Чи використовуєте ви інтерактивне обладнання?

Беріть участь в опитуванні Oсвітa.ua щодо використання інтерактивного обладнання у навчальному процесі

Чи використовуєте ви інтерактивне обладнання?

Інтерактивне обладнання надає нові можливості для навчання школярів та може зробити освітній процес цікавим і захоплюючим. Чи є у вашому навчальному закладі інтерактивні дошки та чи використовуєте ви їх у навчальному процесі?

 

Освіта.ua
27.02.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Sergey
А це що за звір такий? В школі на 90 учнів 5 робочих "напівубитих" і застарівших компютерних місць. Хто в школу купить даже проектор або мультимедійну дошку? Уроки технологій (трудового навчання), які в основному базуються на проектній технології і роботі в інтернеті. Вчитель інформатики інтернет провів за свій рахунок, тому що наші школи МОН не потрібні - дураками управлять набагато легше чім розумними.
Виктория
как можно что-то использовапть, если у нас в школе урок информатики существует только на бумаге.
nata
навіщо взагалі це опитування? Як можна щось використовувати, якщо нічого нема, все своє, носиш, щодня на роботу.
Tet-a-tet
У нас така дошка з проектором є в комп*ютерному класі, на ній наш директор показує нам звіти про господарську діяльність, дехто просить зав.кабінетом дозволити провести відкритий урок. Більше не можна, бо своїми флешками заносять віруси, а доглядати за приладами нікому. Якщо дати у кожний клас, то зав.кабінетом окрім ремонту аудиторії, купівлі паперу і т.п. ще буде змушений оплачувати роботу спеціаліста по догляду за інтеракт. дошкою та безкоштовно розробляти програми. Може інститут нового змісту навчання хоче щось змінити?
Діма
так. маркерну дошку, проектор, ноутбук... куплені за свої кошти.
Запитали в слабого здоров'я
Це яке? Те, чим держава забезпечила? А коли то було? Аж дивно, що майже 6 із 10 педагогів використовує інтерактивне обладнання, тобто більше, ніж кожен другий. А яка дійсність? Ще треба опитати, як часто це відбувається. Бо якщо проектор один на школу, а про плазму і не мрій, то використовуються ці штуковини тільки для "показушних" (показових) уроків. Шановні колеги, якщо прочитати результати опитування, то МОН заспокоїться, адже все гаразд: школи обладнанням не забезпечують, а вони ж якось самі все знаходять. Молодці, хай так і надалі працюють. А ми їх ще опитаємо, чи комфортно працювати без підручників, таблиць, обладнання, реактивів, мікропрепаратів, сучасних мікроскопів, спортивного інвентаря і т.д.
MilaSanna
Працюю у невеликій сільській школі, маємо два компютерних кабінета (доступ до них є - було б бажання), бібліотеку (3 компа з інтернетом), є декілька проекторів і екранів і 2 інтерактивні дошки (одна з них - у моєму кабінеті). Так що використовую свій Smart Board на повну.
Tanya
Для MilaSanna: Брехня!
Анна
Для MilaSanna: Або ваша школа навчає діток Порошенка, або ви брешете!
Коментувати
революціонерка
Так. Використовуємо - крейду та дошку, яку фарбуємо за свої кошти кожного року.
Код
У нас купили комп’ютери нові. Але виснуть що не можуть діти працювати. Напевно списало багато грошей відділ освіти
сис. адмін
Для Код: Вам ПОТРІБНА допомога вашого випускника - сис. адміна ...
Коментувати
Тетяна Герасимик
Так, працюю з мультимедійною дошкою, правда вона одна на коледж. Є ще проектор з дошкою, який купили декілька викладачі зі мною. Ноут мій. Класи два є з компютерами, але до них не добитись)))
Олександр
Використовую проектор, який один на всю школу. Ноутбук власний, принтер і сканер теж. Екран самостійно знайшов, ще радянський. Одним словом - скрута.
Василь
Що використовувати якщо його немає,і невідомо коли буде. За винятком компютерів 2005 і 2007 років нічого немає. А який сервіс цієї техніки? Ой бідні ці сільські школи!
анонім
Вчителі не проти використовувати такі дошки і все нове, але як можна використовувати таке обладнання коли у школі тільки доступ до комп’ютера є в кабінеті секретаря та каб. інформатики і ВСЕ!!!!! Решта 40 кабінетів - виглядають як у старі радянські часи. Вчителі носять свої ноутбуки тільки на відкриті уроки (при цьому все що необхідно до уроку скидають до третьої години ночі).
лариса
зато в отчетах пишем, что все ОК! Все используем, на открытых занятиях по очереди берем старый проектор, или заимствуем через друзей в других учебных заведениях...А Министерству отчитываемся, как повышаем свой профессиональный уровень и используем интерактивные методы работы. А как иначе - МОН требует, так мы всегда готовы отчитаться! А если серьезно, то просто стыдно перед теми, кого учишь, за "нищету" в образовании.
лариса
Вы смеетесь? Дома использую, а на работе разве только ноутбук принести... Но ни проектора, ни интерактивной доски.... И при этом я работаю в колледже.
hmelena
Є. Та не дуже подобається, коли використовую.
Mihail Donetsk
Викладаю англійську в Донецьку. Маю 12 комп’ютерів з інтернетом. До війни було 16. (Не питайте да решта.) В школі ще 5 комп’ютерних класів. Майже в кожному кабінеті є комп’ютер для вчителя. В багатьох кабінетах є проектори або мультимедіні дошки. У мене не має ні того, ні іншого. З дошкою працювати було б і легше, і цікавіше.
Олекса Позняк
Для Mihail Donetsk: Непогано живеш, у мене у Києві такого немає - ноут і принтер сам купував.Я єнакієвський, тепер працюю в київській школі, зі мною ще 4 учителі з Донбасу і близько 40 учнів звіцдти ж.Англійська це добре якщо виїхати, бо ДИНИРИ це практично покійник
Коментувати
музикус
інтерактивної дошки нема, проектора нема, компютерний клас - один(4 компютери)-і то не пускають, там тільки вчитель математики усі уроки проводить. Отак і працюю...
stor
Для музикус: у нас та ж сама картина... за останні 30 років нічого нового, проте 2 рази на рік здаємо звіти про забезпечення кабінету.
Коментувати
Dina
Немає в школі нічого. Все старе і зламане, тільки для замилювання очей перевіряючим. На відкриті уроки всі "ІКТ" носимо на горбі з дому.
Заковика
Є один кабінет з проектором на всю школу. Іноді проводжу там уроки. То я так і не можу розібратися, як відповісти, використовую, чи ні. наче й використовую, але ж по великому рахунку, ні.