Osvita.ua Новини Опитування на Освіта.ua Чи підтримує температурний режим ваш ВНЗ?
Чи підтримує температурний режим ваш ВНЗ?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо стану опалення приміщень Вашого навчального закладу

Чи підтримує температурний режим ваш ВНЗ?

Студенти деяких вищих навчальних закладів скаржаться на те, що адміністрації не завжди забезпечують нормальні умови для навчання, зокрема, санітарні норми щодо опалення навчальних аудиторій.

 

Освіта.ua
10.02.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Геннадій
Ситуація цього року жахлива. Запорізька державна інженерна академія корпуси не отоплює, слава Богу, є опалення у гуртожитках, але в борг. Звертались з серпня місяця, починаючи з Прем’єра, Народних депутатів, МОНУ та завершуючи органами місцевої влади. Маємо тільки відповідь МОНУ на звернення депутата, що видатки ВНЗ на опалення та комунальні послуги профінансовані у 2017 р тільки на 40-45%. Зараз студентство звернулось до Гриневич. Чекаємо.
Світлана Колісніченко, НВО №15
Технікум механізації сільського господарства м. Кропивницького економить на здоров’ї студентів. Дуже холодно у навчальних аудиторіях. У кабінети, де тепліше і у гуртожиток переведені студенти І курсу. Усі інші мерзнуть.
Вчитель
В шкошлі у класі +10, а там маленькі діти сидять. А зверху тільки бумажки приходять ліміт на опалення. Який може бути ліміт для дітей, у Верховній раді ліміт поставте і хекайте на руки
Адміністратор
В річному кошторисі державою виділено 25% від потреби в коштах на комунальні платежі. Не враховано ні підвищення тарифів, ні реальна потреба. Як в таких умовах забезпечувати "необхідний" температурний режим? Мабуть переходити на навчання в літній період, а зимою зливати воду і сидіти вдома. ПОТРІБНО ЩОБ І ВИТРАТИ МІНІСТЕРСТВА БУЛИ ПРОПОРЦІЙНИМИ ДО ТОГО ФІНАНСУВАННЯ, ЯКЕ ВИДІЛЯЄТЬСЯ НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДАМ.
Поступающий
В этом году ребенок будет поступать. Меня тоже очень интересует как отапливаются корпуса и общежития в КНУ им. Шевченко и КНЭУ им. Гетьмана. Отпешитесь, пожалуйста, кто в курсе.
Елена
Дочь учится в НАУ. Отопление очень слабое, сидят в аудиториях в верхней одежде, а в некоторых аудиториях вообще находиться невозможно. В общежитии тоже прохладно
Так зима ж!
Погано опалювальний сезон не тільки у ВНЗ. Школа, Київ. Ранком цілих 10 градусів тепла в кабінеті. І так кожну зиму.
Віка
Для Так зима ж!: Згодна. Температурний режим не витримується у більшості шкіл. Температура в кабінеті вранці +9!!!"!
Коментувати
Дерек
зустрічне опитування: чи профінансувало Міністерство видатки на оплату комунальних послуг у достатньому обсязі?? По факту ні!!!!
Капаліка
Для Дерек: Із зустрічним питанням повністю згоден. На комуналку з МОН прийшо не набагато більше 0%. А друге питання як при шалених тарифах на опалення температура теплоносія може бути менше 60 градусів (нагадаю, норматив 95). І як у таких умовах опалення і при такій температурі забезпечувати санітарні умови?
Коментувати
Богдана
Так. Можливо , бояться , щоб система не замерзла ( зараз відчутно низька температура ).
Адміністратор
Наболіле! Як можна забезпечити якісне опалення навчального закладу на протязі опалювального періоду, якщо коштів на придбання топлива виділяють вчетверо менше від потреби. Ціни на вугілля, дрова, ел.енергію зросли в рази, а коштів порівняно з попередніми роками майже не збільшили. Спеціальний фонд не допомагає, тому що фактично весь іде на виплату заробітної плати та податків. За чотири роки споживання ел.енергії зменшили на 50%, а за рахунок тарифів плата збільшилась втричі!!!!! ???????????????????

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!