Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Діана
Ви б його ще під час здачі документів ввели. Якщо дитина може - вона вивче. Я закінчила сільську школу, вчителя історії не було, але біологія - відмінно, так що, не вчитись?
Проходила мимо
Для Діана: Тільки що ради цікавості за 22 хвилини пройшла цьогорічний тест з історії України, мені видало, що набрала 157 балів. Це при тому, що історію України ніколи не вивчала, бо школу закінчила при Союзі, про деякі питання взагалі не чула. Якось так. І мені зовсім незрозуміло, як можна набрати мало балів, ВИВЧАЮЧИ предмет
Катерина
Диана, это раньше мы учились в библиотеках и полагались на знания учителя. А сейчас в интернете уйма информации. Бери и учись. А если лень или природа не дала ума, то уж что скажешь
Оксана
Для Проходила мимо: ЗНО можно плохо здать, а учиться на отлично. Так что это ЗНО до десятой лампочки.
Коментувати
Тетяно, Ваш сын
НЕ способен к обучению?Мальчик - выпускник, а Вы о стрессе? А как он людей оперировать будет? Либо Вы вообще не представляете этой работы, либо будущие деньги Вам глаза затмили. А если убъёт по недоученности, кого-нибудь? Если мальчик не удосужился язык на нормальный уровень выучить, неужели он способен будет ВЫЗУБРИТЬ все кости организма(на память атлас человека),все названия применяемых лекарств, все симптомы основных встречаемых болезней? Вы в своём уме, когда пхаете мальчика ))) в мед?
Диана
Реформы нужно делать на уровне обучения в школах ,в высших учебных заведениях ,в медучреждениях , а не за счет принятия непонятных и спонтанных решений в виде всяких порогов при поступлении, вот тогда будут результаты.
Іван
Брєд, сам склав ЗНО не дуже добре крім біології (190) зараз же навчаюсь майже на відмінно.
Тетяна
Я проти таких змін. Мій син хоче вступати до медичного університету, але про цей прохідний бал потрібно було говорити у грудні 2016 року, коли ВНЗ затверджували правила прийому, а не під час вступної кампанії. Син визначився зі спеціальністю декілька років тому і мріє бути лікарем. Я не впевнена, що він отримає 150 балів з української мови. І навіщо з цього предмету для медиків такий високий бал. Я погоджуюсь з коментарями, що підвищувати бали потрібно для всіх. Навіщо нам неграмотні юристи, економісти, інженери, керівники? Чому якісь бали руйнують мрію дитини. Невже оцінювання балами важливіше призвання. Хто вирішив, що вищий прохідний бал забезпечить якість. Якісно навчати потрібно у самому медичному ВНЗ. Реформи потрібно робити в школі, щоб в 11 класі було не 20 предметів, а 10 основних. Дайте можливість готуватись краще до ЗНО. Для дитини буде дуже великий стрес, я в розпачі вже і не знаю, що робити після оголошення результатів ЗНО. Будь ласка, не руйнуйте мрію!!!!!!
Anna
Для Тетяна: тот обьем информации который нужно выучить к ЗНО по укр мове просто ничтожен по сравнению с той же анатомией в меде. Если ваш сын не способен учиться, в меде ему делать нечего и врача из него не выйдет. Если он так мечтал стать врачом нужно было учиться.
Тетяна
Для Anna: Не мій син не здатний вчитись, а його навчає вчитель української мови, який є студентом заочної форми навчання педагогічного університету. Про який рівень можна говорити. Нехай Лілія Гриневич перевірить, рівень вчителів у школах (мабуть вони вступали до ВНЗ з 100 балами). Українську мову повинен викладати вчитель вищої категорії, а не студент (майбутній вчитель). Чому я повинна наймати репетиторів, шукати підготовчі курси або щось інше вигадувати, якщо дитину не можуть забезпечити якісними знаннями в школі. Навіщо такі школи? Урок хімії 1 раз на тиждень. Зробіть рефоорми у 10 та 11 класах.
Антон
Для Тетяна: Я з вами повністю згоден.В цьому році я абітурієнт і так само як ваш син я вважав ,що буду акцентувати увагу на хімії і біології хоч і ходив до репититора по укр.мові ну десь 2 рази у місяць бо моя вчителька у школі хоч і має стаж роботи 20 рокв неможе донести дітям ту необхідну інформацію,яка так потрібна.По моїм підрахункам по зно укр.мові маю 137 балі я завжди знав,що на контрактну форму навчання мене заберуть з руками і ногами....Все, що мені зосталось надіятись на те ,що в даний час контрактна форма навчання дуже дорога і буде недобір
Коментувати
Anna
Повышать проходные надо и не только в мед, но в мед в первую очередь. Также как и в пед кстати. Ибо эти профессии невероятно ответственные. И проходные должны быть не меньше 160 на ВСЕ специальности.
Катерина
Для Anna: а в пед идут если плохо сдали зно и никуда больше не могут поступить
Бистрицький Іван
Не наглійте. По правилам 100- не треба їх порушувати. Це порушення правил приймоу до ВНЗ.
Юрій Яяяяяяяяяя
Для Бистрицький Іван: Уважно читайте правила вступу. Виш може самостійно встановлювати мінімальний прохідний бал, тому жодних порушень немає
Коментувати
Ольга
Лікар має бути грамотний. Тупі хай обирають робітничі професії. А прохідний бал - не нижчий як 175 в медицину
Ольга
Що за країна?!!!!! Вже почалась вступна кампанія, а вони раптом вирішили внести зміни. Або вносьте зміни всім, або не чіпайте і медиків в цьому році.
Катерина
Для Ольга: а что изменилось ? То что всем надоело бояться пойти к врачу неучу. Или , если бы объявили раньше о пороге, то выучили бы лучше ?!
Svetlana
Оля, я с вами согласна. Об изменениях условий поступления надо предупреждать ак минимум а год до ЗНО. У нас ребята годтовили один предмет и резко предмен был изменён. Разве это нормально? Безусловно каждый за то, чтобы нас лечили и учили профессионалы своего дела. Но чтобы такое произошло, надо поднимать престиж данных профессий, улучшать условия обучения и лечения. Чтобы одарённые люди были заинтересованы реализовываться в данной отрасли, а не размениваться на более денежные и "престижные" профессии, которые не всегда приносят им по жизни морального удовлетворения, не способствуют их самореализации.
Коментувати
Евгенія
Різні зміни та визначення мінімального прохідного балу потрібно було робити у січні 2017 року,та коли буде 100%відпрацьована система ЗНО,коли тести будуть 100%відповідати шкільні програмі та не будуть містити помилки та суперечливі відповіді. Як на мене цей пороговий бал,це порушення прав дітей!!!! Якщо так,то потрібно ввести цей пороговий бал для всіх вищих закладів,а не тільки для медичного. Щоб таке ввести діти повинні були це знати до того як,почали здавати документи на здачу того чи іншого предмету! У багатьох дітей можуть забрати шанс на навчання. Да моя дитина ще навчається!!! Всі зміни потрібно робити вчасно!!!!
Наталія
Так і потрібно . Лікар- це дуже відповідальна професія . Я вважаю навіть , що і до 160 можна було б підняти по профільним.
Студент
Прохідний бал підвищувати тільки на бюджет, а не на контрактну форму навчання
AveM
Правильно, бо йдуть у мед хто попало, а потім лікарів у країні немає
Гелена
Для AveM: в Мед только лучшие, а в учителя дыбилы? Речь не об этом, а в изменении правил во время вступительной компании!
Коментувати
ВЗП
Необхідно виходити на мітинг, щоб це рішення відмінили. Воно не об’єктивне.
Medecine Mr Freeman
Чому з кожного предмета, наприклад з математики 140 було б добре навіщо, а біологію і хімію можна б було і до 160
Масим
Ні, це недопустимо!, чому іменно для медичних університетів, а юристів кваліфікованих тоже потрібно, тоді підвищуйте і там прохідний!
GGG
Нормально? Спочатку обіцяли 100 прохідний , студенти вже були готові до цього, а тут, коли вже здали тести, починають змінювати вимоги. Це не по правилам. Ви мали це сказати абітурієнтам у вересні 2016 року, а не 1 червня, коли абітурієнти вже здали кілька тестів.
Світлана
Для GGG: То ви хочете отримати сто з біолоії і хімії, а потім з таким талантом і багажем знань йти на хірурга? Вибачте, але таких хірургів у нас і без вас вистачає.
Student.
Для Світлана: да к тому времени,как он выучится и станет им 10 лет пройдёт,не больше! Ему и половины не понадобится тех знаний что на зно по биологии химии,про Укр. Вообще молчу. А если действительно тупой,то до 6 курса в мёде он просто не дойдёт,либо сам бросит так как сложно.
Коментувати
МММ
По-моєму питання не коректне. Як для медичних ВУЗів то потрібно підвищувати, а для інших можна брати і неуків. Так не чесно. Прохідний бал потрібно підвищувати для всіх. Можливо не на всі спеціальності однаково, але підвищувати потрібно.
Мирослава
І не тільки до медичних. Претенденти на отримання аищої освіти повинні показати здатність вчитися
Світлана
Потрібно, звичайно, але 150 - це дуже мало (хіба мова нормально). Абітурієнтів дуже багато, конкуренція висока, для медичного ВУЗу та з біології аби не менше 170.