Про опитування на сайті Освіта.ua

Інформаційний освітній ресурс Освіта.ua запрошує взяти участь в опитуваннях користувачів сайту, що стосуються актуальних проблем освіти в Україні.

Метою проведення опитувань користувачів є вивчення відношення різних груп людей до подій і процесів в освітній сфері України.

За допомогою опитувань ми намагаємося більш чітко визначити проблеми і питання всіх рівнів освіти, що стосуються інтересів і потреб батьків, студентів, абітурієнтів, викладачів, фахівців та експертів сфери освіти, а також інших зацікавлених громадян.

Після голосування ви зможете побачити кількість користувачів, що проголосували, а також статистику голосувань за статтю, віком і сімейним станом (тільки після заповнення особистих даних).

Ми просимо вас анонімно вказувати свій вік, стать і сімейний стан для отримання більш точних результатів опитувань.

Ви можете запропонувати своє опитування для публікації на сайті, відправивши відповідне повідомлення на електронну адресу редакції office@osvita.ua.

Всі доступні опитування, а також архів опитувань розміщуються на цій сторінці. В залежності від тематики, опитування розміщуються у розділах і окремих публікаціях сайту, а також на головній сторінці.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!