Osvita.ua Новини Опитування на Освіта.ua Чтение публикации
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ганна Рафікова
Треба проходити ЗНО всім вчителям та методистам, а ще міністрам та депутатам.
Наталка
Так ,варто ,бо в нашої вчительки вищої категорії число ділиться на
Надія Петренко
Не проти! можна і складати, але щоб не тільки вчителі! Слушно- від мініста- до вчителя!!!Складаємо всі!! І методисти відділів освіти теж.Учителю боятися нічого!він весь час працює, навчає навчаючись! можливо, є якась частина,що не досить добрі знання має. але, в основному, народ наш освічений, грамотний і компетентний. Я - за!
Олена Андрійчук
Перевірка знань учителів є необхідною, проте не можна вводити її відразу у повному форматі ЗНО, оскільки повсякденна діяльниість учителя відрізняється від учнівської. Я маю на увазі те, що для учнів є звичним явищем перевірка їхніх знань учителем на кожному уроці, тому школярі морально підготовані до чергового тестування. Що стосується учителів, то навіть присутність чужої людини на уроці викликає в учителя дискомфорт, а то і стрес. Як сказала одна довідчена учителька: "Моє місце зазвичай - по інший бік учительського столу". Важливим є і те, що перевіряти роботу і самому виконувати цю ж роботу - це два різні види діяльності, і учителі, в силу своїх функціональних обовязків, набагато більше натреновані перевіряти, ніж виконувати завдання самим. Тому, на мою думку, необхідно спершу морально підготувати учителя до перевірки його знань, натренувати на виконання завдань і лише тоді оцінювати у форматі ЗНО.
Lilia Sibireva
ЩЕ СКАЖУ, ТЕСТУЙТЕ У ВСІХ СФЕРАХ, БО КУДИ ОКОМ НЕ ГЛЯНЬ, ВСЮДИ Є ЯКІ НЕ ЗНАЮТЬ СВОЮ РОБОТУ, А ЯК ВЗЯТИ ГРОШІ, (ХАБАРЯ) ТО КИШЕНЮ РОЗГОРТАЮТЬ, ОПУСТИЛИ ВЖЕ ПРОФЕСІЮ ВЧИТЕЛЯ НИЖЧЕ ПЛІНТУСА
микола
В першу чергу хотілося б,щоб тести ЗНО пройшли працівники Інститутів післядипломної освіти,які "допомагають"вчителю підвищити свою кваліфікацію й особливо методисти районних методичних кабінетів,які організовують семінари,коли все виконують вчителі, а вони в кращому випадку озвучують програму дій...
Alina
Для микола: Цілком згодна! Методисти відділу освіти живуть за рахунок тих же вчителів,бо семінари й готують,і проводять школи! Якими є курси при інститутах? Через 5 років приїжджаєш,і одна й та сама лекція.Погоджуюсь також з тим,що якість підготовки випускників вузів нікудишня!!!!Дурнів зараховують,дурнів і випускають( здебільшого) ,бо ж заплачено!
Ніна Авраменко
"Не переводьте стрілки", відповідайте за себе. Я вчитель. І ЗНО для вчителів підтримую.
Коментувати
Аліна
1.Чому тільки вчителів? Тоді вже представників кожної професії. 2.Тестуйте випускників вузів.І добряче! Звідти через контрактне навчання,а ,можливо,й з інших причин виходять з дипломами,але без знань. 3.Якщо тестувати( я не проти, в принципі), тоді учитель повинен бути обізнаний з програмою тестування(чи це рівень фахових знань,чи методики,ч и одного й другого).За такої умови тестування можливе.Але ж дивись П.2. Якщо випускник вузу буде знаючим,тоді навіщо ще тестувати!
Ollesia
Навіщо тестувати студентів? Тести нікому не потрібні- ні абітурієнтам, ні студентам, які випускаються, ні викладачам. Ви хочете породити корупційні схеми та відволікати народ таким чином від економічних проблем? В нас і так багато корупції, щоб її далі породжувати.
Ollesia
Для Аліна: Да, і таких розумників, які підтримують таке тестування необхідно перевірити на тестах в першу чергу.
Ніна Авраменко
Я належу до тих "розумників", які тестування підтримують. І не боюся їх пройти. Соромно за учителів. Стільки крику із-за того, що постала необхідність перевірити їх рівень знань.
Коментувати
Lilia Sibireva
Та бред, якщо хочете, щоб вчителі гарно і якісно вчили учнів їм треба давати таку зарплату, як і суддям, а чому і ні? Тоді вчитель так буде викладати, і діти будуть зі знаннями, а так, сама держава робить такі програми, щоб наші діти лишились затурканими, і сиділи тут , ні куди не виїзжали, щоб їм була дармова робоча сила. ВСЕ — НІЧОГО НЕ РОБІТЬ З ОСВІТОЮ, НІЯКИХ РЕФОРМ НЕ ПОТРІБИХ, НЕМАЄ ЯК ГРОШЕЙ ЗРУБИТИ, ТО В ОСВІТІ ПОЧИНАЄТЕ ШУКАТИ...
Вася
Вчитель повинен обов’язково знати свій предмет! Проте вимагати, щоб це було на всі 200 -не обов’язково, бо не завжди той, хто добре знає свій предмет, може навити джітей. Маю зайомого математика, який з дитинства займався цією наукою і прийшов працювати у школу. Але через рік змушений був її залишити, бо губив і себе, і дітей. Але стверджувати, що вчитель не має здавати ЗНО і на має знати предмет НЕ МОЖНА. Вчитель повинен бути КОМПЕТЕНТНИМ ПРАЦІВНИКОМ, але всі такі починання мають мати розумні рамки і НЕ МОЖУТЬ ПРИНИЖУВАТИ ВЧИТЕЛЯ. Та й про якісь промахи деяких вчителів не може гриміти вся держава. Не всі є некомпетентними! І судити про всіх за кимось неправильно!
Галина Турчин
У Львівській обл. вже років 9 при підвищенні курсів кваліфікації вчителі здають тести - 50% - методики,50%- знання з предмету. Це он- лайн тести. Перевіряє - комп’ютер. І ніхто немає претензій до результатів. І всі здають!
Елена
Я - вчитель англійської мови, працюю в школі вже 14 років. Готую дітей до ЗНО з 2009 року. Всі успішно здавали: і на високий рівень, і на середній. Жодного разу не було низького. Але, маю зауважити, що завдання ЗНО з англійської мови зовсім не відповідають шкільній програмі. І, якщо не займатися додатково, навряд, чи можна розраховувати на високі бали. Зустрічаються завдання, які важко виконати і мені (хоча і вважаю, що добре знаю свій предмет - у вузі була однією з найкращих студенток). То, можливо, потрібно переглянути завдання. І, чи можу я бути впевненою, що я підготувала своїх учнів до ЗНО? Які граматичні структури та лексичний мінімум я маю дати дітям? Те, що вказано у шкільній програмі - далеко не відповідає вимогам ЗНО.
Віка
Для Елена: Цілком погоджуюсь
Алла
Теж згідна. Завдання ЗНО, як і курси підвищення кваліфікації вчителів, не мають нічого спільного з реальністю.
Олена
Для Елена: чиста правда!
Коментувати
Oksana Brykailo
Все дійде до того, що молоді вчителі "повтікають" зі школи, а залишаться ті, кому ближче до пенсії. Вважаю, що кожному педагогу треба знати самому собі ціну і якщо хтось сумнівається в твоїй компетенції, то варто подумати про кращу роботу. Існує велика невідповідність вимогам до вчителя і зарплати. Впевнена, більшість з моїх колег здали б ЗНО мало не, а то й на максимум, але що це дає? Кому від того легше? Я теж, наприклад, здавала ЗНО, щоб поступити у пед, здала на 200. І що? Тепер всім треба про це говорити, бо це свідчить про мою майстерність у сфері "вчитель"? Занадто принизливо на мою думку, перевіряти вчителів... .
Oleksandr Izbinskiy
Для Oksana Brykailo: Ви здали на 200 і вибрали професію вчителя, а є такі,що здали на 103,5 і пройшли до ВНЗ, щоб стати вчителем.
Коментувати
Вчитель 27
для Галі: Повір, в педагогічному вузі дипломи не купляють, нізащо їх купить.Туди йдуть, просто, ті , котрі нікуди зі своїми балами не впхнулися- тож давай хоч в пед. підемо, там уже 10 років недобор, і вчаться, а потім стають вчителями.
Леся
Ну пройдуть вчителі ЗНО і що далі? Основне це якість викладання свого предмету дітям. Зараз вчителі не зацікавлені в навчанні дітей за свою зарплату, їм вигідніше що б дитина прийшла на платне репититерство. От якщо б вчителям встановлювали доплати чи надбавки до з/пл. (а також і припиняли ці доплати) виходячи з того як учні склали ЗНО, це було б найкращом тестом для любого учителя.
Оксана
Для Леся: а що робити з тими дітьми, які ледве навчаються ( і не хочуть і не можуть)? Адже в такому випадку не враховується, з ким вчителю доводиться працювати...
Коментувати
Тася
Можна пречудово знати свій предмет, відмінно здати ЗНО, а не вміти вчити.
Галина
Якщо б не було корупції в ВУЗах, ЗНО можна б було вчителям не здавати, але так як у нас не поодинокі випадки покупки дипломів, то ЗНО для вчителів обов"язкове. Батьки мають знати, кому довіряти навчання їхніх дітей.
Вчитель
Для Галина: ЗНО місцевого значення - та ж корупція.
Елена Онищенко
Галино, Вас не хвилює хто лікує вашу дитину? Вас не хвилює хто везе вашу дитину? Вас не хвилює яку продукцію Ви вживаєте кожен день, яку воду п’єте? У нас, що вчителі найбільші корупціонери?
Коментувати
Ганна
Хворе суспільство шукає винуватих. Учитель у всьому винуватий. Батьки вихованням дітей не займаються. Вони готові шукати репетиторів,а не можуть прослідкувати стан успішності своєї дитини в школі .Батьки закладають дитині думку ,що шукатимуть дитині РЕПЕТИТОРА. Завдання на ЗНО такі, які не всилі вчителю пробрати з учнями на уроках.,бо є ж програма ,яку ніхто не відміняв. Звідси хвора думка-слабі вчителі
Катерина
Для Ганна: до чого тут виховання батьками дітей, репетитови до Паша нього складання вчителями ЗНО?
Коментувати
Людмила
Введіть ЗНО спочатку для міністрів, представників департаменту, для тих, хто проголосував так (батьків),а тоді вже для нас. Покажіть свій рівень. Про когось легше говорити, тож почніть із себе - ми приєднаємося. Ми тільки за, але після вас. Риба починає псуватися з голови.
Олександр
Для Людмила: міністр не працює з дітьми. Мені, як вчителю, в принципі не зрозуміло, як вчитель не може знати базових істин свого предмету? Адже тести зно не здатні охопитии всієї глибини історичних проблем.
Коментувати
Валентина
ЗНО для вчителя як лакмусовий папірець готовності до змін сучасної школи. Сьогодні деякі вчителі - перетворились на заробітчан, які не хочуть вчитись новому і забули те старе, яке знали. Вони ходять на роботу, отримують підвищену зарплату, а за якість знань не відповідають і не переймаються, бо знають, що кому треба - підуть до репетитора, а кому не потрібно - шуму піднімати не будуть.
Вчитель 27
Для Валентина: Валюш, повір, викладаюсь з усіх 46 річних сил: на дошці, на комп’ютері, на пальцях, в зошиті.....А ви покупляли мобільні на півпарти, то вони й сидять і не дивляться на тебе, і не чують, а забрать, боронь ,Боже!!!
Коментувати
Vladimir Che
Власне кажучи , можна ввести тестування для працівників всіх сфер і спеціальностей ,- від прибиральниці до президента. А чому б ні ??
Вчитель
Для Vladimir Che: підтримую, було б справедливо і не принизливо (чому лише для вчителів?)
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!