Чи коректно працює ваш кабінет вступника?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо коректності роботи електронних кабінетів абітурієнтів

Чи коректно працює ваш кабінет вступника?

У Міністерстві освіти і науки визнали існування проблем, з якими стикаються цьогорічні вступники при поданні електронних заяв до вищих навчальних закладів. Зокрема, відомство вже оприлюднило відповіді на найпоширеніші запитання вступників, що стосуються подання заяв до українських вишів.

Освіта.ua
18.07.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дмитро
Інформація за Сертифікатом ЗНО не підтягується до кабінету вне другу добу! Увага! "Ваші дані оброблюються. Результати ЗНО будуть доступні через декілька хвилин. Очікуйте". Що очикувати? 10 липня?! Технічна підтримка на листи НЕ ВІДПОВІДАЄ!
Марта
Доброго дня, скажіть, будь ласка, коли буде оновлений статус заявок з "допущено до конкурсу"? І чи може бути таке, що воно таки не оновиться?
Лариса
Добрый день.Я не могу зарегистрировать е-кабинет, просит Аттестат с ЗНО, а у меня Атоестат, с ДПА, без ЗНО 2017г и Диплом колледжа Мол.Спец.2018г, подскажите, что делать?
Галина
Для Лариса: ви вступаєте на базі "молодшого спеціаліста" за вступними випробуваннями? Тоді подавайте документи в паперовому вигляді
Коментувати
дарина
Доброго дня, замість того щоб завантажити додоток до атестата завантажила сам атестат, і вже відправила першу заяву. Чи можливо це якось змінити.
Дарина
Доброго дня. Чи можна сьогодні видалити деякі заяви? Або вже пізно щось змінювати? Вибачте за дурні питання ( Просто дуже потрібно скоригувати пріоритети.
Катя
Для Дарина: На жаль, уже пізно.
Дарина
А якщо я можу пройти за 1 та 2 пріоритетами,але за 1 пріоритетом в мене нижчий рейтинг,тому можу залишитись без стипендії,а за 2 картина краща. Можу я скасувати 1 заяву сьогодні? Може мені написати на сайт ВНЗ або до приймальної комісії?
Дарина
Просто ця функція ще активна в особистому кабінеті.Чому не можна нею скористатися? Я ж ні на що не претендую, навпаки хочу звільнити для когось місце. Все одно абіт та іс конкурс ще оновлюється.
Коментувати
Тетяна
Доброго дня! При спробі зайти на сайт пише "ВИНИКЛА ПОМИЛКА"... А також відсутні всі дані про відправлені заяви і т.д. Чому так відбувається? Що робити?
Іван
Для Тетяна: Тому що система перебуває в тестовій експлуатації. Коли полагодять - усе запрацює. Там всеодно зараз немає чого дивитися. Найцікавіше буде 1 серпня, якщо абітурієнти не покладуть сайт.
Катя
Менше туди дивіться, що ви хочете там побачити зараз?
Коментувати
Иван
Здравствуйте! Вчера пропала вся информация из электронного кабинета. Пишет "помилка". Что делать???
Николай
Всё пропало к 25-ому числу, все заявления что были поданы и вся информация электронного кабинета. К тому же ещё и сайт накрылся, ничего не могу сделать. И что теперь делать? Отсрочки на прием не сделают?? Так как у меня осталось только одно заявление в Днепре, а в моём не подхожу по предметам которые выбрал...
Джуга
Статус заявки - Зареєстровано в ЄДЕБО, не міняється. Заявка в НУ ЛП. Два телефони приймальної комісії не працюють: (032)2582537, 2582265. Дивина, чи не правда?
Вікторія Кочубей
Доброго ранку! При створенні електронного кабінету система не давала змоги поставити бал додатка с десятими, пому поставили округлене занчення. Зараз звонять з університетів і кажуть, що неправильна інформація і потрібно виправити через перший університет, який взяв на обробку нашу заяву. У приймальній комісії кажуть, що потрібне особиста присутність. За 2 дні до закінчення прийому документів, якщо ми не встигаємо доїхати з іншої частини країни, що нам робити?
Яна
Для Вікторія Кочубей: они гонят. Нам аналогичную ошибку вуз исправил без проблем дистанционно. Общались по мейлу, прислали им скан оценок аттестата. Любой вуз может сказать, какой обработал заяву первым и назвать имя оператора. Дальше уже непосредственно к этому человеку (он вообще-то должен был сверить цифру со сканом).
Коментувати
Джуга
Привіт. Падала 2і заявки: в суботу 22.07 та неділю 23.07. В понеділок незмінний статус Зареєстровано в ЄДЕБО. Приймальні комісії ВНЗ в ці дні не працюють?
Петро
Для Джуга: Ви думаєте, у приймальних комісіях працюють роботи, цілодобово й без вихідних?
Джуга
О, статус в КПІ змінився. Там, очевидно, роботи працюють. А у Львівську політехніку - статус незмінний станом на 14.00 24.07: Зареєстровано в ЄДЕБО. Там люди, так пане Петре?
Коментувати
Елизавета
Коли буде надана рекомендацiя на зарахування на контракт? В яких числах? Чи можна привезти оригiнали документiв ранiше(з 1серпня)?
Друзілла Галицька
Для Елизавета: ні неможна
Коментувати
Саша
Я не могу понять что за идиотизм ,зарегистрировалась в 9 учебных заведениях уже давно,одна половина написала "допущено до конкурсу" другая "зареєстровано у навчальному закладі",захожу на сайт буквально минут 20 назад ,чтоб проверить может что-то изменилось и нет ни одного заявления при том ,что все заявления были поданы в правильной форме и с полной информацией ,сегодня 22.07,что делать ?Опять подавать заявления в ВУЗы ,что с этим сайтом не так ?А если бы к примеру все полетело бы 26.07 .Начните уже что-то с этим делать ,а то такое впечатление что пытаются сорвать поступление !
Альона
Для Саша: і в мене теж, потрібно заново подавати?чи що?чи чекати,?
Анна
А у меня восемь из девяти имеют статус "Допущено к конкурсу", а девятая все еще "Зарегистрирована в ВУЗе" (при чем эта заявка в приоритетом 1). Звонила в приемную комиссию, сказали не беспокоиться. НО!!! как раз в этом ВУЗе система неправильно посчитала конкурсный балл, вместо 187,21 было 183,35. Это как бы 3,86 балла???!!!
Коментувати
Тетьяна
Скажіть будь-ласка, система взагалі працює чи ні ?! Вже тиждень не можемо заєреструватися в електронному кабінеті ! Після того, як вводжу середній бал атестату пише : Неможливо зареєструвати Особистий електронний кабінет вступника у зв,язку з невідповідністю персональних данних атестата та сертифіката ЗНО. Спробуйте зареєструватися пізніше.....!? Їздили до вузу, пробували там зареєструватися, але і там не вдалося! Сказали, пробувати ще, не виходить.......????? Що це за жах, що робити ???? А сьогодні пише туж відповідь, і радить звернутися до навчального закладу щоб подати заяву в паперовому вигляді !!!!
Іван
Для Тетьяна: Система працює. Якщо не вдається зареєструватися - поїдьте до вузу та подайте документи папервов. Вуз вас сам внесе до ЄДЕБО незважаючи на помилки. Можливо ви були у вузі ще тоді, коли МОН не дозволяв приймати паперові заяви. Зараз же саме для вашого випадку МОН дозволив вишам приймати цю категорію абітурієнтів паперово.
Коментувати
Світлана
Який статус повинен бути після "Допущено до конкурсу"?
Іван
Для Світлана: Рекомендовано. У серпні.
Коментувати
Елизавета
В кабинет заходит, а заявки не подают? Вы можете хоть что-то нормально сделать? Куда можно обратится??
Ян
НЕДЕЛЮ НАЗАД СОЗДАЛ КАБИНЕТ.НЕВОЗМОЖНО ПОДАТЬ ЗАЯВУ.ЧТО ДЕЛАТЬ?
Вступ 2017Галина
Чому на протязі трьох днів не змінюється статус заяви із "Зареєстровано в ЄДЕБО" на "Зареєстровано у ВНЗ". Чи щось потрібно виправити? Час іде!
Іван
Для Вступ 2017Галина: Можливо у вас завантажена неправдива довідка про сілььский коефіцієнт. Можливо до вашої заяви ще просто не дійшла черга.
Коментувати
Вступ 2017Галина
Зареєстрували заяву 18.07 о 08.00 год ранку. Станом на 20.07 статус заяви "Зареєстровано в ЄДЕБО". Чи є ще ймовірність , що статус задачі зміниться? Чи потрібно скасовувати?
Іван
Для Вступ 2017Галина: Звісно зміниться.
Коментувати
Абітурієнт
Ніяких проблем не виникало ні при реєстрації кабінету, ні при поданні заяв. Все працює прекрасно. Просто в деяких абітурієнтів руки не з того місця.
Катя
Для Абітурієнт: Головне, щоб не виникло проблем на етапі "рекомендовано до зарахування". Почекайте радіти.
Коментувати