Osvita.ua Новини Тести 2009 будуть підготовлені відповідно до програм зовнішнього тестування
Тести 2009 будуть підготовлені відповідно до програм зовнішнього тестування

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив заяву у зв'язку із затвердженням МОН України „Програм зовнішнього оцінювання навчальних досягнень вступників до вищих навчальних закладів у 2009 році"

Тести 2009 будуть підготовлені відповідно до програм зовнішнього тестування

Зокрема у заяві йдеться про повну відповідність майбутніх тестів оприлюдненим програмам зовнішнього незалежного оцінювання 2009. Жодного питання, яке виходитиме за межі затверджених програм, у тестах не буде.

Майбутнім учасникам зовнішнього оцінювання у процесі підготовки рекомендуємо використовувати зазначені вище програми та шкільні підручники. Не користуйтеся посібниками, довідниками та іншою літературою, що видана без погодження з Міністерством освіти і науки або з Українським центром оцінювання якості освіти. Зазначено у заяві УЦОЯО.

Також у заяві увага майбутніх вступників звертається на те, що в бібліотеках закладів освіти є в достатній кількості збірник інформаційних матеріалів «Зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів. 2008», який також рекомендується використовувати під час підготовки до зовнішнього оцінювання.

Перевидання посібника в 2009 р. здійснюватися не буде. Однак, зважаючи на те, що в зазначеному посібнику немає матеріалів для підготовки до тестування з іноземних мов, Український центр оцінювання якості освіти планує наприкінці 2008 р. видати доповнення до нього, де буде подано зразки тестових завдань з англійської, німецької, французької та іспанської мов. Це видання також надійде до бібліотек загальноосвітніх навчальних закладів. Повідомляється у заяві Українського центру оцінювання.

Програми зовнішнього незалежного оцінювання дивіться тут.

Освіта.ua
20.09.2008

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!