Osvita.ua Новини Опитування на Освіта.ua Чтение публикации
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ганна Стрембецька
Кожен працівник повинен ВМІТИ здати ЗНО без підготовки, але тільки відносно своєї посади, категорії, функціональних обов’язків, не більше, і не менше. А не завчити кілька мудрих тез, ніби здати, і тут же забути. Не обов’язково вчителю зубрити те, що повинен знати директор, а директор не зобов’язаний вчити те, що треба міністру.
Микола
якщо, в принципі, тести, під час проходження курсів підвищення кваліфікації, то крім питань з галузі знань дисципліни, мають бути питання з методики викладання, психології... якісь недолугі керівники освіти в Чернівцях...
Ксенія
А я б здавала без питань :) щороку. Бо я готую дітей до зно, зайвим цей досвід не буде. Я б ще олімпіади для вчителів запровадила. педагогічні.
Ярослава
Тестування вчителів за технологією ЗНО покаже єдине - наскільки вчитель знає навчальні програми, терміни та поняття, історичні дати, географічне розташування, письменників та їхні твори, сюжетні лінії і напрямки в художній літературі і ін Але зовсім не зобразить професійної майстерності вчителя, його педагогічної інтуїції, вміння навчати і коригувати навчальний процес на уроці у відповідності на рівня навченості дітей, особливості сприйняття тієї чи іншої навчальної теми, настрою і бажання дітей вчитися... та й просто стану погоди і психолого-педагогічної атмосфери в класі... Тому, вважаю, що цей елемент для атестації є зовсім неважливий. Можна добре знати предмет і не вміти вчити дітей вчитися,
Mikhaylo Chemeris
Пані Ярослава, а якщо вчитель зовсім не володіє навчальною програмою, термінами і поняттями з того предмета, який він викладає (а такі вчителі, як показує досвід Чернівців, трапляються)? Навіть якщо він ВМІЄ начати, але не володіє матеріалом, він зможе навчити?
Елена Онищенко
Михайло, то в мене більше запитань до вузу який закінчив цей вчитель, який не володіє навчальною програмою, термінами і поняттями. Як такий вчитель зміг отримати диплом?
Mikhaylo Chemeris
Для Елена Онищенко: Пані Олена, я думаю, Ви і самі чудово знаєте, ЯК САМЕ такий "вчитель" отримав диплом вузу.))) Я впевнений, що зі мною погодяться, якщо скажу, що в переважній більшості випадків атестація вчителя носить суто формальний характер. І процедуру атестації потрібно змінювати. Ось таке ЗНО для вчителів це лише спроба певного моніторингу відповідності тим категоріям, що присвоєні вчителям і тим знанням предмету, що вони мають. Але це ЗНО може бути лише однією із складових частин самої атестації, оскільки справедливо зауважили, що має враховуватись знання психології, педагогіки, методики викладання і т.п.
Коментувати
Ольга
Вчитель повинен бути освіченим. ЗНО для вчителя - перший НЕОБХІДНИЙ крок!!!!!!!!!!!!!!!!!!
олена
ніяке ЗНО не перевірить учителя на адекватність, порядність, терпимість, повагу до дітей. до речі, готовність до сучасних вимог теж на ЗНО не оцінить.
Єлизавета
це свідоме приниження вчителя! Який тоді бал виставити ВУЗу ,котрий дає диплом вчителя??? Навіщо здавати n-кількість іспитів там??? таким чином, будь яка людина може стати вчителем?? Не іспити визначають рівень вчителя, а любов дітей і їхнє ставлення до педагога. Ми не можеш підняти рівень знань учнів за рахунок складання ЗНО вчителів!Вистачає і так того, що ми є цілковито беззахисні як перед державою,так і перед середовищем,яке намається завжди у всьому звинуватити вчителя. Я не проти здавати ЗНО,але нехай це буде пріоритетом адміністрації найпрестижніших шкіл(в тому числі і приватних) ,яка буде робити конкурс на посаду,якщо це передбачено в трудовому договорі. Дайте хоч трохи вільно працювати,попри розрекламовані вказіки щодо зменшення паперової роботи.Усі свідомі освітяни розуміють, що потрібно і так займатись самоосвітою, бо цього вимагає сучасний світ.
олена
знання предмету--дуже важливо, але далеко не все!
Мама
Шановні вчителі,як вам несоромно боятися здавати зно.Ви ж вчите дітей.Ось чому батьки платять репетиторам.Бо в школах їх не вчать.Негайно ввести зно для вчителів по всій Україні
Людмила
Для Мама: Учителі здавати ЗНО не бояться, хоча це є приниженням. Якщо вводити в дію такий метод, то потрібно починати з вищих ланок, звичайно ж не забути і вас, шановні батьки, які дбають про матеріальне, а не духовне. Ви менше проводите часу зі своїми дітьми, ніж ми, і знаєте про власних дітей менше, ніж ми (за вашим поняттям невмійки й тупаки). Завжди починати потрібно із себе.
Український вчитель
Для Мама: Не питання!!!! Ми, вчителі, - не боїмося і тільки "ЗА", але лише за однієї умови: скасувати всі можливі конкурси для вчителів, проекти, семніари, конференції із захистом методичних робіт тощо!!! У нас немає вільного часу ні на учнів, ні на власних дітей! І тоді ми також, як і випускники, будемо ретельно готуватися до ЗНО протягом року. Вірите - це ж так цікаво...
Вчитель
І набагато простіше, ніж перейматися знаннями учнів: вивчив- здав і живи спокійно, а батьки хай далі шукають репетиторів і переймаються своїми дітьми (любити і віддавати себе, коли тобі не довіряють, важко ).
Коментувати
Володимир
Не варто тестувати вчителів за методикою ЗНО, бо такий вид підготовки у школі не дає справжніх знань. "Голе" тестування привчає до заучування словесних сентенцій і не дає можливості мислити логічно. Особливо це стосується природничого блоку: математика-фізика-хімія. У ВНЗ потім дуже непросто робити реабілітацію такої підготовки.
Ollesia
Не варто тестувати викладачів. Потрібно протестувати всіх народніх депутатів, міністра та заступників освіти (включаючи ще екс заступника Інну Романівну), президента України, Юлію Володимирівну Тимошенку + начальника департаменту освіти та всіх заступників президента, депутатів, прем’єр-міністра та інших прем’єрів та їх заступників, керівників партій. Також до цього списку включити Ігоря Леонідовича Лікарчука та Карандія Леоніда Анатолійовича- і розказати про їх знання по всіх ЗМІ та новинах України. Причому зробити так, щоб ні одна жива душа нічого не могла списати. Ось таке тестування дуже зацікавить українських людей.
Viktoria Bartyuk
Для Ollesia: Людей більше цікавить, які знання може дати конкретний учитель їхній дитині, а не знання міністрів і начальників. Не міністри учнів до ЗНО готують, а вчителі
Михайло Чиж
Для Viktoria Bartyuk: Проте, ці "міністри і начальники" керують навчальним процесом, складають програми ЗНО, надають дозволи на використання підручників. І саме від їхньої компенентності залежить робота вчителів, що готують учнів до складання ЗНО.
Ollesia
Правильно. А то виходить так- людей вважають за бидло, вони зобов’язані проходити ЗНО, а пухнасті особи, які я назвав зверху перевірку своїх знань не хочуть робити. Тобто хочуть розплодити таким чином корупцію купівлі-продажу тестових балів.
Коментувати
Український вчитель
Вчителю в педагогічному видали диплом про вищу освіту (ті, хто не отримав, - у школі не працюють). Кожні 5 років атестують. Щодня вчитель готується до уроків, відшуковує цікаву інформацію, щоб здивувати учнів. Бере участь у професійних конкурсах, проектах, МАН. ЦЬОГО НЕ ДОСИТЬ???? Невже ЗНО допоможе виявити псевдовчителів? А батьки і діти це не побачать? Адже саме вони є замовниками освіти!!!!
Тетяна
Для Український вчитель: можливо, ви такий вчитель, але на жаль, професіоналів і просто порядних людей, в школах дуже мало. Пройшли вже цей етап- не хочуть і не можуть дати учням нормальний рівень знань, достатній для вступу в університет.
Український вчитель
Погоджуюся з вами. Але конкуренція в школі набирає обертів. Так має бути. Свідомі батьки відмовляються від поганих вчителів - і правильно роблять. Я змушена була перевести ВЛАСНУ дитину до іншої школи саме з подібної причини. Та у мене питання: чому моя дитина пішла зі школи, А НЕ ВЧИТЕЛЬ, ЩО МОРАЛЬНО КАЛІЧИВ???
Тася
А може ще й від учня залежать його знання?! А у нас завжди винен вчитель.Коли мої діти ходили до школи, то вчителя поважали - то й знання мали.
Коментувати
Анна
Хай спочатку міністр з себе почне, покаже приклад і протестує свої знання і компетентність
Ганна
Варто. Обов’язково. Шлях до сучасних знань і вимог.
Тетяна
Обовязково, разом з начальниками управлінь освіти усіх рівнів, методичним відділом, директорами, заступникми і т.д.
Тетяна
На жаль не всі вчителі впораються, але ж як іти на урок, якщо сам не володієш матеріалом. Проте тестування, на мою думку, має бути, можливо, добровільне. Не селав - не атестують. Якось так
Вчителі
Хто хоче вищої категорії ,нехай складає ЗНО!!! Але Чернівці не можуть керувати цілою Україною . У Івано-Франківському інституті післядипломної освіти вчителі теж здають ряд випробувань: проекти,80тестів,різні практичні роботи...Але там читають лекції дуже високоосвічені викладачі, де вчителі у достатньо підвищують свій фах. Думаю,нехай кожна область дбає по-своєму про вчителів і не витрачає марно гроші!!! Дуже важливо ще дбати і про здоров’я вчителів,а також не принижувати(невідомо яким способом здавали ЗНО вчителі у Чернівцях і кому це було вигідно!!!).
Алла
Для Вчителі: Ой...а чого ви так його боїтесь ? Ну от ви предметник ( наприклад математика) і маєте його скласти мінімум на 190 балів в іншому випадку я особисто вважатиму , що ви не можете нормально викладати і тим більше підготувати дитину до ЗНО. Мене не цікавить скільки тестів ви здаєте в інституті післядипломної практики, навіть не цікаво ата у Вас атестація, кваліфікація і навіть зарплата. Мене цікавить чи складе моя дитини ( образно ) ЗНО з вашого предмету , якщо я не винайму репетитора. Розумієте логіка проста- якщо ви не спроможні його скласти , то ви ніколи в життя не навчите його складати інших.
Наталія Козачук
А Ви прийдіть на урок, де у класі 35 учнів, половина з яких сидіть з телефонами, а інша половина просто сидить і не пише, бо просто не хоче, і починайте "навчати". Батьки вірять, що їхні діти всі "святі" на уроках, чемно сидять, слухають, відповідають, бо вдома гарно підготувались, виконали домашнє завдання, знають попередній матеріал, хочуть вчити новий... І так з уроку в урок. То яким чином знання вчителя можуть "пошкодити" Вашій дитині?
Коментувати
Олександра
Варто протестувати всіх , починаючи від ДНЗ до Міністерства освіти.
людмила
Для Олександра: навпаки , від чиновників міністерства до найнижчої ланки - вчителя. людмила
Коментувати
Ольга
Це не має ніякого сенсу, крім приниження вчителів, лишніх стресів та зайвої нікому не нужної діяльності.
галина
ще потрібно протестувати всіх працівників департаментів освіти і науки

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!