Osvita.ua Новини Опитування на Освіта.ua Чтение публикации
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мирослава
Кожен вчитель має бути зацікавлений у проходженні тестів для перевірки свого рівня компетентності.АЛЕ ЦЕ МАЄ БУТИ ДОБРОВІЛЬНО, а не за вказівкою.Результатами тесту повинен розпоряджатися теж самостійно. Уявляю, як тепер почувають себе вчителі Чернівецької області!!! Цікаво,які міри будуть прийняті до тих, хто зовсім не склав чи склав на дуже низький бал? Чому такі тести не проходять під час проходження курсів підвищення?
Наталія
Для Мирослава: Як себе почувають вчителі, які погано здали ЗНО? Я б їх негайно звільнила з посади по невідповідності! Як вчитель може навчати учнів, коли не може здати іспит по профільному предмету? Через те діти і звертаються до репетиторів. Звичайно не потрібно, щоб вчитель української мови здавав хімію чи навпаки, але свій предмет зобов’язаний знати ДОСКОНАЛО!!!
Коментувати
Natalia
Це ще один прояв ставлення до вчителя, спочатку обіцяли велику зарплату, піднявши ціни, тепер хочуть принизити іспитами, хіба мало екзаменів здав вчитель за своє життя, зруйнували систему освіти, а нової не побудували, поверніться до вчителя обличчям, дайте йому можливість розправити крила, не топчіть принизливими тестами зно.
Nataly
Вчителі мають проходити тести (зимою) на основі ЗНО зі своїх профільних предметів й бажано ті тести, які повинні пройти апробацію на наявність певних помилок. Тому що шкільна програма не відповідає завданням із ЗНО.
Valery Hrytsyshynn
Для Nataly: за розробку тестів ЗНО платять незлі гроші, то чому вчителі мають бути білими мишками на випробуванні. А сам підхід до тестування вчителів має грунтуватися на надцяти критеріях, а не лише ЗНО.
Людмила Орел
Про "білих мишок", до речі, не така й погана ідея. Вчителі, проходячи тести, могли б виявити їхні недоліки та розбіжності з програмою. Так можна було б скласти банк перевірених тестових завдань (тобто, після виконання тестів вчителями, перемішати завдання, щоб не можна було скористатися уже виконаними тестами для списування), і було б менше апеляцій щодо якості завдань. Але тестувати знання вчителів таким чином було б неправильно. Вчитель знає більше програми, "зайві" знання заважають складати тест. До речі, є проблема для учнів - учасників та переможціа різних творчих конкурсів з української мови. Вони не завжди отримують високі бали за твори у ЗНО, тому що у них твори гарні, цікаві, але не відповідають стандартній структурі "тестового" твору.
Vera Rouz
Якщо мені треба пройти ЗНО, то це легко можна зробити і вдома-для цього є інтернет.Тільки час треба встановити для себе.А про"виявлення недоліків"-це дуже сумнівноі для цього проходити ВСІМ вчителям ЗНО не обов’язково!
Коментувати
Anna
1. Все так пишут про вопросы которые выходят за пределы школьной программы будто там все вопросы минимум 4 курса университета. Были учителя которые написали ЗНО по своему предмету на 6 баллов и ниже, вы хотите сказать что половина вопросов ЗНО не входит в школьную программу?? серьезно?? 2. Понятно что хорошая сдача ЗНО не определяет хорошего учителя, но вот плохая сдача определяет абсолютную некомпетентность. 3. Прочитав кучу комментариев я так и не поняла как же именно сдача ЗНО унижает учителя, видимо я просто не знаю чего-то в этой жизни. 4. Конечно было бы круто если бы люди из правительства сдали ЗНО, но давайте начинать с себя, а то вот это все: пускай они сначала сдадут, звучит как перевод стрелок. Наверное тысячи выпускников каждый год говорят между собой: а пускай учителя сначала ЗНО сдадут, посмотрим как они напишут. Как оказалось не лучше учеников)))
учитель
Для Anna: те, кому пришло в голову здавать ЗНО, пускай и начинают с себя, а не валят свою дурь кому то на голову. Учителю, кроме основной работы(учить детей), хватает курсов (с тестированием по методике, психологии и предмету), атестации, открытых уроков, семинаров и т.д.
Для Anna
Для Anna:ЗНО придумали чиновники,а учителя і так много делают, ибо ни один ВУЗ не готовит и не готовил учителей к подготовке учеников к ЗНО. Учили и учат предмет и экзаменам и зачётам.Так пусть и здают ЗНО те кто его придумал и внедрил.Пусть своим примером покажут!!!! "Артистов в студию"
Коментувати
Наталія
Тести. Цікаво, чому б і не складати. Але що робити, наприклад, тим вчителям, які викладають, хоча б взяти для прикладу, математику тільки в 5-6 класі. Навряд чи вони складуть ЗНО. І якщо ще й мова йтиме про сільську місцевість де за браком вчителів даніий предмет викладають вчителі на приклад географії. То як можна говорити що вчитель не спеціаліст?! А де взяти спеціаліста на дві години?! Хто подумав про це. А говорячи про малокомплектну школу взагалі за результатами ЗНО треба я так розумію взагалі усіх повиганяти. Бо про результати можна здогадатися наперед. Ну і якщо вже говорити про опрелюднення результатів. Чому б і ні, але при умові що усі і директор департаменту, і усі хто зв’язані з освітою теж нехай здадуть ЗНО та оприлюднять свій результат. Тай тоді давайте результати усіх учнів оприлюднимо також. Тоді б мабуть це до чогось стимулювало. А так навряд чи щось добре з цього вийде...
Мама
Для Наталія:Директори департаменту та начальники відділів освіти, методисти шодня не викладають дітям. А саме вчитель цим займається. І супротив проти ЗНО висловлюють тільки ті вчителі, які не впевнені в своїх знаннях. І не залежно в яких класах вони викладають. В нашій школі є такі Вчителі (І їх досить немало), які без проблем здадуть ЗНО і не будуть обурюватись, тому що вони дійсно перебувають на своєму місці і дають хороші знання дітям! А є такі, яких треба гнати вже давно!!!
Коментувати
Natalya Terefelska
Перевіряти потрібно ВМІННЯ НАВЧАТИ ІНШИХ. Є вчителі, які ніби й знають свій предмет, а навчити інших, навіть здібних дітей, не можуть. Яка КОРИСТЬ з такого вчителя?
Valery Hrytsyshynn
За відгуками учнів про останнє пробне ЗНО з англійської мови- були надто важкі питання (синонімічне значення прикметників та іменників, логічне оцінювання життєвої ситуації....) А шкільна програма цих знань не дає. То може вчителям іноземної мови теж піти до репетиторів щоб здати таке ЗНО. ЧИ РЕПЕТИТОРСТВО ЗАБОРОНИТИ? Завдання із ЗНО мають відповідати шкільній програмі, тоді не буде галасу щодо перевірки рівня знань самих вчителів. А розумний вчитель, готуючись належно до уроку, кожен раз проходить тест на зрілість.
Вікторія
А давайте всіх тестувати через ЗНО хто закінчив 11 кл і має робоче місце:штукатурів,сварщиків ,двірників,службовців,медиків,вчителів,компьютерщиків,депутатів,автодорожників,армійців,суддів і ткд-може тоді буде порядок в країні!!!Ато тільки з учителями проблема (тему можна розвивати)
Іра
Учителям не варто здавати тестування за технологією ЗНО. Наприклад, учителі - філологи чи математики, чи історії, англійської мови в нерівній ситуації з вчителями праці, малювання тому, що тестування не проводиться з цих предметів. Доцільніше самі курси підвищення кваліфікації проходити он-лайн, потім он-лайн складати тестування для отримання сертифіката.
Ольга
Не бачу сенсу у здачі ЗНО вчителями. Кожен педагог уже фахівець з вищою освітою, має диплом. Так для чого принижувати його цими тестами, обговореннями, пересудами. Тоді давайте протестуємо всіх спеціалістів з вищою освітою.
Юлія
А навіщо їх тестувати? Кваліфікацією вчителя потрібно перейматися на стадії вступу до вишу. Навіщо на викладацькі спеціальності брати студентів з низьким рівнем знань, щоб потім їх тестувати? Це ж зрозуміло, що той, хто не вчився у школі, не вчитиметься й у ВУЗі і не стане хорошим вчителем! Навіщо боротися з наслідком, якщо зрозуміло, що потрібно боротися з причиною. Коли я навчалася у школі, мене дуже дивувало і обурювало, коли вчитель не міг відповісти на моє запитання з його предмету, або коли я бачила, що вчитель української мови під час написання тексту робить помилки. На мою думку, такого не повинно бути. Вчитель повинен, по-перше, бездоганно знати свій предмет, по-друге, вміти його донести до учня, зацікавити! Звичайно, для цього необхідна мотивація, щоб найкращі діти вступали не на юридичні, економічні та IT-спеціальності, а й на викладацькі. Бо дуже прикро, коли розумних дітей навчає дурень!
Валентина
У школах директори та заступники прихильно ставляться до своїх "кумів", лизоблюдів. Забезпечують їм години, атестацію без проблем, заміни уроків. Самі частенько розкрадають державні та батьківськи кошти. То їх треба перевіряти на детекторі брехні, а не знущатися черговий раз над вчителем. Людина закінчила ВНЗ, одержала диплом і має право викладання. У законі немає нічого про ЗНО, яке часто виходить за межі шкільної програми. А кількість годин з предмету весь час зменшують. Мало часу на опанування програми, то вже не до ЗНО. Хоч би навчити учнів елементарному.
Олена
А я не розумію, що це дає? Який в цьому сенес? Всі нормальні вчителі і так, навіть заради цікавості, самостійно проходять всі тести ЗНО, а потім ще з учнями розбирають. Чи можливо я щось не зрозуміла і це будуть якісь інші тести, а не ті самі, що і на ЗНО?
Світлана
Вважаю, що тестування для вчителя має включати : питання педагогіки, психології, методики, знання предмету, педагогічної майстерності...
світлана
я згодна проходити, але після того, як тести зно складуть методисти відділу освіти. а то знаєте питань до їх компетентності виникає дуже багато..
ВікторВіктор
якщо розібратись, у випадку коли вчитель не зможе на відповідний рівень пройти тести, то з цього слідує ряд висновків: 1) ВУЗ не підготував на належному рівні фахівця; 2) департамент освіти не справедливо "надав" відповідні освітні категорії і працевлаштував "не гідного" вчителя ... список можна аналогічним чином продовжити. А чи не забагато висновкі, керуючись лише тестом ЗНО?
Віка
А як будуть проходити ЗНО вчителі,які викладають в молодших класах?
Світлана В.
Для Віка: Якщо в майбутньому ЗНО для вчителів буде узаконене, наприклад, як складова атестації, то воно буде фаховим для усіх вчителів. На сьогоднішній день таке ще й не розроблялось. А зараз - це просто бавлянки чиновників.
Коментувати
Євген
Знаєте ,що стане результатом такого всезагального ЗНО?1.Різко зросте рівень корупції при атестації вчителів . Якщо оцінювання такого ЗНО буде на місцях,потечуть струмочки в чиїсь кишені. Організовувати ж перевірку у масштабах країни-дурня. 2. Сільські ,ба , навіть і міські школи залишаться без вчителів. Уже зараз мало випускнтиків педвузів йдуть у школу,а тоді й зовсім перестануть.
Олена
Для Євген: Вибачте, а навіщо такі вчителі? Хоч в селі, хоч в місті. В школі мого сина всі готуються до ЗНО із репетиторами. Від вчителів на уроках толку нуль. Є альтернатива. Йти до тих же вчителів на окремі заняття за окрему плату. Ок. Але просто хотілося б знати, наскільки вони компетентні, раз уж вони така справа.
Tatyana Pankiv
та хіба вчителі в цьому винні ?..репетиторство ще "витягує" школу і учня , бо завдання ЗНО виходять за межі шкільної програми..Благо, що вчителі займаючись репетиторством , вишукують додаткові джерела і працюють за ними індивідуально..шкільні підручники дуже далекі від завдань ЗНО і починати потрібно саме з них, а не з вчителя.Цікаво чи хтось з наших міністрів здав би ЗНО на прохідний бал ?
Коментувати
Olena Herasimova
Вчителі мають ЩОРІЧНО складати тести на основі ЗНО зі своїх профільних предметів. Бажано це робити в січні місяці, коли розроблені тести мають пройти апробацію на наявність певних помилок. За результатами: 1. Вчителі мають підтвердити рівень своєї кваліфікації. За наявності низьких результатів вони позбавляються права викладання у старшій школі на наступний рік (9-11 класи), бо самі не здатні підготувати випускників до складання іспитів. 2. МОН отримає можливість у двомісячний термін до початку здачі ЗНО у травні місяці виправити певні недоліки (проблемні завдання), які було виявлено під час атестації вчителів. Вважаю отримані результати у межах 180-200 балів відмінними, 160-180 балів - хорошими. Такі результати означають допуск викладання у старшій школі. Результати 140-160 - задовільними, що дають право викладання у середній школі (5-9 клас). Результати зі свого предмету нижчі за 140 балів вважати незадовільними і відправляти таких вчителів за власний кошт на перепідготовку. Інакше - ніяк.
1
Для Olena Herasimova: От з вас треба і почати. Експерименти на вас провести, позбавити прав, вигадати якусь дурню та змусити її виконувати не зважаючи на закони. Будьте самі у ролі безправного раба та піддослідної миші.
Ніна Авраменко
Для 1: ви не лише тестів злякалися, ви й ім’я своє боїтеся назвати.
2
Думаю, ніхто і нічого не боїться. Принижувати вчителя, не довіряти йому, постійно вважати "ворогом", ось це СТРАШНО і СОРОМНО. І це велике упущення нашої країни, ось це і приведе до краху в освіті. Бо тільки творчий, кваліфікований, знаючий і вільний від постійних перевірок і дорікань учитель може виховати справжню людину.
Коментувати
ляля
Не варто!!!Це принизливо.Не має сенсу.І нарешті для чого ?
Александра
Для ляля: Стоит!Встречала учителей,пишущих безграмотно.Они имеют высшие категории.
1
Для Александра: А еще грамотные люди или те, кто таковыми себя считают, знают, что такое пробелы и для чего они существуют.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!