Osvita.ua Новини Опитування на Освіта.ua
Про опитування на сайті Освіта.ua

Інформаційний освітній ресурс Освіта.ua запрошує взяти участь в опитуваннях користувачів сайту, що стосуються актуальних проблем освіти в Україні.

Метою проведення опитувань користувачів є вивчення відношення різних груп людей до подій і процесів в освітній сфері України.

За допомогою опитувань ми намагаємося більш чітко визначити проблеми і питання всіх рівнів освіти, що стосуються інтересів і потреб батьків, студентів, абітурієнтів, викладачів, фахівців та експертів сфери освіти, а також інших зацікавлених громадян.

Після голосування ви зможете побачити кількість користувачів, що проголосували, а також статистику голосувань за статтю, віком і сімейним станом (тільки після заповнення особистих даних).

Ми просимо вас анонімно вказувати свій вік, стать і сімейний стан для отримання більш точних результатів опитувань.

Ви можете запропонувати своє опитування для публікації на сайті, відправивши відповідне повідомлення на електронну адресу редакції office@osvita.ua.

Всі доступні опитування, а також архів опитувань розміщуються на цій сторінці. В залежності від тематики, опитування розміщуються у розділах і окремих публікаціях сайту, а також на головній сторінці.

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!