Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
наталія салтан
Цікаво, хто-небудь із дописувачів бачив обсяги домашніх завдань для цих бідолах? Чи ви теоретично проти? А ще є підготовка до трьох предметів, за якими дитина буде складати ЗНО. Як мама старшокласника я повністю підтримую. Як освітянин зауважу, що справа не у кількості предметів, а у якості роботи вчителя, якості підручника. Нещодавно у школі, де навчається мій син проводили тестування про ставлення учнів до школи. Результати жахливі: учні сприймають школу як буцегарню.
33 роки педстажу
Дурня повна. Розвантажувати учнів треба не перетворюючи освіту на "вінегрет", а шляхом вилучення окремих тем з числа тих, які стануть в нагоді вузькому колу спеціалістів, шляхом заміни деяких тем на такі, що мають більш практичний, прикладний характер. Не секрет, що в більшості європейських шкіл програми легші, ніж у нас. За логікою ж авторів ідеї в старшій школі треба повернутися до "Довкілля" та"Природознавства" - у 5 клас? Профілізація, а не інтеграція має забезпечити достатній рівень знань та вмінь.
Олександр
Історія у 10-11 клас це державо утворюючий предмет, а ви каструєте! Категоричне ні!
Анна Заречная
Для Олександр: повністю підтримую!!!!!!!!!!!!!!
Коментувати
Леся Мірошниченко
Зруйнувати все можна за мить,а на відновлювання іноді не висточає життя.25років науковці,методисти,вчителі,письменники,перекладачі,громадські діячі виборювали і створювали шкільний курс "Зарубіжна література",щоб наші діти не були повними невігласоми щодо світової культури та її складової літератури.Створено стандарти,програми,підручники,методичне забезпечення,видано у найкращих перекладах класичні твори,підготовлено армію вчителів і науковців з фаху...ВІДКРИЛОСЯ для нашіх дітей ВІКНО У СВІТ!!! Зачинити його- ЗЛОЧИН!
Олекса Позняк
Ну от вивчили ми фізику у 7- 9 класах на певному середньому рівні.Що робити у 10-11? Підвищувати рівень не можемо бо 3 години на усі предмети Людини і природи.Повторювати знову 9 клас? А навіщо? Ідіотизм.
для Анны
какую сумму ежемесячно платят родители за обучение в вашей передовой школе? Проводятся ли экзамены в первый класс для ваших учеников?
ірина
об’єднувати предмети необхідно в початковій школі.
Sherry
Для ірина: об’єднувати у початковій школі можна не всі предмети. Математику з іншими предметами об’єднувати не можна!
Sherry
Для ірина: об’єднувати у початковій школі можна не всі предмети. Математику з іншими предметами об’єднувати не можна!
Коментувати
Ольга
НІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Дві години на Літературу (світову та українську) - цього точно не підтримую: завдяки літературі людина стає людиною, здобуває життєвий досвід, вчиться мислити і жити!!!!!!!!!!!!!!!!!! Нормальні люди ніколи не зашкодять своїм дітям, лише нелюди можуть відбирати у дітей науку життя!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vladimir Che
Для Ольга: Поколение, которое читало Чехова, Тургенева, Жуля Верна, Майн Рида, Марка Твена и Киплинга - устроило две мировые войны, изобрело концлагеря и ОМП. А поколения, читавшие Джейн Остин и Байрона с самыми добрыми намерениями вывозили негров в Новый Свет. А поколение, читавшее Жан Жака Руссо - утопило Францию в революционном терроре. А поколение, выросшее на Шекспире, Кальдероне и Сервантасе чего только не делало с индейцами. А что творили поколения, читавшие только Евангелие и святых отцов - вообще не стоит поминать.
33 роки педстажу
Для Vladimir Che : О!!! То школи треба взагалі позакривати, там ще стільки крамоли на інших уроках: історики навчать здійснити державний переворот, хіміки можуть будь-що підірвати і навіть трудовик не просто так напилок показує - це ж так заточки роблять! А щодо художньої літератури, то її треба палити, палити і палити на усіх площах усіх міст - правий був старий Адольф!
Коментувати
Накипелов
Не міністерство освіти, а банда фалоімітаторів!!! Спочатку позакривали "малокомплектні" школи, щоб вчитель "не читав по 10 предметів", а тепер об’єднують навчальні предмети, щоб "корисно та продуктивно використовувати навчальний час школярів"!!!
Лариса
Цього робити не можна. Руйнується національна ідея, стирається понятійність між ментальною тематикою та світовою культурою. У школярів нестійка психіка: у них зникне реальне розуміння української культури та світової. Діти "загубляться" в потоці інформації. А на уроці учитель і так проводить інтеграцію взаємозвязків мистецтва. Є дуже гарнийпредмет "художня культура", от він і має іти повним курсом , а не 0,5 годин.
Олекса Позняк
Для Лариса: національну ідею руйнують платіжки на тепло а не обєднана література...
Коментувати
Гість
Об єднання предметів - це абсурд, так як прирівняти ЗНО до ДПА. Може, школи взагалі не потрібно. Схаменіться і не експерементуйте на дітях. Таке враження, що люди не на своєму місці працюють.
Ксенія
мені здається, що об’єднання природничих предметів в старших класах - досить розумне рішення. є варіативна складова, завдяки якої можна, якщо є потреба, ті ж природничі дисципліни вивчати як слід. але якщо такої потреби нема, то і добре,що дитина витрачає меньше часу. наприклад, хімія в 10 та 11 класах за стандартним рівнем вивчається годину на тиждень. це смішно. ті діти, яким потрібно, мусять нанімати репетиторів, або багато часу витрачати самостійно. ті, кому вона не потрібна, сидять на уроках просто так. за оцінку. за середню школу діти вже якщо не визначились, то познайомились із всіма фундаментальними дисциплінами. визначитись їм така насичена програма в 10-11 класах не допоможе, як на мене. а ось час, для того, щоб робити проекти МАН, або ходити на курси вузів, їм точно не заважить.
Наталя
Мойсей 40 років водив свій народ пустелею, щоб витравити рабську психологію. Зарубіжній літературі дали лише 25. Висновок: 15 років не вистачило, щоб витруїти раба з наших дітей. Злякалися? Об"єднують предмети замість скорочення роздутих штатів і реальної реформи децентралізації. Імітатори, які хочуть виправдати ссвоє існування хоч таким чином.
Анна
Як нічого не робити, тільки скаржитися, так нічого не зміниться. Ми більше 10 років працювали у співпраці з науковцями (на абсолютно добровільних засадах з ДУЖЕ мінімальними капіталовкладеннями), мета нашої діяльності відповідала нинішнім тенденціям, стосувався експеримент саме природничо-математичної освіти. Втрачена надія була "завдяки" керівництву МОН 2004-2013 років, яке не хотіло фінансувати друк вже готових матеріалів та підручників. І ось, нарешті, всі побачили, що це було таки важливо. І останнє, працюю у зовсім звичайній загальноосвітній школі, контингент - діти з мікрорайону, вчителі такі ж самі. Багато чого є вже готового, написаного науковцями й практиками, тільки бери й роби, але вчителі найбільш консервативний прошарок суспільства. І не треба нити, що наука і практика - це різні речі.
ТАРАС
Для Анна:почему ВЫ боитесь назвать свою фамилию, номер школы и т д , интересно почитать о ваших положительных успехах, в журналах?Какие были проблемы?
практик
Для Анна. Тому, що це черговий фейк. Як можна було працювати у старшій ланці за "нинішнімитенденціями", т.т. інтегрованими предметами, і одночасно виконувати програму звичайної школи і готувати дітей до ЗНО? Ніде за останні роки не публікувалися матеріали про експериментальні майданчики з інтеграції. Це навіть не смішно. навіть брехати не вмієте.
практик
Для Анна. Тому, що це черговий фейк. Як можна було працювати у старшій ланці за "нинішнімитенденціями", т.т. інтегрованими предметами, і одночасно виконувати програму звичайної школи і готувати дітей до ЗНО? Ніде за останні роки не публікувалися матеріали про експериментальні майданчики з інтеграції. Це навіть не смішно. навіть брехати не вмієте.
Коментувати
Віктор
В Україні з давніх-давен кажуть: "хіба сова сокола приведе". Ви хочете кожній школі диктувати свої закони і отримати дітей нової генерації? Ви думаєте, що раб виховає вільну людину? Школи ті, що ви пропонуєте, мають інший статус у суспільстві.
Ірина Тулюк
А вже є спеціалісти щоб читати ці предмети В сільських школах вже давно математик читає і хімію і фізику і англійську Результати завжди були вражаючі а тепер це буде скрізь і альтернативи немає Прощай природничо математичні науки
Анна
Важко буде лише тим, хто звик до уроків раз на 10 років готуватися, старі засалені конспекти використовує, а розумним людям зрозуміло, що дитина має отримати цілісну картину світу, а не кожен предмет окремо, незалежно від інших. Інше питання: чи готові вчителі (морально та фізично)?
Сергій
Якість освіти не можна підвищити, при слабкій матеріально -технічній базі та за об еднанні предметів. Тим більше в комунальних навчальних закладах на місцях, вчителі ,майстри виробничого навчання отримують 3 1/01/2017 в два рази менше, ніж сторож , слюсар, прибиральниця. І не треба тягнути у всіх вуз, треба в школі давати те, що необхідно в житті , наприклад першу рабочию префессию.
Анна
Для Сергій: мова зараз не йде про ПТНЗ. Всі проекти стосуються ЗНЗ. Переконана, що повну середню освіту всі мають отримати в школі. а вже потім у ПТНЗ - тільки професійна підготовка. А сьогодні держава витрачає кошти на недоукомплектовані ПТНЗ та ЗНЗ (маю на увазі старшу школу).
Сергій
Працюю з важкими підлітками в 9 класі , є навіть двічі засуджені, які навчаються в одному класі з дітьми і своєю поведінкою негативно впливають на всю школу. Можна зробити висновок , що важким підліткам не потрібно середню освіту їм потрібна професія, інакше школа не врятує їх від в’язниці.
Коментувати
Анна
Я бачу в проектах лише позитив. Якщо дійсно буде стільки годин на варіативну складову, курси за вибором, та ін, то зможемо довантажаити й математику (як вже робили) й мову... Свобода в цьому питанні породжує відповіальність, якої багато хто уникає
оксана
Діти повині вивчати українську мову і літературу окремими предматами,якщо немає годин для вивчення рідної мови, то незнаю для чого взагалі тоді потрібна школа в Україні