Osvita.ua Новини Комітет з питань науки і освіти пропонує внести зміни до Закону "Про наукову і науково-технічну діяльність"
Комітет з питань науки і освіти пропонує внести зміни до Закону "Про наукову і науково-технічну діяльність"

Комітет з питань науки і освіти рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону про внесення змін до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" (щодо оптимізації структури та напрямів державного фінансування наукової сфери)

Комітет з питань науки і освіти пропонує внести зміни до Закону "Про наукову і науково-технічну діяльність"

Законопроект спрямований на реалізацію завдань Програми Уряду "Український прорив: для людей, а не політиків", зокрема щодо оптимізації структури та напрямів державного фінансування наукової сфери.

Члени Комітету переконані, що прийняття законопроекту дозволить удосконалити державне управління сферою наукової та науково-технічної діяльності, підвищити ефективність її бюджетного фінансування та привести її у відповідність до чинного законодавства та міжнародних стандартів.

Отже, поданим законопроектом пропонується дати визначення окремим термінам чинного законодавства та уточнити деякі з них і визначити засади фінансового забезпечення наукової та науково-технічної діяльності.

На засіданні Комітет затвердив склад робочої групи щодо доопрацювання зазначеного законопроекту та доручив їй до 1 жовтня 2008 року підготувати та внести на розгляд Комітету узагальнений проект закону, врахувавши зауваження та пропозиції академій наук, вищих навчальних закладів, наукових установ і організацій.

Освіта.ua
22.09.2008

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!