Чи вдалось вам зареєструвати кабінет вступника?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо реєстрації електронних кабінетів абітурієнтів

Чи вдалось вам зареєструвати кабінет вступника?

12 липня розпочався прийом заяв від абітурієнтів, які вступатимуть до вишів на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання.

Відповідно до Умов прийому на навчання подання заяв до вишів, за виключенням деяких категорій абітурієнтів, здійснюється виключно в електронній формі. 

Освіта.ua
12.07.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Христина
Що робити якщо не вдалося вчасно активувати кабінет? Прийшло посилання але я не активувала, і тепер мені пише що зійшов час відведенний на активування.
Ірина
Така сама проблема, вже 2 дні заяв нема і нічого не міняється(
Ярослав
"Подані заяви відсутні" по новой подавать что ли?
Стас
Для Ярослав: Сьогодні вже ніби все добре. Вчора ввечері була та ж сама проблема.
Коментувати
Бодька
"Подані заяви відсутні"! Що це за байда така? Перевіряв 21.07 все було ОК (подавав 13 заяв). Це нормально?
Саша
Для Бодька: як це 13? можна ж тільки 9
Коментувати
Лерусичка Смишко
Зашла в личный кабинет , а там в поданных заявках "Подані заяви відсутні"! Вечером 21 июля проверяла, все было в порядке.Что происходит?
Александр
Зашел в личный кабинет , а там в поданных заявках "Подані заяви відсутні"! Вечером 21 июля проверял, все было в порядке.Что происходит? Вернется ли информация?
Анет
Що робити, якщо "Подані заяви відсутні"? Чому так сталося, все ж було добре.
Влад
В понеділокквже був на моїй сторінціз реультатів ЗНО результат екзамену з хімії, що я здав на додатковій сесії, поте вжепротягом 3 діб на зареєстрованій сторінці вступника не відображається цей результат.Мої звернення ні до чого не призводять. Казмірчук
Злий Абітурієнт
Чому я неможу подати заявку?? Подала 9, 5 них анулювались, подала знову, але лише 8, а дев"яту подати не можу!!!! Що робити? В когтакароблема??? Сил уже немає до цієї системи, ще й батьки нагнітають!!! Невже не можна цю систему привести до порядку хоча б на цих 2 тижні, доки подаються заявки?
Анастасія
Статус заявок не змінився з "зареєстровано в єдиній базі", хоча подані вони ще днів п*ять назад. Що робити? Заяви анулювались?
Злий Абітурієнт
Для Анастасія: у мене 4 зареєстровані в навчальному закладі, 4 у єдиній базі.... та ж сама проблема...
Коментувати
Наталія
Добрий день! Вчора в мене була анульована подана мною заява, в результаті у вкладці "Дані вступника" з’явився надпис "Просимо перевірити відображення в особистому електронному кабінеті". Замінити фотографію неможливо. І тепер я не знаю що робити. Можливо, хтось стикався з такою проблемою?
Таня
Для Наталія: У меня такая же проблема,не знаю что делать
Коментувати
Андрій
Скажіть, будь ласка, чи подавав хтось заяви в ДЕТУТ у паперовому варіанті?
Ольга
При реєстрації пише, що такий логін вже існує, при спробі увійти чи "забули пароль", що такого користувача немає. На пошті листів про підтвердження немає. Всі телефони не відповідають, на лист також відповіді немає. Як реєструватися?
Олег Грица
Для Ольга: несіть доки у вуз. http://ukrainians.today/dlya-abituriyentiv-povidomyly-vazhlyvu-novynu-shhodo-podachi-dokumentiv/
Коментувати
Тетяна
В деяких обговореннях казали, що не перевівся сер.бал атестату в 100-200. Я так і не зрозуміла, вказувати по 12-бальній системі, як написано в атестаті, чи самому переводити в 100-200???
Ото ж бо
Для Тетяна: вказувати так як в атастаті, система сама переводить в 200- у сист.
Коментувати
С
"Трапилась невідома помилка, некоректна відповідь сервера" У когось є така проблема? Здається, до кінця цієї вступної кампанії я посивію.
Катя
Для С: В усіх
Фужер
Здохло все знову. До кінця подання заяв залишалось вісім днів. Ні вступу.інфо, ні нормальної роботи кабінету. Студентське життя вітає складнощами.
С
Все. Полагодили. Чекаємо наступної)))
Коментувати
Ілія
на пошту ніякого коду не приходило,і пише при реєстрації,що користувач не активований,а при новій реєстрації,що такі дані атестату чи логіна вже існують.Люди,я вас дуже прошу,допоможіть.ДОПОМОЖІТЬ!
Катя
Для Ілія: Чекайте добу або більше, потім реєструйтесь наново, gmail або ukr net.
Ото ж бо
Для Ілія: якщо вступаєте без творчих конкурсів, то краще ( для ваших нервів) реєструйтесь після числа 20-23 липня. Минулого року система без помилок працювала лише останні 2 дні. Ми реєстрували мин.року кабінет хвилин 4 і заяви хвилин 15. Скринька ваша має бути не російською. Ми реєстрували на @і.ua. Удачі!
марія
і у нас така ж проблема, що робити? Допоможіть люди!!!
Коментувати
SQL-Server
Основная база до сих пор недоступна, на выходных никто ничего не делал. Сегодня обновили версию кабинета, но база так и не примонтировалась. Ждем 26го?
Злий Абітурієнт
По-моємі, дорогі абітурієнти, нікому ми не потрібні!!! Я звичайно все розумію - це техніка і таке інше, але ж, можливо, від тієї неподаної заявки залежить наше майбутнє!!! Невже так важко хоч щосьв Україні зробити до пуття? А після всього цього, ще жалітись, що молодь виїжджає за кордон!!! Накипіло....
Ілія
помики на англійській мові,що робити,як зереєструватись?
ІРА
*Подані заяви відсутні* Вони анулювались? Потрібно знову подавати? Чи це просто знову лажає сайт,і скоро все виправиться і заяви з’являться?
Яра
Для ІРА: подавати повторно.
Коментувати