Чи вірите ви у можливість купівлі відповідей на ЗНО?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо можливостей придбання відповідей на тести ЗНО

Чи вірите ви у можливість купівлі відповідей на ЗНО?

В Українському центрі оцінювання якості освіти повідомляють про активізацію шахраїв, які напередодні проведення основної сесії тестування пропонують готові відповіді до тестових завдань з різних предметів. У зв'язку з чим у Центрі наполегливо радять учасникам тестування не користуватися послугами шахраїв, оскільки укладання тестів і друк тестових робіт здійснюються в умовах суворої конфіденційності.

Освіта.ua
25.04.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
тата
більше даже не купівля. а можливість "порішати" на недоступному очам абітурієнтів рівні
Ерудит Нет
Власні відповіді опуліковує сайт Ерудит.нет відразу ж після завершення тестування https://erudyt.net/category/pidgotovka-do-zno
Лариса Матурина
Покупают не ответы, а подкупают учителей при проведении ЗНО, которые находятся на пунктах и приносят правильные ответы, которые решают здесь же в пунктах проведения. Особенно если проводится ЗНО в том городе, где учится выпускник.
Осьтак
Для Лариса Матурина: Вибачте, але це маячня. Інструктори не те, що виходити з аудиторії не мають права, а й по аудиторіі не можуть рухатися, не спілкуються між собою, щоб не відволікати учнів.
Наталія
До того ж на екзамені, наприклад, з математики немає жодного вчителя математики. То ж звідки на тестуванні возьмуться правильні відповіді?
Вероніка Ніколаєва
Особисто була свідком, коли дівчину знали інструктори, бо вона навчалася у тій школі,в якій проводилося ЗНО, і дали їй 20!!! хвилин аби дописати власне висловлення,а от уже в мене (я навчалася в іншому місті) ледь не з рук видирали бланки відповідей!
Коментувати
Bogdan
Я думаю що це лише вирішені певними людьми усі найближчі завдання до зно попередніх років, нічого більше.
Pedahoh
Мене в нашій країні вже нічого не дивує. Тому що можна купити все, адже людей з липкими руками повно всюди.
Natalya Terefelska
Для Pedahoh: Ланцюг від того хто продає насправді тягнеться до того, хто має до цих тестів доступ. А як інакше?
Коментувати
Местный
У кого есть деньги и связи, покупают не ЗНО, а места в университетах.
Осьтак
Набираю "Купити відпові ЗНО" - жодних пропозицій. Що за маячня? Кому вигідні такі чутки?
956
Для Осьтак: А ви думали шо видасть адресу)))
гість
Ще в минулому році таких пропозицій було багато, і в цьому є. Головний шахрай - дехто на ім’я Даніл Бівшов (його сторінка - в ВК). Ні в якому разі не перераховуйте йому гроші - він ніколи й нічого Вам не надішле!!! Усі позитивні відгуки про нього - проплачені!!!
Осьтак
Для 956: Думаю, що ЗНО добряче дратує тих, хто би хотів нагріти руки на вступі. От і пускають різні чутки, щоб народ сумнівався у достовірності результатів ЗНО. З якою метою на сайті ця стаття?
Коментувати