Osvita.ua Новини Опитування на Освіта.ua Чтение публикации
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ніна
Не просто не потрібно, а вкрай необхідно ЗАБОРОНИТИ!!! Кожен рік одне і теж, за одним і тим же сценарієм. Гості-посадовці виступають черговими ура-патріотичними промовами. Постійні витрати на букети квітів. Адміністрація навчального закладу навіть чути не хоче про благодійні сертифікати на користь пораненим бійцям, або хворим дітям. Бо, яке ж свято без квітів?!! Діти стоять по півтори години за будь-якої погоди, нудьгують, втомлюються. Ті, що стоять позаду, починають порушувати дисципліну, вчителі на них цикають, рикають. А після цього - перший урок. Рівень сприйняття інформації після "великого стояння" дуже низький. Але сенс в цьому щорічному ритуалі все ж таки є. Після лінійки гості-посадовці запрошуються до кабінету директора на каву, де з ними вирішуються різні питання.
Ольга
Для Ніна: Шкода, що Ваша дитина навчається в такій школі( А у нашому закладі святковий захід триває хвилин 30-35 і завжди по-новому: з цікавими масовими хореографічними постановами, флешмобами, без нудних привітань (максимум вітання від директора).То чому б таким заходом і не починати навчальний рік?
Катя
Вже писала один коментар, але не втрималась. Де такі школи беруться??? У нас на лінійці завжди було повно гумору, веселих пісень, хореографічних постановок. Не можу навіть уявити, що всі прийдуть першого версня - і відразу за парти. А для першачків (хай вони і не все розуміють) - це перша зустріч зі школою. І ось так взяти її і відмінити? Відібрати свято у дітей, тільки тому, що якийсь двієчник десь там нудиться? Та йому все у школі нудно!
Раиса
Шутки и хореографические постановки.... Мой первоклассник с понедельника уже ненавидит школу из за этих подготовок и репетиций. Завтра первое сентября, а он кричит: "не пойду в школу, там скукатень! Я устал маршировать!" Это он еще не знает, что ему придется слушать завтра 20 минут жизненную историю депутата, который уже ходит минимум 10 лет. Как по мне, то это издевательство и для детей и для родителей.
Коментувати
Тетяна
Не потрібно. Якщо школу нам у дитинстві позиціонували як "друга сім’я", то до чого лінійка?має бути тепле свято у вузькому колі. Вчителі, учні, батьки. Все. Я ж не запрошую на власний день народження голову виконкому, а якщо запрошую, то точно не як посадовця, а як родича-друга-чи ким він мені там є.
Олена
Я вважаю, що ці лінійки потрібні тим, хто їх проводить. Особисто я, коли була школяркою, ніколи не слухала що казали під час цього свята. У молодших класах - не розуміла, )) а в старших - мені цікавіше було побалакати з друзями і стримувати сміх ))) Я вже мовчу про відбір учнів для виносу прапору, подання дзвоника, віршиків і т.д.
1
Найкраще було б прийти в перший навчальний день і розпочати заняття. А то як не лінійки так інші розважалки пропонуються. Навіщо вони потрібні. Прийшли, і без усіляких свистоплясок, почали працювати.
Inna
у тому вигляді, в якому ці лінійки проходять вони не потрібні. урочистий день потрібен для перших і випускних класів..................але зовсім в іншому форматі...........квести, конкурси, пікніки..........тощо. зроби свято для дітей...............а не піаркомпанію для педколективу і слуг народу
1
Для Inna: Тобто раніше Союз проводив лінійки, як наслідок мілітаризованої країни, а зараз пропонуєте, ще краще - школу перетворити у цирк чи розважальний центр.
Раиса
Хорошая идея. Выпускники проводят квест - знакомство со школой - экскурсия для первоклашек. Выпускники готовятся к взрослой жизни, а первоклашкам запомнится как праздник и желание идти еще в школу.
Коментувати
Анастасія
Знаєте,що я скажу на це? Не потрібно учням всіх тих промов директора,депутатів і т.д. Це все так нудно і справді нікому не потрібно. Як для першокласників так і для випускників це все нудне. Всього лише 30-45 хв для того,щоб привітати учнів з початком навчального року.Але по менше промов,тому що ні першокласники,ні старшокласники не будуть пам’ятати жодного слова. Я закінчила школу. Я не пам’ятаю,який був 1 вересня в 11 класі,а яке воно було в 1 класі ще більше. Ми не будемотого пам’ятати. Тоді для чого ми повинні стояти 1-1,5 на вулиці і думати:"Коли це нарешті вже закінчиться?"
Катя
Для Анастасія: Дивно деякі речі читати. У школі, де я вчилася, лінійки ніколи не тривали більше 40 хвилин, а виступи директора чи гостей більше 5 хвилин. Так, бували якісь формальності, які були нуднуватими, але лінійка в цілому була веселою. Після літа було приємно побачити всіх друзів. Було відчуття свята. І як у першому класі було, теж пам’ятаю. Може це від школи залежить? Від атмосфери, яку створюють вчителі разом з учнями? Будь-яку справу, навіть веселу і урочисту можна перетворити на занудливе дійство.
PatrioT
Для Анастасія: Ви дуже правильно зазначили. Але реалізувати це можна тільки одним шляхом. НАКАЗ МОНУ.
Олекса Позняк
Для PatrioT: ну наказав МОНстр мікрорайон не писать і що???? Послав директор і усі ходять бо її також послали
Коментувати
Іра
1 вересня - це свято знань. Лінійка потрібна. Але не довше 20хв. Гості - чиновники не обов’язкові, якщо тільки вони не з подарунками для учнів, школи)
alsereda
Для Іра: хай чиновники по іншому піаряться, для цього не обов’язково ПРИМУСОВО шикувати дітей
Коментувати
Ксеня
Можна щось придумати щоб тим діткам було цікавіше ,а вони просто нудяться на цих лінійках ,а в своїх головах думають о Боже чому я сьогодні сюди прийшов,
1
Для Ксеня: Мене завжди неприємно смішать слова "щось придумати", "щось зробити", "щось змінити". А, ще "хтось повинен..." Що конкретно оте "щось" і отой абстрактний "хтось"?
Коментувати
ОЛЕНА
Це залишки Радянського Союзу. Всі мають стояти струнко і дивитися на депутата з директором, які вихваляють один одного. А діти стоять на сонці і думають: "Швидше б усе це закінчилося!". Свято має бути у класі з ЦІКАВИМИ УРОКАМИ ТА ІГРАМИ. Або ще краще усіх зганяють в актову залу, де місця не вистачає не те щоб дітям, так туди ще безліч батьків пробирають і свято перетворюється на душогубку. Зате депутат і директор стоять на почесному місці. Нікому таке свято не потрібно!!!
Лідія
1 Вересня - свято! День знань! Хочеться, щоб дух свята керував цим днем, щоб вчителі, батьки та учні відчували урочистість та піднесеність цієї події. Буденність недоречна. А формат лінійки з натовпом гостей можна і трансформувати у щось цікаве, в першу чергу, дітям!
Illya Olefir
У будь-якому заході головне не форма, а зміст.
Мар'яна Олександрівна
Прикрашене шкільне подвір’я та урочисто вбрані класи. Лунає музика. Діти приходять до школи, шикуються і чують коротке вітання директора школи. Який під оплески запрошує першокласників до своїх класів на свій перший урок! Діти розходяться по класах, де їх зустрічає класний керівник для проведення виховної години, розважального уроку (літні спогади і т.ін.). Лінійка може тривати 15-20 хв. Не більше. Останній дзвоник так само- тільки увага на випускників. 20 хв. З повагою - викладач Мистецтва, Етики. Педагог організатор. Стаж 19 років.
Іванна Гриневич
Для Мар’яна Олександрівна: Чи хороший Ви педагог-організатор, якщо Ви не розумієте різницю між словами: ,,чують’’ і ,,слухають ’’ ?? А від сцени: ,,діти розходяться по класах, де їх зустрічає класний керівник для проведення виховної роботи’’ - просто тошнить!! А Ваш стаж - це не перевага і не причина для гордості, тому що кожен у суспільстві повинен приносити користь і працювати. До речі, Ваші слова тут далеко не Етичні, а ще дальше цим словам - до Мистецтва.
Коментувати
Антоніна
Цікава і коротка лінійка потрібна тільки для першачків та випускників
PatrioT
Потрібно. Кожен першокласник заслуговує на 1 годину щастя.
Рома
Для PatrioT: 1 годину? Ви жартуєте? Дитя в першому класі зможе це витримати максимум 10 хв.
оля
Даруйте, яке щастя? Стовбичити годину підряд? А якщо ще й на осонні? Це фізично складно і нефізіологічно , оссобливо важко малюкам. І знаєте, неодноразово доводилося бачити, як учні початкової школи на цих лінійках свідомість втрачають
Коментувати
Aisha0317
Взагалі -Ні, а от першокласникам можливо - Так
Світлана
Це залишуи совкової культури. Потрібно створити щось сучпсне і цікаве
Олена
Нi. У тому виглядi, як зараз. Депутати, чинуши и пр. Навiщо воно потрiбно.
Олександр
Так неможна ставити питання, адже святкова лінійка - це обов’язковий атрібут шкільного життя. Варто ставити: В якій формі проводити святкові лінійки!
Ася
Першачкам якась урочиста посвята і все на тому.
Тетяна
Невже нещасний вчитель вже не заслужив навіть на квіти?????
Іванна Гриневич
Для Тетяна: Якщо вчитель - нещасний, то не заслужив!! Вчитель повинен бути факелом для дітей, повинен запалювати до навчання, а не просто - тупо відбувати свої уроки, красти у дітей час на перебування в школі, на посидіння на уроках, чи для учнів команди командувати. Кожна дитина аналізує сама собі своє перебування в школі. Тому нетреба робити зі школи - панщину! Ви помітили, що учні люблять ті уроки та предмети, в яких уроках вони люблять вчителів! Вчитель має бути спереду, має освітлювати дорогу кожній дитині!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!