Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
Якщо, не зважаючи на заборону і попередження, все одно знаходяться окремі учасники ЗНО, що намагаються пронести гаджети, то обшукувати не просто варто, а необхідно. Інакше само ЗНО, як незалежне оцінювання знань втратить будь-який сенс. І весь галас стосовно того, що це і порушення прав, і неетично, і ще всяке таке різне, то від лукавого. Це тільки спроба або дискредитувати само ЗНО, або намагання створити пільгові умови для його складання, без особливого контролю. Всі ті, хто йшов чесно складати тести підтримують такі перевірки, бо не хочуть нечесної конкуренції.
Слушатель
Для Тетяна: Правильно, Татьяна! Честный человек должен сам попросить, чтобы его обыскали все желающие, включая проктолога!
Коментувати
Галина
Інструктори відповідають за те, щоб не можна було списати. Списати неможливо! Навіщо ці перевірки принизливі?
Іван
Варто,ще й як варто! Для наших людей,закон до лампочки.Як їх не обшукуютьа вони вперто списують! А пані Лутковска добуває свій строк і просто нервує...
Vlad
А пані Лутковська не подумала про те, що ті хто списує, порушує права інших учасників ЗНО. Усі мають рівнв права і обов`язки. І нічого захищати нечесних. Бажаєш вчитися в університеті - вчись у школі.
Денис
Для Vlad: а те,кто списывал с бумажных шпоргалок и по 10 раз выходил в туалет за ответами,не нарушали права других участников ЗНО?
Olha Mikhtieieva
До вашого відома, коли учасник ЗНО виходить з аудиторії, де проходить тестування, це фіксується у протоколі час, коли вийшов, і час, коли повернувся. З власного досвіду кажу, ні один абітурієнт не виходить з аудиторії більше одного разу за час тестування. І ще: туалети теж періодично перевіряють на наявність шпаргалок і вилучають їх, якщо знахлдять
Інна
Для Olha Mikhtieieva: у мене в аудиторії на мові дівчина виходила 5 раз. ніхто з інструкторів нічо не казав, просто записували час в протокол
Коментувати
123456
Инструктора не имеют право расхаживать по классу и заглядывать под парты, поэтому лучший способ предотвратить списывание - милиционер с металлоискателем. Использование гаджета - более дерзкая наглость, чем шпаргалка, написанная от руки.
Valery Hrytsyshynn
А що робити іншим учням, котрі бачать , що інструктори не реагують на списування з телефону!???? Факт повідомлено з одного з львівських закладів......
Інструктор
Для Valery Hrytsyshynn: А ви в це вірите? Написати можна що завгодно. Як інструктори можуть не реагувати, коли в аудиторії 15 учнів, які не знають один одного і будь-хто з них після закінчення ЗНО може написати скаргу. Повірте, інструктору це просто так не минеться. Кому хочеться відповідати ?
Коментувати
Skeleton
При мне одного парня выпроводили из-за флешки. ФЛЕШКИ, КАРЛ!
Anna
Для Skeleton: и из-за наушников выводят. Вначале всем говорят что ничего не должно быть с собой кроме ручки и водички. Неужели так сложно ВСЕ спрятать в сумку?
Руслан
А для кого кажуть, що нічого в кишенях мати не можна? Для Карла? Скелетончику, не мемасиками й байками займайся, а слухай, що кажуть інструктори.
Skeleton
Для Anna: ну наушники еще ладно, можно еще себе что-то представить. Но что не так с флешкой? Как она может помочь списать?
Коментувати
надія
Не варто. Шпаргалки учасникам ЗНО ( за яких звісно заплатили) передають через інструкторів ЗНО. У Дніпродзержинському ( Дніпровському) технічному університеті учасники ЗНО передають завдання через вікна в туалетних кімнатах доцентам кафедри вищої математики Давидчику О.М., Волосовій Н.М., асистенту Тонконогу Є.А. або через тих же інструкторів. Потім шпаргалки доценти передають через чергових або інструкторів ЗНО.
Інструктор
Для надія А ви хоч знаєте, що жоден інструктор під час ЗНО не має права виходити з аудиторії і ніхто до початку ЗНО не знає, в якій аудиторії він буде працювати і з ким. Може це вам особисто ці люди передавали якось шпаргалки? Поділіться досвідом, як це можна зробити?
Тетяна
Цікаво, як інструктор може щось передати, якщо він навіть по класу рухатися не може. Можна лише встати на місці і знову сісти, не зробивши ні кроку. Так ось дорвуться такі умники, як Надія, до Інету і починають писати казна що, аби тільки показати, як все погано, та не справедливо. А ті, хто не в курсі всієї процедури, легко можуть повірити. так і народжуються міфи про продажність ЗНО.
Skeleton
Для Тетяна: ни разу не видел, чтобы инструкторы находились только на одном месте. Они всегда двигаются по классу/аудитории. Один из двоих, по крайней мере.
Коментувати
олена
Варто,с овість не кожен має.Хтось вчив,а хтось гуляв,але списав.Хто знає,тому не страшні металошукачі.Страшіше неправди й нечсності,несправедливості ,за невеликим винятком,немає нічого .І" діточки" вже своїх діточок можуть мати, А ми все плачемо,що маленькі...Хай вчать,тоді нічого боятись.
Абитуриент
Следить надо, обыскивать - это перебор. Не надо доводить до маразма. Процент хитрецов, которые спишут - невелик, на самом деле. Двух инструкторов вполне достаточно, чтобы проследить. И потом, все вопросы предугадать невозможно. Не каждая шпаргалка выручит, а гаджетов воспользоваться вообще нереально. Большинство не сумеет.
Ученик
Нужно очень качественно обыскивать перед ЗНО, ибо не только с телефона можно списать, ШПАРГАЛКИ НА БУМАГЕ МЕТОЛЛОИСКАТЕЛЬ НЕ ОБНАРУЖИТ!!! Моя одноклассница благополучно списала ЗНО 2017 по укр. мове со шпаргалок, очень неприятно.
Лия
Для Ученик: а тебе то что? Завидно,что она умеет списывать? И в отличии от тебя сэкономила время на ненужной зубрежке?
Андрій
Як це що.Та що схитрувала,забере бюджетне місце в дитини,яка писала чесно.
Лия
Для Андрій: жизнь вообще несправедлива,привыкай)
Коментувати