Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Я
Незабеспечило через сільський коефіцієнт! А що у селі вчителі не мають бути такі розумні як в місті Тай зарплата у них не така????
Олена
Для Я: Причому тут вчителі і зарплати? Просто у містах учні мають можливість ходити на курси, щоб заробити додаткові бали, а також обирати собі репетиторів. Сільські учні нічим не гірші і не кращі, просто у них менше можливостей. Я з вами погоджуюсь, що сільський коефіцієнт - це не дуже добре, але нехай тоді відміняють і додаткові бали за підготовчі курси.
Вступник
Для Я: Для Богдана:Для петро: Це ноу-хау від МОН введено для того, щоб корупція іще більше процвітала. У системі "Конкурс" не показано, кому пораховано сільський СК, а кому ні. У селі вчителі краще дітей готують до ЗНО, ніж у містах та селищах. так як у класах невелика кількість дітей і їм можна приділити більше уваги, та й інтернет у кожному селі є. Цим СК лише порушують права міських вступників на отримання вищої освіти. І чотири дні дня здачі документів дуже мало, щоб добратись до бажаного університету через всю Україну, і це при тому, що квитків на потяг місяць назад уже не було!!!
Julia
у репетитора мого сина з української було біля 5 учнів по скайпу з села. Хто каже про різні можливості?!
Коментувати
Наталія
Важко навіть уявити яким чином буде проводитись підрахунок та оголошення результатів. Якщо при подачі заяв виникали такі проблеми з системою. Чи можна буде вірити в правильний підрахунок цих балів? Чи встигнуть абітурієнти за чотири доби подати документи? Таке враження, що Державі не потрібні розумні громадяни, все зроблено для того, щоб "провалити" вступну компанію.
Sofi Kablak
Для Наталія: а хіба схоже, що державі потрібні розумні люди? вони пропускають на бюджет пільговиків з середнім балом 114. дають непотрібні сільські коефіцієнти і сільські діти, які здали погано зно мають вищий середній бал, ніж міщани, які на цей бал пахали. держава не хоче розумних спеціалістів. ніхто не може зрозуміти чого ж вони хоче і для чого закопувати розумних дітей
Володимир Мініч
Якщо в дитини з села СБ 114, то з СК ледве набереться 116. Це щось змінить???? Ні. То для чого цей словесний понос?
ольга
для Володимира Мініч - а якщо у дитини з села 186 прохідний бал, а у дитини з міста 188, то набереться ще й як
Коментувати
А с какого!???
А как вам нравится продление регистрации заяв в электронных кабинетах до 00:00 27 липня???
11
Придуманная система классная и действительно дает равный доступ, НО МОН,введя эти дополнительные балы(за МАНы) и коэффициенты, такие как СК, разрушило все это!! И в следующем году прямо не знать, начинать ли всем сразу писать МАН или прописывать и переводить ребенка в село... МОН, если в медицине будете вводить коэф.1,1 для тех кто с селом контракт на 3 года отработки подпишет, то хоть вводите его для жителей села,а то у нас получается "иммиграция" села в город, а городу теперь получается в село
Julia
Для 11: я попытаюсь спрогнозировать ситуацию. Все десятиклассники рванут в МАН, те, кто в 11м- в село, а эти дополнительные баллы и коэффициенты уберут или значительно снизят их вес. И опять все будут обмануты.
Світлана
Ви хоч уявляєте, яку роботу роблять діти для перемоги в МАН. Я вчитель, мої діти отримали бали за призові місця. Вони працювали на це з 8 класу без канікул та вихідних. Іноді це навіть заважало їм готуватися до ЗНО з інших предметів.... Спробуйте туда "рванути".... І отримати призові місця. Це діти які справді геніальні і готові до подальшої наукової діяльності.
Абитуриент 2017
Для Светлана: чушь. Назовите хоть одну работу за все годы существования МАН, которая имеет хоть какую-то научную ценность, сплошной плагиат.
Коментувати
вікторія
цe жах!для чого систeма яка нe працює! з такою роботою відбивають бадання вчитися, і віру у світлe майбуття
Оператор Володимир
Абітурієнт не зміг подати заяву з 1 пріоритетом, через технічні помилки системи про які щодня, на протязі тижня, всіма засобами (скріни, відео) повідомляли всіх (інфоресурс, мін. освіти, навчальний заклад), заяву так і не подали. Через бездіяльність окремих осіб та недосконалу систему порушено право людини на освіту.
Абітура
НІІ,не забезпечило. Навіть через той самий сільський коефіцієнт. Так,погоджуюсь,рівень освіти у сільських школах гірший,АЛЕ через це інші діти страждати не повинні. Хіба абітурієнти винні в тому,що по селах гірша освіта?
Sofi Kablak
Для Абітура: от от. якщо вже в нашій країні проблема з сільською освітою то хіба не треба кинути сили на її вирішення, а не просто піднімати сільським дітям бал через те, що " в селі гірша освіта". і взагалі їм не заважають вчитися в місті, якщо на те пішло, та й на останок - якщо дитина хоче вчитись вона це буде робити і в селі
Коментувати
Аня
Абитуриент отказываясь от бюджетного места предложенного программой, лишает возможности другого абитуриента занять это бюджетное место. По итогу оба абитуриента идут на контракт. Все сделано для экономии денег выделяемых из бюджета.
Абітурієнт
Для Аня: Бюджетное место становится вакантым и потом предлагается контрактнику с наивысшим баллом, тупица.
Вікторія
Бюджетное место "сгорает", абитуриент, тупица
Оксана
данное бюджетное место предложат льготнику, который зачислился на контракт
Коментувати