБОТУ, ЩОБ НІВЕЛЮВАТИ ЗНАЧЕННЯ. ТА Й ЛІДЕРІВ СПРАВЖНІХ НЕМА. ЯК СПІВАВ В, ВИСОЦЬКИЙ: "НАСТОЯЩИХ БУЙНИХ МАЛО, ВОТ И НЕТУ ВОЖАКОВ!" ЩО РОБИТЬ НАША ПРОФСПІЛКА? Я, НАПРИКЛАД, НЕ ЗНАЮ. "ЧУПА-ЧУПСИ" НА НОВИЙ РІК РОЗДАЄ? ЛИШЕ У ДЕЯКИХ РАЙОНАХ НЕ ОПЛАЧУЄТЬСЯ ВІДРЯДЖЕННЯ, У Т.Ч, ЗГУРІВСЬКОМУ. ЗАРПЛАТУ ЗА ЖОВТЕНЬ ВЖЕ ВіДДАЛИ? БО Я З ЇХНІМИ "ДАЄМО 42% ВІД 12%" ВЖЕ НАВІТЬ З КАЛЬКУЛЯТОРОМ ЗАПЛУТАВСЯ. ЗА ПРЕСТИЖНІСТЬ (ЦЕ Ж ТРЕБА ТАКЕ ПРИДУМАТИ!) ПЛАТЯТЬ ЖЕ НЕ 20%? ЗАТЕ, ВИЯВЛЯЄТЬСЯ, ПРЕМІЮВАННЯ КИМОСЬ КОГОСЬ У РАЙОНІ БУЯЄ, КОШТИ НА ЦЕ Є. НУ, ВИ ЗНАЄТЕ, ЩО, ЯК І КОГО. ТАКЕ ВРАЖЕННЯ, ЩО ПРОСПІЛКА СВОЄЮ АМОРФНІСТЮ ДОБИВАЄТЬСЯ ВИХОДУ З НЕЇ ОСВІТЯН. ТОДІ, ЯК В АНЕКДОТІ, НЕМА ЛОПАТИ - НЕМА ПРОБЛЕМИ. БАГАТО ВИЙШЛИ ЗІ СКЛАДУ ПРОФ ОРГ У ЗГУРІВСЬКІЙ ШКОЛІ, У...
борис
Срочно! Председатель Федерации Профсоюзов Украины Осовой Г.В. во избежание ареста сбежал в Грецию; из профсоюза выносятся и уничтожаются документы, уличающие руководство в воровстве!!!!
Uriy
Для борис: Гон! Читайте первоисточники, а не всякий треш! Я не заступаюсь за руководителей фпу, я за чистоту експеримента!
борис
Бывший советник министра внутренних дел Илья Кива сообщил, что председатель Федерации профсоюзов Украины Григорий Осовой сбежал из Украины. "Срочно! Председатель Федерации профсоюзов Украины Осовой Г.В. во избежание ареста сбежал в Грецию; из профсоюза выносятся и уничтожаются документы, уличающие руководство в воровстве", — написал он на своей странице в Facebook. Он добавил, что в его распоряжении находится "далеко не полный список" имущества "Укрпрофтур", проданного Федерацией профсоюзов Украины — нежилые помещения, пансионаты, базы отдыха, гостиницы и рестораны по всей территории Украины. Илья Кива/Facebook.
борис
В слове трэш э обратное.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!