Чи варто називати школи іменами сучасних героїв?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо ініціативи називати навчальні заклади іменами героїв

Чи варто називати школи іменами сучасних героїв?

Верховна Рада прийняла постанову, яка містить рекомендацію вшановувати українських воїнів – учасників АТО шляхом забезпечення найменування навчальних закладів на честь українських героїв.

За визначенням авторів документа, таке рішення сприятиме вихованню дітей та молоді в дусі поваги до Українського Війська, утвердження патріотизму в українському суспільстві, а також залученню освітніх закладів до інформування про подвиги українських військових.

Освіта.ua
22.02.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ван-таймер
Якщо немає що владі запропонувати народу, то пропонують патріотизм...Сумно це все...
сергій
Це дійсно маразм. Школа повинна бути школою! На цьому і крапка!
Skeleton
А почему только герои АТО? Где герои евромайдана?))
О
Ніби і має сприяти патріотизму, але ж не тільки воїни є українськими героями. Це сучасність. А є ті, хто були до цього. І будуть ті, хто з’являться за 10-20-50 років. Що робити з майбутніми героями? Як тоді вшановувати їх?
Совок повернувся
Школа повинна носити номер і ВСЕ!!! В шкіл фінансових проблем повно - їх вирішуйте в стінах Верхоної Ради - якщо вже взялися!
василь
це просто радянський маразм!!!!! школа повинна бути просто школою тієї чи іншої громади, а учасників ато хай вшановує держава нагородами і т.д. хоча в країні куди дуже хотів попасти буратино можливо все. а що нам дуракам!!!!!
Н
Воїнам -учасникам АТО потрібно рівень життя покращити,пенсії,пільги,якусь конкретну допомогу зробити, а просто назвати їх іменами навчальні заклади...Ну їм то від того краще стане?
ВЧИТЕЛЬ
Найбільше вшанування українських воїнів – учасників АТО - забезпечення їм і їх родинам, та і всім українцям, належного рівня життя. А не зрада інтересам України, які так важко відстоювати.
Tetyana Shevchenko
Вшановувати безумовно треба, але присвоювати ім’я варто лише у виняткових випадках. І що, скажіть будь ласка, робити тим школам, які мають по 5-7 таких героїв?
Татьяна Семенихина-Колесникова
Боже, Ви бачили назви наших шкіл? Ці назви ледве можна втиснути у ті додатки, які отримують наші випускники! А якщо треба бути у цю назву вписати ім’я героя, то це...
Роман
Для Татьяна Семенихина-Колесникова: Цілком підтримую. Краще б вони вирішили всі оті ради-зради з назв шкіл повикидати!
Коментувати
Павлович
От коли Верховна Рада побудує нову школу, то хай і називає... А вшанувати пам’ять можна і по іншому: забезпечити дітей та жінок загиблих героїв пенсією. В школах і без перейменування шанують і живих, і загиблих героїв. Вивіска та надпис на печатці-це не шана. Шана-в серцях та душі.
тов. Титаренко
Пусть решает коллектив родителей. Обязывать нельзя.