Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ксюша
Всі технічні нюанси можна врахувати і проблем ЗНО з інформатики не буде. Не хочуть його ті , яким не вигідно з тої чи іншої причини. Адже, багато абітурієнтів перебіжать до репетитора з інформатики.
о ЗНО
Это возможно. И не только возможно но и нужно. Уже в 2018 такое ЗНО должно быть. Учитывая те программы что есть. А в течении времени все станет на свои места.
точка зору
Таке ЗНО дійсно дуже потрібно. І в майбутньому навіть у 9 класі. Інакше про покращення викладання цього предмету не можемо вести розмову. Розуміючи різні ситуації скажу наступне. Якщо вчителю дали викладати даний предмет, значить викладай належним чином та займайся самоосвітою. У кожного свої недоліки. Їх потрібно старатися усувати. Те що на даний момент констатують погане виконання навчальних програм у 8 класі - вина в першу чергу адміністрацій. Будь-який директор чи заступник добре розуміють можливості своїх учителів, але тим не менше маємо те, що маємо. Якщо взяти статистику по учителях - це мабуть єдиний предмет де викладають хто хоче. А з точки зору методики не кожен розуміє про які речі йде мова у підручнику. Крім того на майбутнє варто прийняти єдині вимоги до програмного забезпечення. Це дозволить покращити рівень підготовки до ЗНО. Звичайно треба опиратися на мінімальні можливості класів. І тільки так.
є думка
А ЗНО з фізики чи хімії передбачає практичний варіант?
Кот Матроскин
Для є думка: Тому і виникає питання. Хто знає, що у голові у міністрів. Адже олімпіада з інформатики проходить зовсім не так як інші предмети. З фізики чи хімії ніхто практичних дослідів не робить. А на інформатиці не на листочках пишуть а працюють виключно на ПК.
є думка
Для Кот Матроскин: Краще всього тільки теоретичний варіант. Тести. Інакше буде не ЗНО, а олімпіада.
а враховуючи чесність проведення
олімпад, краще не продовжувати.............
Коментувати
Кот Матроскин
Потрібно уточнити: чи це буде тільки теоретична частина, на папері, чи і практично щось зробити? Якщо буде практика то реалізувати це зандто складно. Хіба, що бажаючих буде дуже мало.
Просте рішення
Тест ЗНО зі інформатики повинен бути представлений для двох випадків. Windows та Linux. І при підготовці учні повинні конкретно знати, що їх чекає.
Vera Rouz
Для Просте рішення: а ще треба враховувати варіанти викориcтання Office 2003 чи 2007..., а також мову программування, яку вивчали.Занадто багато треба враховувати, а значить поставити всіх в рівні умови НЕ МОЖЛИВО!
точка зору
Для Vera Rouz: Та нічого багато не треба враховувати. Всього навсього оприлюднити перелік програм, які будуть на ЗНО та їх версії. Опиратися 100% тільки на мінімум. Якщо учень добре володіє електронними таблицями у 2003 офісі не думаю, що перейти на 2007 буде для нього важко. Щодо ОС, враховуючи різні версії, тести з цієї теми краще в програму ЗНО не включати. Якщо в учителя поставленний ліцензійний 7 звичайно на XP ніхто не буде переходити. А Офіс 2007 успішно інстальовується на XP SPIII. Крім того. Якщо тести саме з цієї теми виключити. Вибір стане більшим. Адже навіть на Winows можна успішно встановити всі програми, які працюють на Лінукі. LibreOffice, аріватори та багато інших.
о ЗНО
Для точка зору: Для Просте рішення: идея правильная. Но требует професионального подхода.
Коментувати
Volodymyr
Так уточнюємо: з інформатики, чи з програмування? Якщо з інформатики, то наразі викладання цього предмета складно стандартизувати. Хтось працює на стареньких комп’ютерах і викладає предмет на базі Windows XP, а хтось отримав китайскі подарунки із Windows10, ще хтось використовує відкрите ПЗ (Linux у різних дистрибутивах). Зрозуміло, що основні засади, що прописані у програмі можна витримати, але стандартна процедура тестування? Маю сумніви. Майже те ж саме і з програмуванням - вивчаються різні мови і з різним ступенем поглиблення. Скажімо, теперішні випускники, які навчаються за рівнем стандарту, якщо не помиляюсь, вивчають програмування протягом всього шести уроків. Ото таке...
Кот Матроскин
Для Volodymyr: Теперішні випускники вичають інформатику тільки три роки і на програмування години тільки в 11 класі
Коментувати