Зарплати освітян в 2024 році будуть дещо підвищені

Заробітні плати працівникам освіти в 2024 році будуть підвищені у січні та липні

Зарплати освітян в 2024 році будуть дещо підвищені

Освітня субвенція в 2024 році складатиме 102,9 млрд грн, що більше ніж цьогорічний показник на 18%.

Про це повідомив міністр освіти і науки Оксен Лісовий, коментуючи ухвалення урядом проєкту бюджету на 2024 рік.

За його словами, такі показники нададуть можливість підвищити зарплати працівникам освіти – на 10% з 1 січня і ще на 12% з 1 липня (за тарифною сіткою).

Також міністр повідомив, що загалом у проєкті бюджету передбачено збільшення фінансування за багатьма бюджетними статтями освітньої сфери.

Пріоритети – освітня субвенція, безпека та підвищення якості освітніх послуг. 

Освіта.ua
15.09.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Правда
У мене одне ( мабуть, риторичне) питання: чому в тарифній сітці перший розряд не починається з мінімальної зарплати???? Хочу,щоб міністри жили за такою жебрацькою тарифною сіткою!
Яна
Доброго дня! Скажіть будь ласка, якщо я навчаюсь на ІІ курсі педагогічного університету, викладаю фізичну культуру 2 рік, мені буде начислятись заробітна плата в розмірі 4800 чистими, чи це правомірно отримувати заробітну плату нижче мінімальної? Якими нормативними документами керуватися?
Економіст
Для Яна: 1. Мінімальна заробітна плата - це "грязна". Ніде і ніколи, крім тих, хто платить в конвертах, не визначає заробітну плату в "чистому розмірі". І Вам вона начисляється саме "грязна", а ось отримуєте Ви її за вирахуванням податків. 2. Мінімальна заробітна плата має бути на повну ставку. Якщо Ви маєте менше ставки, то звичайно, й нараховується Вам заробітна плата пропорційно. Ви ж не будете платити людині, яка працює пів дня і повний день однаково?
Яна
У мене 18 годин, 6071 грн. отримую, це навіть не мінімальна заробітна плата, мінус 20 відсотків і виходить 4800 грн.
Економіст
Для Яна: Якщо у Вас ставка, то й нараховувати Вам мають 6700. Крім посадового окладу та надбавки за престижність має бути доплата до мінімалки. Хіба що Ви відпрацювали не повний місяць. Бухгалтерія має дати виписку. Податки 19.5 % 18 на прибуток, 1.5 військовий. Якщо Ви член профспілки, то ще відрахування туди
Коментувати
Андрій
Вчитель першої категорії з 01 січня 2024 року буде отримувати оклад на 152 грн. більше мінімальної ЗП, а з 01 липня 2024 року - на 172 грн. Вчитель категорії "спеціаліст" та "другої категорії" будуть мати оклади менше мінімальної заробітної плати.
Педагог
хахахахахахаахахха це нічого що зростання мінімалки йде, тобто зростання зп для всіх, а відірвуться як завжди на вчителях, хахаа ще раз, освіта - дно!
Електорат
Як тільки вибори " на носі"- на папері починають " дещо підвищувати") І так вже 32 роки))) Тільки забули додати,що ціни на продукти харчування та на компослуги зростають в 10 разів швидше і з того " підвищення" 32 роки один " пшик")
Валерій
Увага! Станція "Високовмотивований" позаду! Потяг "Освітніх обіцянок" їде далі! Наступна станція-"Жебрацька"...
ШмонGKMD
Ідіть до дідька, г...дони! .
Hail Gidra
Для ШмонGKMD: Абсолютно підтримую!.
Коментувати
Марія
Хай повернуть спочатку те, що забрали. Позабирали всі надбавки, премії....щороку зарплата зменшується, а ціни ростуть. Чим ми маємо наших дітей годувати??? Здоров’я вже немає в Польщу їздити щороку.
Лариса Михайлівна
Для Марія: А ми ніколи премію і не отримували.((((
Коментувати
Валентин
І це тільки ставки зростуть, а не в цвлому заробітна плата.
yuriy
Звісно підвищаться, бо з 1 січня підвищується мінімалка. Вони освітян за дурнів тримають????
ДепартаментДюсолей
Для yuriy: За повних ідіотів і людей без гідності, яких можна весь час принижувати і вішати лапшу! (хоча освітянське середовище саме винне, що так зневажливо дає до себе ставитися владі).
Коментувати
Лілія
Цікаво, це міністр і вихователів має на увазі? Чи він взагалі не знає, що вони існують?
Наталія
Для Лілія: І не сподівайтеся. Ми не відомо до кого відносимося чи до освітян, чи до техпрацівників. Ми якась невидима професія.
Коментувати
Тетяна
Вони б Закон про освіту почали виконувати, ми вже більше 4 років чекаємо гідної зарплати, яку в тому Законі прописали.
Віктор
bлядь, zаїбали наййобувати народ, зарплати з 1 січня 2024 року будуть підвищені всім бюджетникам, а не тільки освітянам!!!
Леся
Не треба підвищувати, подавіться тими грошами. Краще не заважайте працювати і нічого не придумайте. Не потрібен велосипед, коли він вже існує
Харківська
Обожнюю такі заголовки)))) це так високопрофесійно! "Будуть дещо підвищені") Ми вже чули про бакси від боневтіка ))))
Веніамін
Для Харківська: Ти bлядь, тупа пиzда, закрий єбало і єздуй в свою рашку!
Олександр
Які молоці! Думають про нас!) Перевіряють щоб водичка і корм був, піклуються).
Коментувати