Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іванка
Цікаво, коли ці реформатори останній раз у школі уроки читали? Не даремно кажуть, що якщо людина не вміє працювати у школі з дітьми, то вона йде в методисти чи начальники освіти вчити учителів... На жаль... А на дітей їм начхати...
Nik
Для Іванка: Казав один мій знайомий, що складається враження буцім-то Черновецький емігрував, а свою "молодую команду" передав до МОН України....
Віктор
Для Nik Там команда стара. Як й НАПУ з його інститутами.
Коментувати
Просто МАМА
Корисно та продуктивно використовувати час школярі зможуть, якщо запровадити у школі пари (як в інститутах). Старшокласники матимуть можливість грунтовніше готуватися. Порівняйте, що краще - "пробігти" по 7 предметах і мати кашу в голові чи опрацювати завдання по 4 предметах?..
Инна
Для Просто МАМА: Для Марія Романюк: Для Методист: абсолютно поддерживаю. В лицеях можна парами уроки делать, а в школах нельзя....
Олександр
Ніякої каші без пар немає.Все чітко
Коментувати
Тетяна
Не підтримую категорично! Чомусь у нас усі реформи мають руйнівний характер.
патріот
Про яку інтеграцію предметів може йти мова? Хто буде викладати інтегровані предмети? Універсальний вчитель? Про яку глибину знань учнів можна говорити? Проаналізуйте скільки випускників здають зно з біології, географії, фізики. Географію, як предмет взагалі буде знищено ( зараз вивчення географії закінчують в 10 класі, а в нашій школі близько 30-40% учнів складають з даного предмета зно та і по Україні значні %). Але кого це цікавить ( ми штовхаємо дітей до репетиторів, адже випускники і так хвилюються. а тут рік не вивчають даний предмет, а незабаром і два роки географії небуде в переліку навчальних предметів. Надіюсь, що в МОН знайдуться люди, які вболівають за освіту в українській школі. Дуже надіюсь.
Anna
Для патріот: так прикол в том что те предметы которые ученик хочет сдавать на ЗНО будут преподаваться профильно, чтобы потребность в репетиторах отпала
Віктор
Для Anna Пожалуйста, внимательно прочитайте учебный план. Во всех селах и небольших городах в основном будет гуманитарное направление - у них и сейчас естественные дисциплины (например, химию, биологию, природоведение) читает один учитель. Значит, им достанутся 3 (ТРИ) часа в неделю интегрированного предмета Человек и природа (интегрированные химия, биология, физика, география, экология). И прощай надежда сдать ЗНО, необходимые для поступления в медицинские, технические или аграрные университеты.
Коментувати
Григорій
Навіщо ставити такі дурні питання? Без інтеграції не обійтися - в умовах шаленного зростання інформації уміле інтегрування навчальних пароцесів є явищем вкрай необхідним. І цілком, до речі, обєктивним. ВИНА МОНу В ТОМУ, ЩО ТАМ НЕ ЗНАЙДЕТЬСЯ ЛЮДИНИ, ЯКА ПЕРЕКОНЛИВО ПОЯСНИЛА Б НЕОБХІДНІСТЬ іІНТЕГРУВАННЯ. А ще більша біда в тому, що немає спеціалістів при памяті, які могли б таку інтеграцію здійснити.
Наталия
Для Григорій: так!!!
Коментувати
Валентина
главный враг образования -- министерство образования
Oleg Voloshin
Досить довалювати і без того планомірно розвалену освіту в Україні!!!
Тетяна
Освіта потребує реформ однозначно. Болюче питання матеріальна база опорних шкіл: приміщення, які потребують капітальних вкладень; технічне забезпечення, підручники, спортивне знаряддя. Батьки самостійно в класи ставлять пластикові вікна, щоб не мерзли діти, але ж перекрити кришу опорної школи не можуть. Інвестиційні проекти на реконструкції "відносно старих " приміщень (адже 25 років ремонтували там, де падало і було занадто аварійне). Я за реформу, профільну освіту та кваліфікованих спеціалістів в майбутньому.
оксана Здебська
Перед тим ніж щось пропонувати,шановні представники міністерства освіти,будь-ласка забезпечте сількі та міські школи необхідною сучасною технікою,щоб можна було вести уроки не як у печерному віці,а як у 21столітті і дітям би було краще сприймати новий матеріал і вчитель би міг розвиватися. А зрештою,щоб таке пропонувати просто відвідайте школу у глухих і тоді Ви зрозумієте,що не з тої сторони підходете до реформування освіти)))Успіхів Вам у прийнятті розумних рішень!)))
труд
Для оксана Здебська: Вже забезпечили - китайські комп’ютери...
Коментувати
Марія Романюк
Досить реформ освіти! За реформами викладачі немають часу на викладання і навчання учнів, студентів. Реформа - нові підручники, зошити, методичні та дидактичні матеріали... А де візьме гроші держава, яка в стані війни!?
Олена
Це поетапна деградація, медицину знищаємо, тепер вже й за освіту взялися. Ганьба тим, хто навчає власних дітей за кордоном, а нашим залишає рівень позаминклого століття.
Олег-екс вчитель
Для Олена: Власних дітей за кордоном "ті" навчають тому, що там вже давно впроваджені ІНТЕГРОВАНІ ПРОФІЛЬНІ ПРЕДМЕТИ.
Коментувати
Ірина
Якщо ви вивчаєте якийсь один предмет,то вчити його треба добре.А "об’єднання" -це щось для вигляду, "щоб рахувалось"...
Людмила
Моя внучка навчається у 7-му класі. Початок занять о 8-30, закінчення о 15-10, або 15-40. Розклад на п"ятницю - англійська, німецька, фізика, хімія, алгебра, зарубіжна література і ще один урок. Коли дитина повертається додому о 16-00 уже нема сил ще 4 - 5 годин сидіти за домашніми завданнями. До цього часу навчалась дуже добре, призові місця на олімпіадах з української мови та математики. Але зараз відчуваємо, що наростає відраза, але не до знань, а до виснажливої навчальної діяльності. Я не можу зрозуміти, чому у 5-му класі на історії вивчаються не оповідання з історії України, чи стародавнього світу, а зубряться!!! історіографічні терміни і їх визначення. Для того, хто вчиться і хоче знати навчання перетворюють у непосильний труд. Мені 50 років тому було у школі цікавіше, я мала більше часу на всебічний розвиток, мистецтво, спорт. А сьогоднішнім дітям я співчуваю - школа замість навчати пізнавати світ: натаскує на ЗНО. Погодьтесь, це не одне і те ж.
???
Для Людмила: А яких із перерахованих Вами предметів Ви не мали?
Коментувати
Людмила
После объединения предметов ничего хорошего ждать не придётся. Будут наши дети недопереучки. Понятно, что не всем конкретные знания потребуется. Но быть образованы ми желательно всем. От этого зависит и интеллектуальное, и творческое развитие, чем выше интеллект, что тем больше работоспособность и жизнелюбие.
вчитель
Мій покійний батько мене вчив, що в людини мають бути задуми і роздуми, що з них вийде. А в наших чиновників, на жаль, є лише задуми, а роздумів нема!
Олександра
Ничего неясно- что с чем объединяется? Как можно проводить опрос, не дав полной информации? Это же глупо... И такие люди у нас занимаются образованием :(. Это грустно. Хорошо, что я, как и многие, забрала детей из школы и учу сама. Из-за вас, идиотов, и рожать приходится дома самим, потому что в сфере здравоохранения ничуть не лучше ситуация, и учить самим. Осталось только совсем перестать платить налоги, потому что не за что их платить, услугами государства не пользуемся. Заметьте - не потому, что не хотим. И хотели бы, да кому нужны настолько низко пробные услуги...
Алла
Шановні міністри!!!! Дайте, будь ласка, спокійно навчатись дітям!!! Угомоніться!!! Приведіть до ладу свої думки!!! Чи висохло вже геть???? Самі займіться самоосвітою і спробуйте здати зно!!! Бо диктанти не всі пишуть(((( Успіхів вам!!! А нашим дітям сили та терпіння!!!!!
Вікторія
Пропоную інтегрувати українську мову з математикою: в українській мові вивчають числівники! Пропоную біологію інтегрувати з літературою, в літерптурі є твори про рослин і тварин. Пропоную зарубіжку інтегрувати із правознавством, вивчають же зараз "Злочин і кару" та "Анну Кареніну". Шановні панове-реформатори, Ваші реформи такі ж недолугі й недоречні, як мої пропозиції!
Олекса Позняк
Для Вікторія: а Лілю з нашим шкільним сантехніком інтегрувати, вони як 2 чоботи пара
Татьяна Семенихина-Колесникова
Для Вікторія: Полностью поддерживаю! Замечательно! И в итоге мы все - "железнодорожные пассажиры"... Как быть? Что делать? У нас, к сожалению, не спрашивают... Интересно, читают ли то, что мы здесь пишем?... :-))
33 роки педстажу
Вікторія! Молодець, 12 балів. Ставлю 1000 лайків.
Коментувати
Проти інтеграції
Міністерство дуже далеке від школи, тому і вважає доціоьним введення інтегрованих предметів. Що за дурня: хіміко-фізико-біологіко-географія? Кому в голову таке прийшло, хай би Гриневич спробувала цей предмет почитати в школі!
Михайлина
В нас нормальна освіта. І абсолютно не потрібно її змінювати. Наше міністерство дуріє кожного разу. Нехай краще подумають як покращити матеріальну базу в школах.