Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вероніка
ЗНО і що далі? Здам я, витрачу достатню кількість грошей на репетиторів, бо без них ніяк, занадто багато абсурдних завдань має в собі це тестування. Здам я історію України, вивчу всі портрети письменників, і зрозумію сенс "Енеїди" для літератури, все літо вивчатимуть винятки з української мови. Вступлю до якого нашого вузу, і однаково доведеться десь плати гроші. Дурня дорогенькі.
вчитель
Для Вероніка: портрети письменникiв,винятки з мови,як i саму мову,повинен знати кожен громадянин держави, i можу з певнiстю стверджувати,що нiхто не забороняв читати самостiйно,а в абсурдних завданняхгугл вам у допомогу!
Коментувати
Татьяна
ЗНО необходимо воспринимать не как необходимость для поступления, а как независимая оценка качества знаний. И тогда вопрос проводить или не проводить в качестве ДПА отпадает сам.
Светлана
ДПА и ЗНО — разные вещи. Дети должны закончить школу, получить аттестат, а потом уже сдавать ЗНО для поступления в институт.Кто хочет, тот и сдает. Если ребенок не поступает в вуз или делает это за рубежом, он должен иметь право не сдавать ЗНО.
Вчитель середньої школи
Для Светлана: 100 вісотків підтримую!
Николай Дворак
Таким чином вчителі хочуть відгородитися від відповідальності за ЗНО. Особливо ті, які невзмозі підготувати своїх учнів до здачі ЗНО з високим балом.
Коментувати
Ігор
А ЗНО ні в якому разі не відміняти тому що у вузи повернеться вступне хабарництво.
Ігор
Відмінити будь-які ДПА в школі, для учнів які не поступають вони не потрібні а вчителів бють за результати. Кому потрібно вступати хай здає ЗНО і все.
Николай Дворак
Для Ігор: Може й навчання в школі відмінити для тих, хто не поступає, чи це потім наступним кроком має бути?).
Коментувати
для Ирины.
Если оценка для ученика не мотивация, то незачем и драться за отмену ЗНО. Ввести ЗНО таким образом, чтобы НЕ сдавший НЕ получил аттестат. Вот тогда ЗНАНИЯ, а не оценка, будут мотивацией, поскольку имеющий ЗНАНИЯ сдаёт любое ЗНО... А кивать на то, что они, дескать, едут туда учиться - последнее дело... Дети ЗНАТЬ не стремятся
Ірина
Іспити у формі ЗНО потрібні для тих хто планує поступати у вищі навчальні заклади. Зараз багато випускників планує виїжджати за кордон, де результати ЗНО не потрібні. А оцінка вже давно для учня не мотивація.
Николай Дворак
Для Ірина: ЗНО повинно бути кінцевоюметою і мотивацією навчання в школі. І в ніякому разі неповинні підстроюватися під тих, хто не хоче навчатися, чи планує навчання за кордоном. Нехай тоді і в школі навчаються за кордоном. Чому школа повинна перейматися забезпеченням закордонних вишив , а не державних.
Коментувати
ОЛЯ
Я проти ...Для чого ЗНО тим учням, які і не мають в плані продовжувати навчання у вузах..
C
Підтримую,бо той факт,що піде погана оцінка в атестат,все - таки мотивує учня вчитися.
Ірина
Підримую, але за умови, що тести для ДПА будуть складені у відповідності до шкільної програми, а не програми ЗНО
Незнакомка
Для Ірина: нас кто-нибудь услышит?
Вчитель середньої школи
НІХТО !
милые мои
Для Вчитель середньої школи: Для Незнакомка: вопрос следует ставить иначе - ЧТО сделать, чтобы было так, как МЫ считаем правильным. А то, что вас никто и слушать не собирается -это НОРМАЛЬНО. ТАК должно быть. Иначе просто не бывает, поскольку это противоречит человеческой природе
Коментувати
Тетяна
Не треба всім проходити ЗНО.Тільки тим дітям,які йдуть в університети.Всі інші-річна оцінка в школі.Все.Крапка.
Незнакомка
Программа ЗНО по химии не соответствует уровню стандарта!