Osvita.ua Новини Опитування на Освіта.ua Чтение публикации
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юлия
Интегрированный подход к обучению представляется приемлемым вариантом подачи материала для детей от 3 до 6 лет. Т.е. в дошкольном образовании. Где нет необходимости в структуризации знаний и их последовательной подачи для лучшего усвоения учебного материала. Где просто необходимо представить общую целостную картину мира с целью развития и расширения кругозора. Да, это интересно и целесообразно для детей дошкольного младшего возраста, где превалирующим элементом обучения является игра. Но школа, помимо просто расширения кругозора, ставит перед собой уже совершенно иные цели, как то дать определённый набор знаний, умений и навыков. В первую очередь предоставить новые знания в интересной для ребенка форме в разных областях познания. Не думаю, что интегрированное обучение справится с этими задачами.
Sherry
Для Юлия: Повністю підтримую! Може требу було почати реформу з дошкільної освіти?
Коментувати
Інна Сидоренко
Все думаю, де я вже стикалася з такими експериментами? звідки це кому до голови прийшло? Дякую , viva підказала: з історії педагогіки колись в інституті вивчали! Оце так: боролись-боролись з комуною і знову до неї повернулися!!! Гіркого досвіду 20-30-х років минулого століття захотілося? Якого ще досвіду ленінізму-сталінізму нам бракує? Поки одні змінюють назви вулиць, інші тихенько впроваджують ідеї тих, на чию честь були названі вулиці! Там тематичного дня "товариш Сталін" немає, випадково? Це ж експерименти сталінського часу: уроків не треба, предметів не треба! Не вірите, то почитайте про ідеї того часу, зокрема, про комплексне навчання!!!
Олена Миколаївна
Щось відсотки голосування свідчать у бік інтеграції, а коментарі - навпаки пооти інтеграції ! Чи то у прибчників інтеграції немає аргументів? Щодо мене, то з аргументами проти інтеграції повність згодна! Це величезна шкода для початкової школи запровадження неперевірених методик, коли всі будуть вимушені займатися таким ... "Палата номер 5" ...???
Олена
І шо це діється? Чому нас намагаються втиснути в рамки тематичної інтеграції? Чому запроваджуються чужі нам підходи? Те, що гарно для поляка чи фіна, не обов’язково спрацює в України! У нас діти вже в дитячому садку розрізнають кольори, форми, лічать тощо. А тут, весь день чи тиждень вивчатимемо першоцвіти! Чому на державному рівні запроваджуюються не пристосовані, не обгрунтовані науково методики? Что академія вже дійшла до маразму? Чи то міністерство? Я категорично проти навчання темами! За таких умов ми не навчимо учнів ані читати, ані писати... А про математику, взагалі мовчу!
Тетяна Новицька
Звертаюся до Вас, нинішні автори нового стандарту початкової освіти, які отримали освіту за попередніми стандартами та концепціями! Чим це вони вам так не догодили? Вас не довчили, не дорозвинули? Ви комплексуєте? У Вас проблеми? Вам мало експерименту з простими олівцями, що спонукав нові комплекси у дітей та психолого-дидактичні проблеми у вчителів? Ви такі злі на те (на тих), що колись дало Вам освітню базу, що хочете це усе знищити? Чи у вас манія величі? То з такими проблемами не до освіти, а до психотерапевтів!!! Схаменіться!
Топольницька Ольга
Для ефективного проведення інтегрованих уроків на мою думку потрібно: 1 Добре продумана програма. 2 Хороші підручники. 3 Вчителі -професіонали. 4 Дієві курси для вчителів. 5 Матеріальне і технічне забезпечення кожного уроку. 6 Cвобода у виборі форм і методів. 7 Інтеграція в позакласній роботі.
Олена
Для Топольницька Ольга:Про яку свободу Ви говорите, якщо всі мають впроваджувати інтеграцію? Свобода - це коли є можливість реалізовувати різноманітні методики, засоби і форми навчання! Хто Вам зараз забороняє реалізовувати інтеграцію? А після затвердження Нового Стандарту, всі мають це робити ( сьгодні Рюкзак, завтра - першоцвіти і т.д. - діти, "дійсно " одержать системні знання про навколишній світ!). Сьогодні в учителя більше свободи, ніж буде! Не підтримую таку інтеграцію!
Коментувати
Ірина Вінтоняк
У нашому інтегрованому світі необхідна інтегрована у світ освіта....Маленьким дітям легше і зрозуміліше навчання за темами, ніж виокремлення якихось навчальних предметів. І обмежувати навчальний процес тільки уроками теж не варто. Але мають бути створені добре продумані тематичні програми з відповідним методичним забезпеченням, бо в іншому разі жоден найкреативніший вчитель не витримає...
Наталі
Для Ірина Вінтоняк: Початкова школа в Україні виконує свої завдання. Випускники вміють читати, писати й обчислювати! І ці результати досягаюся саме шляхом навчання предметів. Я знаю, що деякі школи Львова проводять інтегровані дні, але ж це не відміняє предметного навчання! Щоб знання зводити у систему, треба спочатку їх сформувати! Як за умов інтегрованого навчання можна буде сформувати навички? Такого досвіду в Україні не існує! А, напаки, є ефективні методики предметного навчання! Я проти руйнування початкової школи! Я проти інтеграції за темами!
Коментувати
Viva
Ввадаю доцільним проводити інтегровані уроки зі споріднених предметів та тем, може й інтегровані дні. Але, я категорично проти, тематичної інтеграції! За умов навчання темами, наприклад "Першоцвіти", дуже сумнівно навчити дітей читати, писати й лічити!!! Якщо є бажання запроваджувати інтеграцію, то треба знайти інші підстави, які , дійсно, дозволять сформувати системне бачення світу! Тематична інтеграція - це крок у 20-ті роки минулого століття, коли впроваджувалось комплексне навчання! Саме воно було визнано шкідливим. І, ми сьогодні, у 21 столітті, стаємо на ті самі граблі!!!!
Анна Брыль
Інтегровані уроки - мотиваційні. Вони спонукають інтерес дітей до предмету. До мінусів можна віднести те, що вони не дають повноцінного розвитку мислення. Для нього потрібні тексти (мова) і символи (математика). Дітям для розвитку потрібні серйозні інтелектуальні навантаження, навчання на високому рівні складності, як принцип розвиваючого навчання.
Анна
Полностью согласна и поддерживаю Sherry. Я против.
Наталья
Iнтегроване навчання не доцiльне у початковiй школI.
Kathrin Dytynyuk
Колись писали, що при введенні "нової української школи" вчителеві буде надана свобода у виборі методів, форм робота, навіть писали про свої програми... а зараз анонсують інтегроване навчання. Воно може бути цікавим і корисним при навчально-виховному процесі. Але користуючись лише ним, ми не досягнемо освітньої мети в повному об’ємі. Ще й критерії, напевно, будуть спрощувати, щоб "предмети було легше інтегрувати". Чого ми дітей навчимо?
Sherry
Інтегроване навчання не має бути єдиною можливою формою навчання! Я проти такого підходу! Дайте педагогічну свободу вчителю!!! Лише одні декларації!!!!
Ирина Яременко
Я "за" інтегроване навчання, але за умови повної комплектації вчителя усім необхідним. Усіх учителів: від столиці до далекого села.
Natalya Terefelska
Інтегровані заняття цікавіші дітям, але не дуже подобаються вчителям через додаткову роботу.
Людочка Боднарюк
Для Natalya Terefelska: підтримую)
МАРІЯ
Для Natalya Terefelska: Оце , пані Наталю, найбільша проблема! А прикриттям власного вчительського НЕБАЖАННЯ змінюватися буде КРИК " Дайте свободу вчителеві"! Та стільки свободи, як передбачено Концепцією Нової української школи, ще не було ( стаж моєї педагогічної роботи понад 50 років!) Очевидно, що все не так просто! Але повірте, що міністерка та її помічники ставлять дуже високі вимоги до розробників і документів, і навчально-методичного забезпечення! Якщо ми всі будемо НЕ ПРИКРИВАТИСЯ ДІТЬМИ, а ПРАЦЮВАТИ ДЛЯ НИХ, заради їх майбутнього, то все буде добре! А будемо кричати хором "ГАНЬБА", то вона і настане То я прошу нас, шановні педагоги , не галасуймо, а працюймо всі разом і буде у нас НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА!!!
Viva
Для Марія: Так на те й педагогічна свобода, щоб вчитель міг обирати форми навчання!!! А вона лише декларується Концецією, а на прктиці всіх загоняюють у інтеграцію!!! І Ви не праві, що вчителі не бажають розвиватися! Напрямки розвитку можуть бути не лише у бік прихильності до інтегрованого навчання за темами ( це найпримітивніша з можливих інтеграція), а у бік застосування сучасних навчальних технологій, інноваційних методик навчання. Вважаю, що це дієвійший шлях, яки призведе до результату, який доведений роками практики. А, інтеграція за темами довела свою ефективність? Результати монітрингу - в студію!!!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!