Osvita.ua Новини Опитування на Освіта.ua Чтение публикации
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Євген
Знаєте ,що стане результатом такого всезагального ЗНО?1.Різко зросте рівень корупції при атестації вчителів . Якщо оцінювання такого ЗНО буде на місцях,потечуть струмочки в чиїсь кишені. Організовувати ж перевірку у масштабах країни-дурня. 2. Сільські ,ба , навіть і міські школи залишаться без вчителів. Уже зараз мало випускнтиків педвузів йдуть у школу,а тоді й зовсім перестануть.
Олена
Для Євген: Вибачте, а навіщо такі вчителі? Хоч в селі, хоч в місті. В школі мого сина всі готуються до ЗНО із репетиторами. Від вчителів на уроках толку нуль. Є альтернатива. Йти до тих же вчителів на окремі заняття за окрему плату. Ок. Але просто хотілося б знати, наскільки вони компетентні, раз уж вони така справа.
Tatyana Pankiv
та хіба вчителі в цьому винні ?..репетиторство ще "витягує" школу і учня , бо завдання ЗНО виходять за межі шкільної програми..Благо, що вчителі займаючись репетиторством , вишукують додаткові джерела і працюють за ними індивідуально..шкільні підручники дуже далекі від завдань ЗНО і починати потрібно саме з них, а не з вчителя.Цікаво чи хтось з наших міністрів здав би ЗНО на прохідний бал ?
Коментувати
Olena Herasimova
Вчителі мають ЩОРІЧНО складати тести на основі ЗНО зі своїх профільних предметів. Бажано це робити в січні місяці, коли розроблені тести мають пройти апробацію на наявність певних помилок. За результатами: 1. Вчителі мають підтвердити рівень своєї кваліфікації. За наявності низьких результатів вони позбавляються права викладання у старшій школі на наступний рік (9-11 класи), бо самі не здатні підготувати випускників до складання іспитів. 2. МОН отримає можливість у двомісячний термін до початку здачі ЗНО у травні місяці виправити певні недоліки (проблемні завдання), які було виявлено під час атестації вчителів. Вважаю отримані результати у межах 180-200 балів відмінними, 160-180 балів - хорошими. Такі результати означають допуск викладання у старшій школі. Результати 140-160 - задовільними, що дають право викладання у середній школі (5-9 клас). Результати зі свого предмету нижчі за 140 балів вважати незадовільними і відправляти таких вчителів за власний кошт на перепідготовку. Інакше - ніяк.
1
Для Olena Herasimova: От з вас треба і почати. Експерименти на вас провести, позбавити прав, вигадати якусь дурню та змусити її виконувати не зважаючи на закони. Будьте самі у ролі безправного раба та піддослідної миші.
Ніна Авраменко
Для 1: ви не лише тестів злякалися, ви й ім’я своє боїтеся назвати.
2
Думаю, ніхто і нічого не боїться. Принижувати вчителя, не довіряти йому, постійно вважати "ворогом", ось це СТРАШНО і СОРОМНО. І це велике упущення нашої країни, ось це і приведе до краху в освіті. Бо тільки творчий, кваліфікований, знаючий і вільний від постійних перевірок і дорікань учитель може виховати справжню людину.
Коментувати
ляля
Не варто!!!Це принизливо.Не має сенсу.І нарешті для чого ?
Александра
Для ляля: Стоит!Встречала учителей,пишущих безграмотно.Они имеют высшие категории.
1
Для Александра: А еще грамотные люди или те, кто таковыми себя считают, знают, что такое пробелы и для чего они существуют.
Коментувати
Ольга
Я не вважаю тести найкращим способом перевірки знань. Вчителі проходять курси підвищення кваліфікації кожні 5 років, атестуються (це комплексна перевірка їх кваліфікаційного рівня). Хіба цього мало? Чи може ЗНО дати обєктивну оцінку рівня кваліфікації вчителя? Це ж тільки знання окремого предмета. А як же педагогічна майстерність? Педагог-майстер може навчити вчитися, критично осмислювати матеріал і т.д., і це допоможе дитині сформувати необхідні компетенції та успішно скласти будь-який іспит. Якщо учень "переростає" вчителя - це успіх педагога, а не його помилка. Якщо хочемо змінити освіту на краще, то не з принизливих перевірок потрібно починати!
Олена
А чому комплексна перевірка кваліфікаційного рівня в ході підвищення кваліфікації - то є нормально, а здати ЗНО, до якого ті ж вчителі, готують дітей - це принизливо? В чому приниження для вчителя в здаванні ЗНО? За своїм досвідом скажу - вчитель, якій на має достатньої кваліфікації у своєму предметі, так само не має необхідних знань, вмінь та навичок ані з педагогіки, ані з психології, ані з педагогічної майстерності.
Віктор
Це повинно стосуватись не тільки вчителів: аж тоді, коли перевірка стосуватиметься "всіх і кожного" можна буде вести подібні діалоги, перевірити міністра освіти, замісників його(чи її) методистів, і як, нарешті, перевірити відповідність перевіряючих органів?
Настя Субботина
Тобто, вчителям здавати ЗНО принизливо, а учням ні. Це покаже рівень знань вчителя, так само, як показує рівень знань учня. До чого тут кваліфікація?
Коментувати
Наталія
Ми не проти тестування, але спочатку нехай тести складуть наші викладачі у вузах - подивимося на їх результати , а потім уже і наші вчителі
ВЧФ
Для Наталія: Багато викладачів у ВУЗах є колишніми учнями вчителів, що тепер зможуть скласти ЗНО максимум на 5-6 балів. І це ще буде дуже добрий результат.
Коментувати
Анатолій
Тести, тести, тести... Чого всі так вчепилися в ці тести? Можна подумати, що це єдиний (і найкращий?) засіб перевірки знань. Частина дітей йде на тести бо в них немає вибору і як результат - навмання проставили хрестики і за пів години - годину здають роботу. Толку з таких тестів. Окрім того, що відповіді в бланку ЗНО повністю не показують знання учня з предмета. Викладаю фізику. Так от мені важливо зрозуміти наскільки дитина розуміє фізичну суть явища, механізми його протікання, хід думок при розв’язанні задачі, обраний спосіб розв’язання. Як це можна побачити в ЗНО? Якщо дитина правильно виконала фізику, але допустила помилку в обчисленні на ЗНО така відповідь, звичайно, неправильна і результату - нуль. Але у фізиці важлива саме фізика.
Татьяна
Стоит. Т.к. учителя сами смогут выявить некорректные вопросы и ответы, проверить правильность составления тестов, соответствие учебной программе, выявить не слишком ли завышен уровень тестов для детей.
Valery Hrytsyshynn
Для Татьяна: За правильність складання тестів спеціальнонавчені люди отримують чималі гроші!
Коментувати
Дарія
ПРОТИ! Я викладачка і складаю в цьому році ЗНО за власним бажанням, для себе. Зганяти викладачів на ЗНО - це цирк. Проходження будь-яких тестувань має бути добровільним для вчителя. Спочатку нехай держслужбовці покажуть свою компетенцію. Рибка ж з голови гниє! Так презентуйте спочатку свій рівень, перш ніж вимагати від вчителів. А ми будемо потирати ручки в очікуванні нових скандалів. А то з сучасного вчителя зробили цапа-відбувайла. Ен ні, як відповідати то з усіма, в першу чергу з керівництвом.
Галина
Думаю, що не тільки потрібно, а обов’язково! І не лише тести ЗНО, а і завдання рівня, хоча б ІІ етапу олімпіад! Адже якщо ти дійсно Учитель, то рівень ЗНО - це самий примітивний рівень знань і якщо вчитель "сів" лише на такий рівень, то це просто заробітчанин, а якщо і цього немає, то місця у школі йому не повинно бути!!! Якщо ти справжній вчитель, то таких випробувань боятися нічого! Прошу учителів не ображатися, я сама учитель, і дійсно думаю так!
1
Для Галина: Коли про це говорять люди, далекі від професії, то це ще можна зрозуміти. А коли вчитель сам пропонує позбавити себе тих прав, які ще в нього залишились; дозволити всяким начальничкам вигадувати дурню і з радістю її виконувати; плювати у бік свої колег, доводячи, що Я найкращий, і тільки мені повинні дістатися всі години, одразу стає зрозуміло, чому кожен явважатель і неадекват може помикати вчителями
Tatyana Pankiv
Ви дуже гарно відповіли, п. 1..Все це придумано для лишніх хабарів.Хай вищі спробують здати спочатку ту "дурню", яку напридумували..Та й навчити з тих підручників, які допускають ...Я викладаю англ.мв..Здати ЗНО дитині за нашими підручниками просто НЕМОЖЛИВО, бо всі завдання з Оксфордською літературою..Далеко не кожному по кишені такий підручник, не кажучи про сільських дітей..
Коментувати
Тетяна
Тести подібні до ЗНО або і навіть ЗНО повині проходити і всі вчителі, і всі держ. службовці без винятків, я маю на увазі, як мінімуму ЗНО з укр.мови та літератури. Як може вчитель підготувати дітей до ЗНО, якщо сам його не може пройти? Як державні службовці можуть виконувати свої обов"язки без знання державної мови? Як медик може лікувати людей без знання біології? і т.д.
Valery Hrytsyshynn
Для Тетяна: Чого навчить дитину питання про те , що їв якийсь персонаж літературного твору перед якоюсь там подією.....? і подібні....
Коментувати
Валентина
В Киеве надо ввести,особенно в 135 школе!Поддерживаю!!!
victor
зараз оцінювати вчителів хочуть "тихі трієшники"
ВЧФ
Для victor: А хто навчав цих "тихих"? Хіба не ті самі вчителі?
1
Для ВЧФ: Вчителі на трійку напхали їм знань, хоч вони й не бажали вчитися, бо для них уже готова перинка. А система наша їх підхопила, дозволивши вступити у вуз із майже нульовими знаннями, а потім татусь на тепле місце влаштував. То які претензіїї до вчителя? Чи, може, люди - це флешки, на які повинен перекачати свої знання вчитель? А якщо флешка бракована?
Коментувати
Альона
Незалежне оцінювання знань для вчителів - супер.Так, треба. А чого їм боятися - вони все мають знати і навіть більше ніж учні. Якщо - не знають - буде над чим подумати у міністерстві - звідки у них дипломи, яким коштом отримали і де саме?
Ollesia
Для Альона: Ви нe розумієтe, що тeстування придумано для розвeдeння нових корупційних схeм в освіті.Більшість людeй за голосуванням проголосували проти такого тeстування, а влада має поважати думку народу.
Валентина
А бедных детей можно заставлять сдавать постоянные тесты?Или боитесь не сдать?)Побудьте в шкуре детей,может,меньше издеваться над ними будите ,вымагать деньги и начнете учить!
Olena Herasimova
Для Ollesia Весь цивілізований світ працює за тестовими системами. Для дітей це реальний шанс вступити у ВНЗ за теперішньою системою подачі документів. Ні на секунду не сумніваюсь, що через наднизький рівень підготовки сьогоднішніх вчителів, ідея їх тестування викличе шалений супротив системи.
Коментувати
Елена Проценко
Продовжую... Все це чистої води профанація, а не "тренінг"!!! Я намагаюся не пропускати вебінари від видавництв Pearson, Macmillan, Oxford University Press, "Основа" та інші, відвідую семінари, бо саме там можна отримати цікаву і корисну інформацію, також купую підручники, методичну літературу - і все це власним коштом! А хтось потім перевіряє мене, не давши нічого! Спочатку навчіть мене ефективно готувати дітей до ЗНО (тобто покажіть, як це робити) на базі існуючих національних підручників, яких не вистачає навіть на один клас (а їх у нас 3), а деяких і зовсім немає(10 клас! - жодного на нашу школу!), вже не кажу про їх якість! Я не проти написати ЗНО, але не за 120 км від дома! І ще, наскільки я пам’ятаю, перевіряти знання учителя можна лише, коли він атестується. Може я чогось не знаю? Харківська область з 2013 року проходить ці безкорисні фейкові "тренінги". А хоч один вчитель отримав методичну допомогу? Ні! Деяких в районі просто зганьбили! Заради цього потрібно все це?
Ego
Для Елена Проценко: Саме заради цього усе це і проводиться! Ще один зайвий раз вилляти відро багна на вчителів, розтрубити про це на весь світ, щоб усякі різні "Батьки SOS" мали на кого тицяти своїми брудними пальчиками і репетувати "Кому дітей довірили?" Це одна зі складових дискредитації учительства в країні і самої освіти в цілому!
Коментувати
Влад
Я, особисто, за! В перших рядах! Але я хочу щоб разом зі мною в одній аудиторії здавали ЗНО відповідальні працівники освіти району, області, міністерства, інститутів післядипломної освіти. Якщо їх результати будуть такі ж як і мої (я вже не кажу про вищі), тоді їхнє слово для мене буде законом. Якщо гірші - вибачте. Ще одна умова. Всі результати ЗНО з прізвищами, місцем роботи, посадами - на сайт МОНу. Всіх. І мене також.
Галина
Для Влад: Я погоджуюся з Вашою думкою на всі 100%
Vera Rouz
Ще один момент принижування вчителя!Я згодна здавати ЗНО раз на 5 років тільки тоді коли таке ЗНО будуть здавать лікарі, інженери, сантехніки, електрики....Задовбало, що знайти гарного сантехніка і електрика майже не можливо...Про лікаря мовчу.
Коментувати
Вчитель
Коли коту нічого робити - так й з цими тестами ЗНО. Ну пройдуть вчителі - що це дасть? Змінить рівень корумпованості в нашій країні? Чи підніме життєвий рівень громадян? Не думаю. Так - імітація бурхливої діяльності. Гризіться нищі громадяни.
teacher освіта
А чому саме вчителів? Мабуть, слід розпочати з тих, хто готує майбутнього вчителя. Наші вузи випускають некваліфікованих, безграмотних спеціалістів не тільки у педагогічній сфері. Можливо треба об’єктивніше підходити до акридетації ВНЗ. Та й, власне, тільки вчителя звинувачують у всіх гріхах. Ліси зникають, дороги в ямах, хліб з гризунами, влада без мізків. А винен хто? Звичайно, вчитель. А хто ж ще?
Елена Проценко
Цілком згодна з Alla Shvorob. Вчитель сам має піклуватися про свій професійний розвиток, а ті, хто має допомагати нам підвищувати свій рівень, живуть ще у кам’яному віці і навчилися тільки перевіряти. Працюючи в 11 класі, мені доводиться виконувати по декілька тестів ЗНО на тиждень. Для того, щоб хтось поставив жирну галочку, я маю у 21 сторіччі їхати о 6 ранку (а для цього стати о 4:30!) впродовж 3 годин в одну сторону у місцевій маршрутці, давно списаній, щоб іще раз скласти тест за 1 годину і ще 3 години повертатися додому. Якщо комусь "приспічило" перевірити нас, то можна все це організувати на місцях, або через інтернет! Ніякої поваги до вчителя! А курси підвищення кваліфікації, то окремий біль, це проста викачка грошей. Нічого нового не дізнаєшся, із року в рік одні й ті ж самі лекції, ще деякі платні і обов’язкові. "сужденья черпают из забытых газет времён очаковских и покоренья Крыма". Висидіти потрібно з ранку і до 6 вечора! НАЩО? Адже можна проводити ВЕБІНАРИ у 21 столітті!
Уляна
Так, потрібно зно для вчителів, бодай з тих предметів, які вони викладають. А ще — для начальників управлінь освіти, особливо новостворених. Щоб справжні педагоги—професіонали знали, хто ними керує. Не вважаю це принизливим, нічого страшного немає, якщо вчитель не складе тести на 12. Але той, що складе на 1чи 2 бали(а таких у наших школах багатенько)—пробачте, але це не вчитель, а «калічитель».
Alla Shvorob
Я працюю вчителем 16 р. ,кожного дня наполегливо готуюсь до уроків , беру участь у різних проектах ,готую до ЗНО ...Часу на власну дитину не вистачає( каюсь). Щоб тримати себе у формі, постійно шукаю мовні курси, які організовуються волонтерами з Амери, Канади, витрачаю власні кошти на підручники тощо. Питання одне - Чому я повинна робити це сама??? Чому для вчителя придумують все, окрім номальних, кваліфікованих ,новітніх центрів підвищення кваліфікації? Чому час проведений у інститутах підвищення кваліфікації - це втрачені години??? ЗНО ??- будь ласка, але створіть умови.
Елена
Для Alla Shvorob: Шановна Алло! Приділяйте більше уваги власній дитині! Вчительська праця саможертовна, учні йдуть у життя і нас забувають, а власні наші діти залишаються на все життя. Усі ці ЗНО для вчителів- це імітація бурхливої діяльності центрів підвищення кваліфікації.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!