Чи підтримуєте ви скасування порогу для медичних спеціальностей?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо порогу для вступу на медичні спеціальності

Чи підтримуєте ви скасування порогу для медичних спеціальностей?

Народні депутати від БПП домоглись скасування встановленого МОН і МОЗ підвищеного прохідного бала для вступу на спеціальності «Стоматологія», «Медицина», «Фармація, промислова фармація» та «Педіатрія» на рівні мінімального значення 150 балів з кожного предмета. Рішення про скасування підвищеного бала вони обгрунтовують необхідністю дати шанс на вступ до медичних вишів абітурієнтам, які мають нижчі бали зовнішнього оцінювання.

Освіта.ua
25.06.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
я в шоке
мало того что порог 100 балов,так еще и в медицину с зно по истории!!!! до чего вы еще додумаетесь?! теперь эти квазиврачи будут нам рассказывать разные истории вместо терапии??????
vlad
Для я в шоке: Я погоджуюсь, що для медичного ВНЗ бал повинен бути не менше 150. А ось, що стосується ЗНО з історії, то 4 ВНЗ пішли назустріч абітурієнтам, щоб вони складати не 4 ЗНО, а 3 (хімія/історія на вибір). До речі, це престижні ВНЗ (Вінницький, Чернівецький), які випускають чудових спеціалістів. Для майбутнього лікаря найважливішим предметом є біологія, а хімія, історія чи фізика (яку деякі ВНЗ ставлять на вибір) є другорядними предметами.
я в шоке
всі процеси в нашому організмі проходять по законам фізики і хімії і їх треба знати добре. і не треба йти на зустріч при виборі такої важливої професії,бо то є наші життя! а вінниця,чернівці і решта ще пошкодують, що погодилися на таке...
Коментувати
Влад, в Ваших словах
ДВУСМЫСЛИЕ. Конкретное двусмыслие? Я считаю (не числа),что следовало бы определиться - то ли Вы ЗА отмену порогового балла в медвыши, то ли - против
Влад
Цікаво,а скільки активних критиків відміни порогового балу перетнуть межу склавне склав? Чомусь здається,що дуже мало складуть, зазвичай такі люди мають нестійку психіку, і більшість не має уявлення про суть даного питання. Таким чином створюють хаос і паніку. Виховання деяких індивідів бажає кращого, нормальні люди не будуть вживати публічно інших "тупаками" і т.д.. ПЕРШ НІЖ КРИТИКУВАТИ ПОВАРІТЬСЯ В ТОМУ САМОМУ КОТЛІ!!!
Ольга
У жодному разі НІ!!! Дурням не місце у ВНЗ, тим більше медичного профілю. Диплом бакалавра або магістра повинен бути досягненням у житті, а не придбаним папірцем. Якщо дитина - дурень, то вона дурень.
999dice.com
Для Ольга: Якщо ви вважаєте,що ЗНО показує рівень знань та чи дитина дурень то ви сильно помиляєтесь і такаю перш за все є ви!
Єва Волнянська
повна дурня , цe усe казки, що ”зно нe визначає рівeнь інтeлeкту”. Визначає і щe й як. Якщо дитина нe вивчила за 11 років eлeмeнтарну шкільну програму про який високий інтeлeкт можe йти мова?З такими байками можe взагалі зно скасувати? І оцінки взагалі? Якщо вони всe одно нічого нe вирішують. Якщо Ви або Ваша дитина склали зно нижчe 150 балів, то нe тіштe сeбe тим,що цe ”чeрeз хвилювання”. Чeрeз нeрви можна втратити 5 балів, а нe 50+. Якщо ви дурнe, то так воно і є. Комусь дано вчитися і думати ,а комусь на касі сидіти. І от я нe хочу у таких лікуватися. Опустили профeсію мeдика нижчe плінтуса. За кордоном вивчитися на мeдика цe мeгапрeстижно і дорого, а в нас на мeдика йдуть зі 139 балами. Набирають тупо всіх, кому нe лінь. Брeд. Щоб ви у таких мeдиків лікувалися. А я за прийняття порогу хоча б 150+ а можна і більшe навіть.
Коментувати
Голосzнарода
Готуйтесь люди, вас будуть лікувати одні ту па ки
Влад
Для Голосzнарода: чомусь раніше Вас це не турбувало, а актуально стало тільки цього року.
аноним
А нас вже давно лікують тупаки.
мама
у нас їх цілі династії...як у генералів є свої діти так і у лікарів....так що все зроблено для того щоб їм нічого не заважало
Коментувати
Мама абитуриента
На горячей линии минздрава ответили,что норма 150 не отменяется,а на горячей линии мин. образования,что будет отмена - ждите приказ.У кого правда*Через неделю нужно подавать документы.
наталя
Говорять, що скасували рівень прохідного бала, але вузи мають право встановлювати свій поріг. І вони не зменшили прохідні бали. Я вважаю, що це несправедливо.
Лола
Для наталя: Вузи мають повне право встановлювати свій прохідний бал. Це записано в умовах вступу. Чому неуки лізуть у виші?
Коментувати
Абітурієнт-2017
Пора скасувати. Бо знущаються над людьми. Невже нелюдяність моз не може зрозуміти, що воно порушує права абітурієнтів.
Рене
В опитуванні чітки розставлені всі крапки на і! Так що не потрібно маніпулювати цим питанням і скасовувати поріг балів на поступлення!
Лола
Для Рене Прочитайте уважно питання опитування. Більшість НЕ ПІДТРИМУЄ рішення про скасування порогу для медичних спеціальностей! Що є вірним!
vlad
Він це й сказав. Ви просто не так зрозуміли.
Коментувати
Alya Kirichenko
во время вступительной компании и сдачи Зно невозможно менять порог и сразу по трём предметам. У абитуриентов уже нет возможности выбрать другой предмет. Например , как сделали Историю Украины = Химии, это как? Как можно приравнять знания по химии и истории для студента -медика?
Оля
Для Alya Kirichenko: Історія до уваги в медінститут не береться, тільки бали за ЗНО з укр.мови і літ., біології, хімії.
Юля
Для Оля: вы с какой планеты?
Оля
Прочитайте умови вступу!!!
Коментувати
Иван Семенович
Думаю, 150 баллов для медиков это справедливо, если не хотите чтобы Вас лечили на троечку!
Вадим
Ниже 150 баллов - медицинское училище, хорошая база, не школа. После чего в институт!
Инна
Если нет 150 баллов по биологии, учебу в медицинском ВУЗе не потянешь!
Вчитель
Чому ми боїмося кардинальних змін? Залишіть цього року 150 і ви побачите наскільки більше наші учні почнуть працювати в школі. Держава зекономить на сертифікації вчителів, бо кожен батько зрозуміє, що його улюбене чадо ніхто не підготує за 1 рік до ЗНО. А з наступного року підніміть прохідний у всіх вузах і відпаде потреба реформи в середній освіті, бо до того часу, поки не буде мотивації в дітей, жодна реформа не допоможе!!! 100 балів і ти студент!!!
Anya
Ми хочемо компетентних лікарів?Професіоналів своєї справи? То я за поріг - і не менше 175- 180 балів!. Справжні лікарі- люди розумні, свідомі, надійні.
9q
Для Anya: А як на щот 200?
Alya Kirichenko
Для Аnya:если абитуриент сдал химия 190, биология 188,укр мова 149 он не имеет права поступить в медвуз, тогда как абитуриент сдавший биология 150, укр мова 150 История Украины 150 по Новым правилам поступает в медвуз !! Это что справедливость ? Вас будет лечить студент историк???
ой
Для Alya Kirichenko: пришлите номер сертификата и пин-код. А мы удостоверимся, что такое случается.
Коментувати
Надія
Якщо учень у школі не зміг вивчити хімією та біологію на достатній рівень, то як він буде вчити мікробіологію чи біохімію у медичному виші? Нехай БПП не смішить народ. Якщо дитина не має здібностей до природничих дисциплін, то потрібно вибирати інший вуз . "Лобанових" уже достатньо. Якщо ми хочемо мати належну медицину, то підтримаймо всі пані Супрун.
Лариса
Для Надія: а вы видели задания на зно по химии и биологии? Этот материал не входит в школьную программу. Мой сын поздавал только потому, что занимался год с репетиторами, поверте не у всех родителей есть такая возмоность- оплатить этих репетиторов! А учить всех премудростей по медецине будут в вузе. Я за то, чтобы отменили 150 баллов по всем предметам, раньше был только профильный предмет 140 баллов, пусть биология и будет 140, а все остальные от 100, думаю это будет справедливо. Я сама преподаватель, поверьте, отчисляют даже после первой сессии, так, что закончат вуз реальные специалисты. А те, кто придумал этот порог в 150 баллов по всем педметам, их дети не здают зно и они сами не переживают то, что переживаем мы, родители, за наши детей. Отмените этот бред! Не настраивайте против себя простой народ Украины!!!
Юля
Для Лариса: Як можуть відраховувати за неуспішність, як наші студенти "прив’язані" до викладачів, нема студентів нема навантаження для викладачів, тому і "тягнуть" усіх: і медиків, і педагогів, і інженерів.... А потім ліцензію треба отримувати для роботи. Так що це за вища освіта?
Anna
Для Лариса: ага, денег на репетитора нет, а на контакт в меде есть. С баллами 150- бюджет не светит. А народ Украины хочет чтобы в вузы брали 100% выпускников, а потом народ Украины жалуется что не может найти себе работу со своей специальностью экономиста, что неудевительно т.к. их раз в 10 больше чем нужно этой стране.
Коментувати
Or
Скажіть будь—ласка, чи скасували прохідний бал на мeдичні спeціальності?
Юля
Дуже цікаво, а де навчаються діти Ольги Богомолець? З нашими трійочниками чи за кордоном, як і всіх депутатів, які голосують за зняття 150 прохідних ? А ще варто зобов’язати наших обранців, щоб вони лікувались у тих тих лікарів, які працюють в клініках на їх виборчому округу, а не в елітних закордонних, тоді й справді будуть зміни, а так лише пусті балачки, дешевий рейтинг на виборах.
Юля
Для Юля: дочь Богомолец учиться в Чехии в меде, 200 тысяч грн. в год для неё не деньги.
Юля
Для Юля: ошиблась. Не в Чехии, а в Венгрии. Университет Земельвейса.
Anna
Для Юля: туда явно с такими познаниями в биологии/химии которые соответствуют 100 баллам не берут
Коментувати
ольга
БОЛЬШОЕ СПАСИБО ОЛЬГЕ БОГОМОЛЕЦ!Зачем мне укр.лит-ра чтобы стать хорощим гинекологом?
ольга
я согласна!!!!!Я бы все ЗНО отменила.Подымите зар.плату преподавателям(каждый будет бояться потерять свое место) чтобы они не брали деньги за екзамены и зачети. тогда и у нас будут специалисты!
Студент
Для ольга: Зарплату підняли прокурорам, суддям, поліції, депутатам, міністрам, а віз і нині там: корупція усюди. ЗНО після 9 класу, 11, після кожного курсу вузу, тоді батьки ( в першу чергу), вчителі, викладачі розумітимуть рівень відповідальності за випускника, а випускник зрозуміє, що або я навчаюсь і здобуваю вищу освіту, або я іду працювати. Усі добре знають, як навчаються трійочники, приклад тому ЛДУ ім. Франка, боротьба з корупцією на філфаці. Хвала студентам, що не побоялися заговорити вголос, а про меди всі мовчать!!!!
Татьяна Власова
ЗНО після кожного класу і року навчання у виші це гарна ідея, але де держава візьме стільки грошей???
Коментувати