Чи отримали Ви підвищену зарплату за січень?

Прем'єр міністр повідомив, що мільйони українців отримали підвищені заробітні плати

Чи отримали Ви підвищену зарплату за січень?

Прем'єр міністр Володимир Гройсман під час засідання уряду 08 лютого повідомив, що вже мільйони українців отримали підвищені заробітні плати. Освітяни також належать до однієї з категорій бюджетних працівників, які мають отримати підвищену зарплатню.

 

Освіта.ua
08.02.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
галина
я працюю вихователем в дитячому садочку уже 5 років оримала на 0.8 стаки чистими 2200 і не задоволена для чого було 5 років вчитись щоб отримувати меньше ніж няня до чого було це підняття , нез наю як Ви а я вважаю що мінімальну зарплатню потрібно було підвищувати з згідно тарифікаційній сітці тобто 1 розряд 3200 іт.д ато вийшло що зарплати як кіт наплакав а ціни виросли у 2рази як жити шановні мої я незнаю навіть не жити а ВИЖИВАТИ?????? ЖАХ КУДИ КОТИТЬСЯ НАША ДЕРЖАВА ???
Людмила
Працюю в хімічній лабораторії в одному з вузів. В звязку з підвищенням до 3200 перевели з 1,0 на 0,75 ставки, ще й зняли доплату в розмірі 5 % за шкідливі умови праці. Навіть 2000 грн. на руки не отримуватиму, а працювати прийдеться повний робочий день. Це законно? Як вижити?
Катерина
Я фармацевт .Стаж роботи десь 10 років , чому десь тому що була в дикреті. Отримала ЗП на руки 2576грн Я в шоці.
антон михайлович
спочатку підвищили ціни і продовжують підвищувати а потім нібито зарплати підвищили краще нічого не робили а то кожного разу коли вони думають за людей стає все гірше та гірше ... хотя якщо брати 85% населення не люди тоді так вони думають за людей!!
народний вчитель
Ну і ще прохання: всі хто пише, то вказуйте свою нараховану зарплату, щоб було легше розібратись чи нарахована чи чистими на руки отримали.
народний вчитель
Ні про яке підвищення зарплати для вчителів говорити не можна, бо: по-перше, вчитель-спеціаліст ставка=3168 і це менше ніж мінімальна зарплата (3200 грн), тобто тепер вчителю будуть доплачувати, щоб хоч отримував мінімальну зарплату. По-друге, всі інші категорії - це проста різниця між тарифними розрядами. Піднесення на 2 тарифних розряди - це елементарно змушені були зробити, бо інакше і вчитель вищої категорії отримував би менше від 1 тарифного розряду, а хто дістав більше, то це просто розмір окладу більше від норми і за рахунок інших надбавок. Якщо взяти одночасно 2 ставки, то підняття буде вже взагалі захмарне. А МАЛО Б БУТИ, 3200*2,12=6400 ГРН(12 ТАР. РОЗРЯД ЗА ЄТС) І ЦЕ ВЧИТЕЛЬ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ ЗА 18 ГОДИН. +% ЗА ВИСЛУГУ. Отоді б і було можна сказати підвищення!!! а зараз .... і це при тому як піднімають собі зарплату по 200 000 і більше. (Офіційна зарплата)*(інтенсивність праці)*(250% премії щомісяця)*(вислуга) і можна далі грузити про благородну працю сіячів вічного і мудрого.
Свєта
Що й говорити про підвищення зарплати. У школі вчителі, які мають більше 20 років стажу получили 7500 грн., а нас у садочку по 33 дітити у групі, то 3400 грн. В школах від 15 дітей класах .Де тут справедливість? А ви плачете!Для конкретики: Вижницький район Чернівецька лбласть
народний вчитель
Для Свєта: можливо 7500 грн нарахували мовникам чи адміністрації, а прості вчителі таких грошей не отримали. Навіть якщо й нарахували, то ще -20% податків =6000.
Коментувати
Галина
Так отримали прибиральниці та сторожіи на 200-300 гривен бвльше ніж спеціалісти з двома вищими освітами.Це у нас в культурі так.Раніше від техперсоналу отримували майже вдвічі більше а зараз ось так.І пенсіі підганяють буде у всіх однаково незалежно від стажу і призначених на початку пенсій.
аліна
Аколи підвищать зарплату державним службо вцям?Отримала за січень 1814грн.
вчитель
Для аліна: А яка користь від вашої праці?
Сергей Лимонов
А коли підвищать зарплату державним службо вцям? Як це яка! А сидіти обклавшись стосом паперу половину дня-а іншу сидячі в інтернеті передаючи у вищі інстанції НІКОМУ НЕПОТРІБНУ інформацію и звіти!
Коментувати
Володимир
зарплата незмінилась я невірю шоб підвичили зарплату для простого народу хіба собі вони підвичують
Вікторія
Я не знаю для кого було підвищення.. Коли мінімальна зарплата 3 200, а ставка викладача вищої категорії 2 830, до того ж бухгалтерія не знає як нараовувати, і всім нарахували за старими тарифами. Заборгованість ніхто не повертає. Невже вчителі не достойні хоча б мінімальної зарплати???
Сергей Лимонов
Для Вікторія: бухгалтерія не знає як нараовувати- а на фига вам такая бухгалтерия нужна
Коментувати
Людина, якій сказали не чекати підв
А що дасть це опитування? Чергові нерви і хвилювання. У Вінниці кооперативний коледж ніхто нічого не отримав більше. Ще менше отримали. І де та інспекція праці
вчитель
Працівникам коледжів зарплату піднімуть з 1 вересня 2017р.
Коментувати
Учителька
У січны заплатили без підвищення Обіцяють у лютому все виплатити Іванівський район Херсонська область
свт
Работаю в школе. Учитель. За январь еще выплаты не было. Говорят дадут в конце февраля, а может и в середине марта. Связано с тем что образовалась Территориальная Громада и некому еще платить. Что делать, хз... Банк то денег требует...
львів'яночка
Мій чоловік працює на АЗС УкрНафта старшим орератором - касиром (АЗС належить п.Коломойському). так от за січень їм не підвищили ні на гривень. ???????????????????????? Аванс прийшов більший і ми дуже зраділи,але зато зарплата прийшла менша. Одним словом получив навіть не повних 3300. Якшо рівняти з ОККО то це копійки. І де це підвищення??????? А де оплата за шкідливість ??????? Добре,що всі говорили,що буде збільшення!!!!!
Вчитель
Змушують перейти на ставку замість того, що було півтори. Ганьба! Директори шкіл- маріонетки.
Першийразвчитель
На руки - 3100 грн. (18,5 год без клаского керівництва, зошитів і т.п.)
Юля
Молодые специалисты ( до 3 лет стажа) как всегда остались за бортом существенного повышения зарплаты. 3 тысячи грн. чистыми за ставку. В школу работать по-прежнему никто из молодёжи не пойдёт, уж очень ждать долго хорошей зарплаты. В выигрыше только те , кто работает на 1.5 ставки и имеет высшую категорию, звания и стаж больше 20 лет, так они уже и пенсию к этому времени заработали. А кто будет думать о молодёжи? Опять некому.......
василь
плюс 1500 грн, вчитель 2 категорії 21 година навантаження, Львівська область
Юля
А у нас педагогические работники детских садов не люди и , похоже, не освитяне. Им уряд повышать зарплату на 2 разряда не стал. ПОЗОР такому уряду.
вчитель
Для Юля: Читайте і більше будете знати. А то складається враження, що ви на іншій планеті знаходитесь((http://osvita.ua/school/consult/54475/
Коментувати