Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Elena Novitska
Коли скасовуєш заяву без права повторної подачі, номер пріоритету теж втрачається, тобто лишається лише 8 заяв?
Рокккі
Для Elena Novitska: Так
Коментувати
Tanya
Можливо хтось здавав ЗНО з чотирьох предметів? В вас затягує всі чотири в особистий кабінет? В нас не затягує фізику. Що робити?
Роман
В чому полягає різниця між спеціальностями Історія(середня освіта) й Історія та археологія?
Марічка
Для Роман: середня освіта - це вчитель в школі
Коментувати
Anna
Цьогорічна вступна кампанія - жах! Це знущання над абітурієнтами!!! То проблеми під час створення електронного кабінету, то труднощі з поданням заяв! А про призерів олімпіад і МАН я взагалі мовчу!! Наші заслужені 10 балів нам не додають, ніхто навіть не відповідає на запитання що ж нам робити! Всі просто розводять руками! Що ж це таке? Хто ж понесе відповідальність за цей безлад?!!
Ник
Для Anna: в прошлом году была аналогичная ситуация
Василь
Так было и в 2012м а кабинет так и не работает.
Коментувати
Алла
Підкажіть, будь ласка, чому відсутні конкурсні пропозиції по Національному медичному універитету ім. Богомольця?
OLHA
Для Алла: Подивіться на 11 сторінці, може те, що Вам потрібно. http://nmu.ua/wp-content/uploads/2016/06/Pravyla-pryjomu-do-NMU-imeni-O.O.-Bogomoltsya-u-2017-rotsi-2.pdf
Коментувати
Олена
Як написати в службу підтримки ІС "Конкурс"? За вказаною адресою відкривається та ж ІС "Конкурс". Вчора в списках була, а сьогодні мене вже немає.
Іванна
Для Олена: Зачекайте, в нас було таке ж саме, пізніше оновиться і Ви себе знову побачите в списках.
Анна
А МИ У спискує тільки бали не домножені на РК
Коментувати
Ник
Вроде все нормально, заявки подал - к конкурсу допущен
Наталя
Хто відповість за те, що система призерам ІІІ етапу конкурсу-захисту робіт МАН і призерам IV етапу Всеукраїнських олімпіад не порахувала додаткові бали.чому таке відношення до талановитих дітей.
Мама вступника
Електронния кабінет зареєстрували, але коли переходимо до подання заяв, вводимо всі дані і висвічується потрібний вищ та спеціальність, то кнопка +ПОДАТИ ЗАЯВУ не активна... Що з цим робити?
Богдана
Для Мама вступника: Ви на квадратик в початку стрічки(перед Id) нажимали?
Коментувати
Владислав
Що робити я коли подаю заяву у ВНЗ мені пише що не загружені сертефікати ЗНО з математики і українаської мови та літератури
оля
Для Владислав: А Ви їх загружали? Якщо ні, то загрузіть і подайте нову заяву.
Коментувати
Тарас
вчора в 22-00 подав заяви, але досі пише -ЗАРЕЄСТРОВАНО В ЄДЕБО ! списки в вузі в конкурсі обновились сьогодні в 4-00 , але мене не має. Чому в кабінеті не міняється статус заяви? може я щось не так зробив? Допоможіть!!1 дуже хвилююсь
оля
Для Тарас: Документи у ВНЗ перевіряють люди, не думаю, що вони працюють вночі, цілодобово. Просто зачекайте. Краще подавати заяви вранці. Мою обробили протягом 1 хвилини іуло допущено до конкурсу. Після оновлення сайту ІС Конкурс через добу вже все було у ретингових списках. Не хвилюйтесь. Все буде добре.
Тарас
для Оля! я правильно зрозумів, якщо зареєстровано в ЄДЕБО пише в кабінеті, то значить, що мої заяви дійшли до вузів, тільки ще не оброблені?
оля
Для Тарас: Сподіваюсь, що так. Слідкуйте за статусом заяви. Вона повинна змінитися на "Зарєстровано у навчальному закладі". Потім, якщо щось не так- "Потребує уточнень", а, якщо все ОК, то "Допущено до конкурсу". Думаю ваша затримка в тому, що ви подали заяву вночі. Немаєкому її реєструвати у ВНЗ.
Коментувати
Еліна
У системі конкурс не зафіксована подана заява
Іван
Для Еліна: Звідки ви знаєте? У вас є доступ до ЄДЕБО? Ви бачили списки поданих заяв до вишу й не знайшли там свого прізвища? Чи орієнтуєтесь на інформацію з приватного сайту, який щось там виклав, причому не в повному обсязі?
Віктор
Система "кокурс" не працює/скоро буде працювати/ шукайте себе на " вступ інфо", виберість область, місто,, НЗ, спецільсть і листайте списки
оля
Для Віктор: Вже працює. І списки стали нормальні,по порядку.
Коментувати
Христина
я взагалі не змогла зареєструватися. доведеться вести документи в паперовій формі. це не справедливо, що одні можуть подавати електронні документи, а інші ні!
Фаина
Мой сын успешно зарегистрировался в эл.кабинете с 1 приоритетом в Институт международных отношений на международную экономику и получил ответ:Допущен к конкурсу,но,когда сегодня разместили рейтинговый список абитуриентов,его там не оказалось,хотя в списках с другими приоритетами он есть...Что делать?..ответьте,пожалуйста,спасибо!
Іван
Для Фаина: В особистому кабінеті заява з першим пріоритетом є? Те що вивівив вступ.інфо не зовсім відповідає дійсності - там багатьох вступників немає. Очевидно є сенс зачекати, доки налагодять правильне відображення повних даних.
Коментувати
Linetskaya Irene
Vи подали заяви ще в ніч с 12 на 13 липня, до конкурсу допущені лише 3 заяви з 5ти. Питання полягає в тому, що перший пріоритет пише лише, що "Зареєстровано в Єдиній базі". Ніяких інших дописів з боку ВНЗ про те, що ви можете подати нову заяву НЕ МАЄ, помилок - НЕ МАЄ, усі дані ВІДОБРАЖАЮТЬСЯ. Дзвонили до Приймальної комісіі: вони самі нічого не знають, сказали тільки, що ми не єдині такі, дають дуже не впевнені відповіді, з того приводу, що скасуйте цю заяву та подайте заново. Але на якій підставі ми можемо це зробити? І який вихід з цієї ситуації?
Іван
Для Linetskaya Irene: Якщо вашу заяву не видалено - значить з нею все добре й вуз її ще просто не встиг обробити.
Коментувати
Оксана
А мы вообще до сих пор не можем электронный кабинет зарегистрировать, пишет "невiдповiднiсть даних аттестату i сертифiкату, спробуйте пiзднiше", издевательство, на горячую линию дозвониться не реально, просто мрак
Илья
Для Оксана: Спробуйте о 3 годині ночі. В мене получилось) а проблема була схожа на вашу, тільки писало *Кабінет з таким номером сертифіката вже зареєстровано*
Коментувати
Олена
На електронну адресу надійшло повідомлення наступного змісту:"Шановний вступнику! Просимо перевірити відображення в особистому електронному кабінеті УСІХ поданих Вами заяв! Подані раніше заяви, що НЕ ВІДОБРАЖЕНІ в особистому електронному кабінеті, НЕОБХІДНО ПОДАТИ ПОВТОРНО до 18:00 год. 26.07.2017!". При спробі повторно зареєструвати заяви до Вашого ВНЗ з"являється повідомлення "Перевищено обмеження на чотири спеціальності на бюджет". Таке повідомлення з"являється при поданні заяв і на бюджет, і на контракт. Сервісний центр на електронне повідомлення відповіді не надав. Телефони гарячих ліній напевно згоріли від перегріву. Що робити далі невідомо.
Жанна
Звідки внз будуть знати моє імя та прізвище адже я ніде його не писала
Іван
Для Жанна: Помиляєтеся. Ви його вказували коли реєструвалися на ЗНО, окрім того воно відображено на вашому атестаті.
Коментувати
Тетяна
У зв’язку з перевантаженням системи не пройшов додаток до атестату , вже двічі відсилали його на пошту, але нічого не змінилося у статусі.
Микола
невідображає результат із зно (додаткова сесія) математика