Еволюція та створення світу Богом: битва світоглядів

Дискусія відомого креаціоніста Кена Гема і науковця Білла Ная щодо походження світу й людини

Еволюція та створення світу Богом: битва світоглядів

«Дебати» – це захоплююча 150-хвилинна битва світоглядів, у якій Кен Гем, один з найвідоміших креаціоністів, і його опонент Білл Най, учений і популяризатор науки, беруть участь у дискусії щодо питань створення світу та його еволюції.

Чи життєздатна модель створення світу Богом у наше століття науки? Кен Гем твердо відповідає: «Так!» Він упевнений, що наука була викрадена атеїстами, а в науковій спільноти існує таємна домовленість: пригнічувати ідеї тих учених, які ставлять під сумнів еволюційну й інші теорії, у яких немає місця для Творця. Він твердо вірить, що лише в одній книзі ми можемо знайти відповіді про наше походження – у Біблії.

Білл Най натомість упевнений, що наука – це не якийсь догматичний світогляд, що ґрунтується на думках авторитетів. Наука – це метод, що дозволяє досягнути найбільшої об'єктивності й наблизитися до істини максимально близько. Наука дає нам можливість дізнатися істину про сьогодення, майбутнє і минуле. І якщо об'єктивні докази будуть свідчити про створення світу Богом, то Білл Най сам готовий змінити свої погляди. Але наразі він упевнений, що таких доказів не існує, а таке створення є нічим не підтвердженою гіпотезою.

Дебати відбулись у прямому ефірі у лютому 2014 року і зібрали сотні тисяч телеглядачів.

Наразі запис дискусії доступний російською мовою в перекладі студії Vert Dider.

Освіта.ua
16.01.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів