Osvita.ua Новини МОН обговорює порядок забезпечення навчальних закладів підручниками
МОН обговорює порядок забезпечення навчальних закладів підручниками

На сайті МОН розміщено проект наказу "Про затвердження Порядку забезпечення студентів ВНЗ, учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів, педкабінетів ДНЗ підручниками та навчальними посібниками"

МОН обговорює порядок забезпечення навчальних закладів підручниками

На виконання вимог статті 9 Закону України від 11.09.2003 N 1160-ІV "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" Міністерство освіти і науки України повідомляє про оприлюднення 19.09.2008 р. на своєму офіційному веб-сайті - www.mon.gov.ua проекту наказу "Про затвердження Порядку забезпечення студентів вищих навчальних закладів, учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів, педагогічних кабінетів дошкільних навчальних закладів підручниками та навчальними посібниками" та аналізу його регуляторного впливу з метою отримання зауважень та пропозицій.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються протягом одного місяця від дня оприлюднення, їх можна надсилати на адресу Інституту інноваційних технологій і змісту освіти:
04053, м. Київ, вул. Ю.Коцюбинського, 5;
iitzo_so@svitonline.com

Освіта.ua
20.09.2008

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!