Osvita.ua Новини Студентство вимагає участі в розробці нового Закону "Про вищу освіту"
Студентство вимагає участі в розробці нового Закону "Про вищу освіту"

Представники студентських організацій пікетували будівлю Комітетів Верховної Ради України, з вимогою залучення студентства до розробки нової редакції Закону "Про вищу освіту" і врахування їхніх пропозицій при розробці "комітетської" версії законопроекту

Студентство вимагає участі в розробці нового Закону "Про вищу освіту"

Як повідомили у прес-службі Української асоціації студентського самоврядування (УАСС), пікетування було проведено у наслідок засідання парламентського Комітету з питань науки і освіти, одним з основних питань якого стало затвердження рекомендацій учасників слухань у Комітеті щодо "Удосконалення законодавчого забезпечення розвитку вищої освіти в Україні в контексті підготовки нової редакції Закону України "Про вищу освіту".

Основним пунктом розробленого Міністерством освіти і науки законопроекту, що викликає найбільше невдоволення студентів, є положення про обов'язок "відпрацьовувати" 3 роки після завершення навчання у вузі, що, на думку організаторів акції, суперечить Конституції і міжнародним конвенціям про права людини.

За інформацією організаторів акції, потреба в проведенні пікетування обумовлена тим, що під час зазначених слухань, що відбулися 18 червня 2008 р., студенти були позбавлені можливості донести свою позицію до членів Комітету і громадськості. Зокрема, серед 250 учасників слухань, список яких формувався керівництвом Комітету, не було жодного студента і тільки один аспірант - президент УАСС Анатолій Гнатович, якому, утім, не надали слова.

Пізніше всім членам Комітету були передані вимоги студентства, які є студентською альтернативою до прийнятих без участі студентів "рекомендацій 18 червня".

liga.net
18.09.2008

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!