Чи варто блокувати в Україні російські соцмережі?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо необхідності заборони Вконтакте та Одноклассників

Чи варто блокувати в Україні російські соцмережі?

Радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк запропонував ввести заборону на використання російських соціальних мереж «Вконтакте» та «Одноклассники». Міністерству освіти пропонують долучити до цього процесу вчителів та викладачів, які  пояснюватимуть дітям шкідливість використання зазначених соціальних платформ.

Освіта.ua
16.02.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр
аднаглазники - вкантаченьіе --- нахуй. кому не дійшло ---- нахуй. нипанятна --- нахуй узкагаварящие - ваще нахуй нахуй -------------- всі інтелектуали з вагомими доказами та проти заборон йдуть к псам.
Анна Уткина
Больше денег некуда потратить? Помоги лучше пенсионерам или детям-сиротам!
Вчитель
Одноклассники - безпечніша та порядніша мережа, а ВК ніяк не контролюється. Нецензурщина, суїцидні мотиви - чи мало цього, щоб знищити цю погань
РОСТІК
ПЕРШ НІЖ ВІДМІНЯТИ КОВБАСУ "МОСКОВСЬКА" ЯК МОСКАЛЬСЬКУ ПРОПАГАНДУ НЕХАЙ СПОЧАТКУ САЛО НАРОСТЕ
Олекса Позняк
Для РОСТІК: московську я люблю бо вона із москалів
Коментувати
Микола
Нехай створять аналог ВК в Україні, розвинуть його до рівня Вк, а тоді не потрібно буде таких розмов. Кому подобається сидіти в ВК - той обійде будь-які блокування через VPN й сидітиме далі.
Christina
Можливо ми і фейсбук і твітер і інстаграм і взагалі відгородимся від усього світу і будем відлюдками, чи то просто щоб простий народ відділити від світу
Олекса Позняк
Для Christina: не путай гівно ВК і шоколадку - це різні речі
Микола
Вк - це найзручніша соцмережа у плані своїх функцій. Так що, не треба ля-ля.
Олекса Позняк
Для Микола: НЕ тобі лялякати.Українські соцмережі за функціоналом не поступаються лише не так розкручені
Коментувати
Ірина
А як же демократичний підхід ? Я хочу спілкуватися , то чому мені влада забороняє? Там проживає чимало рідні, славян. В самих в кожного бізнес в Росії. А вони народ хотять взагалі дибілами зробить
Олекса Позняк
Для Ірина: Хто тобі забороняє дурненька.Заходь на ФБ і спілкуйся як увесь цивілізований світ
Ок
Для Олекса Позняк: Із- за отаких як ви, ми тепер отак живемо!
Олекса Позняк
Для Ок: ну і аргумент.Позняк країну до зубожіння довів.Ржунимагу. У 90 сті роки коли ти пляшки збирав я вже з другом складав тести для американської освіти і отримував тисячі долярів які потім правильно вклав. Я не грабував український народ, а заробляв у американського
Коментувати
гість
Количество безработных уменьшилось на 16%, - Госслужба занятости По состоянию на 1 февраля 2017 года по сравнению с соответствующей датой прошлого года количество безработных составило 429 тыс. и уменьшилось на 16%. Количество лиц, получающих пособие по безработице, сократилось на 15% (до 351 тыс. лиц).
Уточнення
Для гість: Взагалі-то прийнято писати не про "зменшення безробітних", а про створення нових робочих місь. Бо Ваше "зменшення" може бути через смертність, вихід на пенсію, а в наших умовах, ще й через активну міграцію за кордон.
Коментувати
Vasya Silin
Спершу свою нормальну соц.мережу створіть, a потім вже чужі блокуйте... Блокувати вони зібрались...
Накипелов
Блокувати не потрібно але ігнорувати - справа кожного свідомого українця.
гість
Для Владислав: Немає сенсу блокувати російські канали,проросійський контекст на українському телебаченні,коли ми не заблокуємо російські ресурси в інтернеті. Для блокування цього просто потрібно посварити пальчиком, а от блокувати нет )))) Зробиво нет як в Північній Кореї, відрізаним від світу.)))
Владислав
Скоріше б уже заборонили це сміття в Україні."Вконтакте"загрожує українським дітям та безпеці нашої держави.Я не визначився,як я ставлюся до пана Шкіряка,але в цьому я його підтримую. Немає сенсу блокувати російські канали,проросійський контекст на українському телебаченні,коли ми не заблокуємо російські ресурси в інтернеті.
просто так
Скрізь шукають російький слід,а в самих рильце в пушку,можна подумати ні вони,ні їхні діти не користуються соцмережами.Працюю в школі,шкоди від того,як впливають «Вконтакте» та «Одноклассники» не бачу,діти вже самі розуміють,що таке російська пропаганда,куди не треба-не полізуть,а чиновникам треба краще звернути увагу на себе,бо до цього часу розмовляти рідною мовою не вміють,та й що там казати,як у них в Росії бізнес...Займаються не тим,чим треба!
Зелинский Саша
Зорян Шкиряк дурак что ли дичь говорит сволоч
Кому-нибудь
пришло в голову,что играют подростки. То есть дети возраста активного включения в инет родителей,и,как следствие, чтобы детки не мешали, тыкавших детям в руки телефон-планшет. Вытаскивать ДЕТЕЙ сегодня да, надо. НО не найдётся ли кто-то, кто подумает о детях,сегодня РОЖДЁННЫХ?Интересно наблюдать за взрослыми,гуляющими с детками,или просто направляющимися по делам,но с детьми.Понаблюдайть предлагаю и читающим.Интереснейшые предположения есть вариант увидеть
Не вірю
Може, пора витягти країну з бідності, підняти рівень життя українців чи перестати продавати Україну? Може досить? Пора щось робити, створювати, розвивати, а не руйнувати і забороняти. Окозамилювання. Нас таким чином відволікають від того жаху, що відбувається в державі.
Максим
Нахуй його в жопу цього Шкіряка їбаного!!! Нахуя вам цей інтернет краще шось добре зробіть людям!!!!
Оксана
Хай спочатку у ВР перестануть співпрацювати з Росією.
Игорь Соломонов
Ви чули про прокси? А ось школярі думаю чули. Краще ВР забороніть, толку більше
Порошенко
я вважаю, що це нерозумно блокувати соц. мережу на якій заробляють і наші співвітчизники!
Сергей
Для Порошенко: Згоден. Сам там підробляю. Ніякої політики - тільки гроші)
но политика и
Для Сергей: есть -ДЕНЬГИ.Или иначе. ДЕНЬГИ это политика
Коментувати